DMM
Użytkownik forum-
Liczba zawartości
248 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
6
Ostatnia wygrana DMM w dniu 11 Styczeń 2025
Użytkownicy przyznają DMM punkty reputacji!
Informacje osobiste
-
Imię
marek
-
Miejscowość
jastrzebie
Sprzęt narciarski
-
Narty marka
head
-
Buty marka
head
Umiejętności
-
Poziom umiejętności
1
-
Dni na nartach
32
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
DMM's Achievements
Średnio zaawansowany (3/6)
1k
Reputacja
-
Lodowiec Mölltaler majówka 2026 ze śląska
DMM odpowiedział jack78 → na temat → Wspólne wyjazdy, odstapię kwaterę, szukam kwatery.
taka pogoda i warunki a tam 2/3 zamknięte, coś nienormalnego -
Lodowiec Mölltaler majówka 2026 ze śląska
DMM odpowiedział jack78 → na temat → Wspólne wyjazdy, odstapię kwaterę, szukam kwatery.
-
Bajeczny Chopok z dnia dzisiejszego na zdjeciach (zdjęć mało bo szkoda było czasu). Do godz. 13,00 warunki trzymały, rano oczywiście twardo, godz 11,00 krawędzie ładnie się wcinają nawet w Luckach, godz 12,00 rozmiękłe południe, godz 14,00 wszystko puszcza miękko, ciężko, ale i tak jest zajebiście, godz 15,59 ostatni wjazd. Warto było gnać 2,5 godziny w jedną stronę..... jutro jeszcze ma być mróz więc pewnie powtórka warunków
-
FiS do czerwonej zamknięte, ale do Jaworzyny trasy w dobrym stanie, jak będzie mróz w nocy bym przyjeżdżał w niedzielę,ostatnie zdjęcie zamknięty Fis
-
Dzisiaj Skrzyczne, z rana lekko zmrożone, puściło już koło 9:00, jak na razie warunki rewelacyjne nie tylko jak na czwartego kwietnia, często nawet w zimę nie ma takich warunków jak dzisiaj, o dziwo ludzi trochę jest, ale bez tłoku
-
Wbijaj na Skrzyczne, dłuższe trasy, śniegu starczy a ma dopadać i wysokość słuszna, pow. 1200, mróz pewny w nocy i z rana, Wisła czy Szczyrk przy 220 km to pryszcz
-
Nie wiem czy to wymyślił, czy ktoś na to zezwala czy to samowola ale zderzyłbym się z pierwszymi turystami, którzy nagminnie wyłażą z tej dziury i lezą w poprzek trasy, sytuacja zadziwiająca
-
Czantoria za zlocisze, do godz 8,45 warunki bardzo dobre, już zaczyna puszczać, do godz 10 bilet za 1 zł, 😄
-
tu nie dojechałem, oficjalnie trasa zamknięta, wobec tego zdjęcia to lekka manipulacja, ale góra do godziny ZA 5 Minut TRZYNASTA idealna,
-
Skrzyczne warunki z rana obłędne równo twardo nie wiadomo dlaczego przecież w nocy był Plus, obok szczyrkowski,porażka nierówno wyratrakowane pełno kamieni
-
no pewnie, ale co do wyciągów byłem 7,8.03 bo się zdarzyła dziwna historia z wiślanskim i wolałem pałować Szczyrk za 145 zł niż NO za 125 zł, i wyciągi były wolne jak na Stoku w grudniu (bo dzieciaki się wywalają dlatego ciągniemy jak flaki z Azji T.), warunki na stokach oczywiście do 12 dobre, potem dla tzw koneserów (rewelacyjne znaczy się) , do 16,10 najeździłem się jak należy... co mnie zaskoczyło to możliwy zjazd do Mety (toż to szok w marcu) całkiem spoko, ale błoto przy hotelu trzebabyło przebrnąć (ale po kostki było)
- 13 438 odpowiedzi
-
- 2
-
-
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
eee tam, biorę klej epoksydowy dwuskładnikowy z opiłkami aluminium (koszt kleju ok. 30 zł za 50g) i zalewam, wytrzymuje ok. 4 lata przy zachowaniu reżimu technologicznego, odtłuszczanie i takie tam, żadna wklejka nie trzymała dłużej, ostrzenie i smarowanie we własnym zakresie bo serwisy się nie podejmują, wypróbowane na starych nartach do szutru
- 13 438 odpowiedzi
-
- 3
-
-
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
Szczyrkowski z rana dziury po tatarakowaniu, lekko zmrożone, COS o godz 9.30 bajka, równo twardo, do 10.30 trening na FiS ale po otwarciu PETARDA, godzina 12.30 miękko, brak przejazdu z COS na Szczyrkowski







