Narty - skionline.pl
Jump to content

tryhp3

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About tryhp3

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tutaj gość twierdzi, że powinno się mocno dopinać górne klamry a te dolne na dotyk, wtedy nie marzną palce.
 2. To zależy jak lubisz jeździć, ja lubię szybko i stabilnie, więc biorę dłuższe. Narty 163 cm z rockerem przy 178 cm wzrostu, to moim zdaniem nieporozumienie.
 3. Ps 2. Przypomniało mi się że testowałem X5 a nie 7,
 4. U mnie może być szerokość buta za duża (seria chyba 104 cm) i rzeczywiście dolne klamry zamykam na max. Na długość bardzo delikatnie palcami dobija do końca, więc chyba ok.
 5. Aż takich wynalazków na baterie nie potrzebuje Mam najtańsze (studenckie czasy, kupione za sporo poniżej 200 zł na wyprzedaży w Carrefour) Rossigniole: http://www.skionline.pl/sprzet/buty-narciarskie,07-08,rossignol,axium-x,1927.html Teraz chce kupić coś odrobinę cieplejszego i z większym flexem. W sklepie dobrze pasowały te http://www.skionline.pl/sprzet/buty-narciarskie,16-17,atomic,hawx-magna-100,5929.htm (aczkolwiek Salomon X Pro tylko w wersji R90 w też dobrze pasowały). Miały metkę Thinsulate™ i przez to zaciekawił mnie temat ocieplin.
 6. ^^To oczywiste, ale nie zawsze tak się da, po za tym po kilku godzinach na powolnych kanapach, przy sporym mrozie i wietrze (czyli np. tak jak wczoraj) oraz słabych butach i tak będzie zimno.
 7. Aktualnie panują dość srogie mrozy, które dają popalić palcom w nogach, zwłaszcza jak ktoś spędza na nartach cały dzień, dlatego szukam ciepłych butów. Znane ociepliny to "Thinsulate" spotykane często w butach Atomic i Rossignol oraz "PrimaLoft" które z kolei często występuje w Nordica. Zakładam że buty z tymi "znaczkami" będą ciepłe. Czy słusznie? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
 8. W Decathlonie (Tarnów) w lutym była akcja wypożyczania za free nart. Miałem m.in. Redster X7. Kolega tez na nich jeździł. Stwierdził, że pierwszy raz od 10 lat dobrze jeździło się mu na nartach. Następnego dnia kupił je. Nie jeździłem na X9. Ale zaryzykuje, że nie opłaci się dopłata 1000 zł. Ps. jest to narta na przygotowany stok, poza trasą się nie da.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...