skionline.pl sprzęt narciarskitechnologie
Technologie: narty, Voelkl
Double Grip - narty - Voelkl
Najdroższy rdzeń Sensor WoodCore tworzący poprzez amortyzatory przedłużenie szyn Motion, w komplecie z nowymi aluminiowymi szynami Motion daje nieosiągalne dotychczas trzymanie krawędzi.
Double Grip Carbon - narty - Voelkl
Wzmocniony dodatkowo warstwą włókna węglowego sprawia, że narty są jeszcze bardziej agresywne, dynamiczne i szybsze zwłaszcza przy wyjściu ze skrętu.
Double Grip LT - narty - Voelkl
Specjalna, lekka wersja Double Grip XTD przeznaczona dla narciarzy rekreacyjnych. Występuje w nartach z systemem Motion.
Double Grip XTD - narty - Voelkl
Drugi, drewniany rdzeń umiejscowiony na całej długości narty, na konstrukcji Sensor Wood Core. Podwójny drewniany rdzeń zapewnia maksymalne trzymanie krawędzi i wzrost dynamiki narty. Wiązanie osadzone jest bezpośrednio w rdzeniu, co umożliwia niezwykle precyzyjne i pewne prowadzenie nart. Wszystkie te cechy są niezbędne przy uprawianiu współczesnego narciarstwa karwingowego.
Dual Wood Core - narty - Voelkl
Moc zawarta w drewnianym rdzeniu WOOD CORE o podwójnej szerokości, zwiększa komfort i bezpieczeństwo na każdym stoku w każdych warunkach.
energY control - narty - Voelkl
– lekki trójwymiarowy kształt, dostosowany do spokojnej jazdy
– przeznaczony zarówno dla początkujących jak i średnio zaawansowanych narciarzy
Full Rocker - narty - Voelkl
"Odwrotny" camber, Full - Rocker charakteryzuje minimalny kontakt krawędzi ze śniegiem, praktycznie tylko pod wiązaniem, w czasie zmiany kierunku jazdy. Pozwala to na niezwykłą zwinność szerokiej narty w każdych warunkach terenowo-śniegowych, przy zachowaniu stabilności i pewności prowadzenia narty w długim i krótkim skręcie.
Full Sensor Wood Core - narty - Voelkl
Drewniany rdzeń typu FULL SENSOR WOOD CORE na całej długości narty skutecznie tłumi drgania w czasie agresywnych skrętów na dużej prędkości i precyzyjnie przekazuje siłę sterującą na krawędź.
Full Sensor Wood Core extraLIGHT - narty - Voelkl
Karbon, Aramid, Titanal i ultralekkie drewno, to niezwykły zestaw najwyższej jakości materiałów, za pomocą których stworzono nowe super lekkie rdzenie - Full Sensor Woodcore extraLIGHT. Rdzenie tych modeli wykonano z rygorystycznie wyselekcjonowanego drewna topoli i paulowni. W strefach, które przenoszą najmniejsze obciążenia, dodatkowo odciążono je, drążąc wzdłużne, puste kanały.
więcej
Motion - narty - Voelkl
- najbardziej spójny system narta - wiązanie na rynku
- radykalnie zmniejszona waga
- wiązanie porusza się na szynach, dając niezakłóconą elastyczność narty - najszybszy i najprostszy montaż wiązań do nart
poprzednie1 - 10 z 33następne
Technologie
Narciarstwo alpejskie
Narciarstwo klasyczne
Gogle narciarskie
Odzież
Dobierz sprzęt
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021