skionline.pl stacje Słowacja Tatry Wysokie wyślij link znajomemu dodaj opinię

Szczyrbskie Pleso

Nowa nazwa - nowe korzyści, nadchodzi Gopass SKI Sezonówka
Nowa nazwa - nowe korzyści, nadchodzi Gopass SKI Sezonówka
2024.03.27
Dobra wiadomość dla miłośników narciarstwa! Gopass uruchamia przedsprzedaż najpopularniejszego sezonowego karnetu narciarskiego. Z nową nazwą i nowymi korzyściami.

“Każdego roku staramy się zaoferować naszym klientom coś nowego, nie tylko w ośrodkach, ale także poprzez Sezonówkę, aby mogli w pełni cieszyć się korzyściami płynącymi z możliwości jazdy na nartach w 4 krajach.
Zima na Liptowie będzie korzystniejsza
Zima na Liptowie będzie korzystniejsza
2023.11.15
W pierwszą sobotę grudnia rozpocznie się sezon zimowy na Liptowie w Jasnej, poniżej szczytu Chopoka. Jednak dzięki Liptov Region Card obowiązują już nowe zniżki, dzięki którym zaoszczędzą turyści, a teraz także pracownicy branży turystycznej. Od początku listopada wprowadzono 52 rabaty, większość w wysokości od 5% do 50%. Jednak z pewnością ucieszą Cię także 100% zniżki na wybrane wystawy, a zwłaszcza na przejazd skibusem do Jasnej.
Jasna Chopok - naśnieżanie
Sezon narciarski się zbliża w Jasnej i Tatrach Wysokich rozpoczęło się naśnieżanie tras zjazdowych
2023.11.13
Ośrodki narciarskie korzystają z ochłodzenia i armatki śnieżne zaczęły już produkcję pierwszych warstw śniegu. „W Jasnej zaczęliśmy w niedzielę po południu, zaśnieżaliśmy północną i południową stronę Chopoka od wysokości około 1300 m n.p.m., pracowało 180 punktów naśnieżania. Świetną wiadomością jest to, że wcześniej spadł naturalny śnieg, na wyższych wysokościach miejscami jest go nawet 30 cm. Jest to niezmiernie ważne, ponieważ liczy się każdy centymetr. Mamy już bazę i kontynuujemy przygotowania do światowego sezonu w Jasnej”, powiedział dyrektor ośrodka Jasná Jiří Trumpeš.
Weekendowe szusowanie na Chopoku w Jasnej oraz Wysokich Tatrach
Weekendowe szusowanie na Chopoku w Jasnej oraz Wysokich Tatrach
2023.04.27
Długi weekend w górach upłynie jeszcze pod znakiem wiosennego szusowania. Ośrodki w Tatrach Wysokich i w Jasnej na Chopoku będą otwarte podczas najbliższych dwóch majowych weekendów (29.4 - 1.5 i 6.5 - 8.5).
Słowackie ośrodki narciarskie otwarte dla polskich narciarzy także w czasie Sylwestra
Słowackie ośrodki narciarskie otwarte dla polskich narciarzy także w czasie Sylwestra
2020.12.28
Słowacja jest jednym z niewielu krajów Europy Środkowej, w którym podczas świąt można jeździć na nartach i bezpiecznie korzystać z noclegów w górskich hotelach, pensjonatach czy apartamentach. W hotelach są jeszcze wolne miejsca i oferują zakwaterowanie w niskich cenach także na Sylwestra, ośrodki i kolejki linowe są czynne, a stoki narciarskie oferują świetne warunki dla miłośników białego szaleństwa. Polakom wystarczy negatywny wynik testu PCR na koronawirusa, aby przejechać przez granicę i zakwaterować się w hotelu.
Hotele w Tatrach otwierają bramy, a do walki wkracza Corona Killer
Hotele w Tatrach otwierają bramy, a do walki wkracza Corona Killer
2020.05.07
Tak smutno, jak w ostatnich tygodniach jeszcze w górach nie było. Jednogłośnie potwierdzili to dyrektorzy trzynastu TOP hoteli w słowackich Tatrach Wysokich i Niskich - na Liptowie. Od czwartku (7.5) stopniowo otworzą się bramy hoteli, a w walce z wirusem pomoże Corona Killer. Jako pierwsze powitają gości hotele w Tatrach Wysokich - Grandhotel Praha**** oraz Hotel FIS***.
