Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

1-dniowy Gopass za 9.90 euro - tylko na fanów skionline.pl


JC

Rekomendowane odpowiedzi

A zawsze myślałem, ze umiejętność czytania ze zrozumieniem nabywa się w podstawówce :laughing: co by nie było ja też mam z tym problemy...ewentualnie zbyt mało wytrwale szukałem. Proszę o informację czy przy nabywaniu gopass'a z kodem rabatowym muszę wskazać KONKRETNY dzień, czy dokładna data przyjazdu nie ma znaczenia, byle by mieściła się w przedziale 04.12 - 22.12 ? Bardzo proszę o odpowiedź.Już chyba znam odpowiedź na swoje pytanie...vide screen.

Bez tytuĹu.jpg

57da83bc0fda2_Beztytuu.jpg.2a92676ba3e7edacc2955f17c82f0a69.jpg

Edytowane przez FerraEnzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Mam nadzieję chłopaki, że do 8 grudnia wytłumaczycie mi dokładnie jak kupić 1 dniowy gopass za 9,90 dla całej mojej gromadki a nie będziecie się ze mnie nabijać za wydane 400zł przy kapustnicy na Kosodrevinie jak w zeszłym roku.

Pozdrowienia dla tych co o niczym innym myśleć nie mogą. Chopok juhhh, jak mówi moja córka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję chłopaki, że wytłumaczycie mi dokładnie jak kupić gopass za 9,90 dla całej mojej gromadki a nie będziecie się nabijać ze mnie przy kapustnicy na Kosodrevinie z powodu wydanych przeze mnie 400zł. A tak w ogóle kończymy na Kasprowym a może zaczynać będziemy na Chopoku?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

Mam nadzieję chłopaki, że wytłumaczycie mi dokładnie jak kupić gopass za 9,90 dla całej mojej gromadki a nie będziecie się nabijać ze mnie przy kapustnicy na Kosodrevinie z powodu wydanych przeze mnie 400zł. A tak w ogóle kończymy na Kasprowym a może zaczynać będziemy na Chopoku?

Może być! Zaczynamy na Chopoku (chyba,że na Ice Arenie),a na koniec Kasprowy. :) 

Mam przeczucie,że ta zima będzie dużo lepsza i śniegu nie będzie brakować - oby! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

Zwróćcie uwagę na datę posta JC. Promocja w tym roku nie obowiązuje. Czy coś w zamian, bo pięć gopass'ów pocztą już idzie.

No wlasnie sie zastanawialem czy w tym roku tez rzucą tą promo...w ubieglym pojawila sie pod koniec listopada, wiec moze w tym roku bedzie podobnie...???

Osobiscie licze na to:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baartos napisał:

No wlasnie sie zastanawialem czy w tym roku tez rzucą tą promo...w ubieglym pojawila sie pod koniec listopada, wiec moze w tym roku bedzie podobnie...???

Osobiscie licze na to:rolleyes:

Jest to forma promocji TMRu i wielu innych stacji narciarskich, więc pewnie będzie, cierpliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam. Jutro planuje jechac na Chopok i postanowiłem wykorzystać kod promocyjny z z pierwszego postu. Kod przyjęty przez stronę ale nie pojawiła się żadna oferta promocyjna 9.90 w centrum zniżek. Miał już może ktoś taki przypadek? Zbyt piękne żeby było parwdziwe[emoji17]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...