Narty - skionline.pl
Jump to content

Rowerem dookoła Czarnego Gronia


JC

214 views

 Share

Hotel Czarny Groń, to doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek. W pobliżu mamy szeroki wybór szlaków pieszych po Beskidzie Małym, które także można wykorzystać jako doskonałe trasy rowerowe. Ruch turystyczny jest tu znacznie mniejszy niż w Beskidzie Żywieckim lub Śląskim, co sprawia, że spokojnie i bez bezpiecznie będziecie mogli wspinać się na okoliczne szczyty. Ja zaplanowałem trasę z Rzyków przez Czarny Groń, Potrójną, Leskowiec z powrotem pod hotel Czarny Groń. Drugiego dnia moje pobytu zaplanowałem trasę po bardziej płaskich terenach położonych na północ od Andrychowa, która niestety został nagle przerwana.

 

 Share

1 Comment


Recommended Comments

Wspomnieć by można ze trasa wiodła przez REZERWAT PRZYRODY MADOHORA w którym widywano ślady wilków i rysi (jak jeszcze miały spokój) - teraz zapewne rozjeżdżone przez tabuny rowerzystów.

... po co komu rezerwat....zamiast jakichś idiotycznych tablic informujących o rezerwacie można by postawić ładowarkę do rowerów albo stacje benzynową dla quadów.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Create New...