W Jasnej i Wysokich Tatrach - karnety jak bilety lotnicze!
W Jasnej i Wysokich Tatrach - karnety jak bilety lotnicze!
2018.10.31
Zakup karnetów przez Internet to już powoli standard w większości ośrodków narciarskich w całej Europie. Możliwość zaoszczędzenia pieniędzy, a także czasu - wszakże nie trzeba stać w kolejkach do kasy - powoduje, że taka forma zakupu skipassów staje się coraz popularniejsza. GoPass, który znamy od kilku lat z ośrodków zarządzanych przez TMR oferuje ponadto spore zniżki przy zakupie w sklepie online. W nadchodzącym sezonie narciarzy czeka jednak w tej materii prawdziwa rewolucja. Skipassy będzie można bowiem kupować jak… bilety lotnicze! O co chodzi? Wyjaśniamy poniżej.
Samolotem na narty w słowackie Tatry
Samolotem na narty w słowackie Tatry
2015.10.09
W nadchodzącym sezonie zimowym znacznie poprawi się dojazd narciarzy z Warszawy do Popradu w słowackich Tatrach. W terminie od 15 grudnia 2015 do 10 marca 2016 łotewskie linie lotnicze airBaltic będą wykonywać połączenia lotnicze z Warszawy na lotnisko Poprad-Tatry. Rejsy odbywać się będą samolotami Boeing 737-300 w każdy wtorek oraz czwartek. Czas przelotu ze stolicy Polski do Popradu wynosić będzie maksymalnie 65 minut.
Ferie na Słowacji super atrakcje na ferie dla narciarzy
Ferie na Słowacji super atrakcje na ferie dla narciarzy
2015.01.22
Wiele super atrakcji na ferie dla amatorów białego szaleństwa. Uniwersjada, wieczory wrażeń, adrenalinowa trasa saneczkarska, atrakcje dla dzieci i tropikalne imprezy w Tatralandii.
Jeszcze nie zdecydowałeś, gdzie będziesz szusował na nartach w okresie feryjnym? Czekasz na super last minute? Rozważ wyjazd na Słowację. Tam nie tylko czekają na Ciebie stoki, ale również dziesięć imprez oraz megarelaks dla całej rodziny w Tatralandii.
Raport śniegowy z Tatr Wysokich i Niskich
Raport śniegowy z Tatr Wysokich i Niskich2014.01.02
Dla wszystkich wybierających się w słowackie Tatry mamy kilka aktualnych informacji śniegowych. Na trasach leży od 30 do 40 centymetrów śniegu. Przygotowanych i otwartych jest 26 kilometrów tras, działa 26 kolejek w ośrodkach w Szczyrbskim Jeziorze, Tatrzańskiej Łomnicy i w Jasnej pod Chopokiem.
Otwarcie sezonu narciarskiego na Słowacji
Donovaly na Słowacji2013.11.29
Już jutro, w sobotę 30 listopada, otwarte zostaną pierwsze stacje narciarskie na Słowacji. Od rana będą czynne wyciągi w następujących ośrodkach: Park Snow Donovaly, Snowparadise Wielka Racza - Oszczadnica, Rohacze - Spalona Dolina, Szczyrbkie Pleso oraz największy Słowacji ośrodek Jasna Niskie Tatry.
Karta GoPass - e-rewolucja na stoku
Jasna fot. skionline.pl2013.11.14
U naszych południowych sąsiadów nowości gonią nowości, a każdy kolejny sezon przynosi kolejne inwestycje i rozwiązania, których możemy Słowakom tylko pozazdrościć. W tym sezonie, oprócz nowych kolejek i tras zjazdowych, pojawi się produkt, dzięki któremu nie tylko będzie można taniej szusować na stokach w Jasnej, Tatrzańskiej Łomnicy i Szczyrbskim Jeziorze, ale także ominąć kolejki do kas i prosto z samochodu udać się na stok.
poprzednie1 - 12 z 22następne
Booking.com