Narty - skionline.pl
Jump to content

gruchauho

Members
 • Content Count

  206
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

484 Excellent

About gruchauho

 • Rank
  Średnio zaawansowany

Personal Information

 • Imię
  Lucjan
 • Miejscowość
  Jastrzębie-Zdrój

Ski equipment

 • Narty marka
  Atomic
 • Buty marka
  Atomic
 • Gogle
  Salomon

Skills

 • Styl jazdy
  Długim skrętem jak są do tego warunki. Zwykle jednak mix krótkich i średnich, ześlizgowych i ciętych
 • Poziom umiejętności
  6
 • Dni na nartach
  19

Recent Profile Visitors

1,061 profile views
 1. Ja ostatnio oddaje się gastronomii. Oprócz marynowanych karkówek na grilla, sałatek i lassange staram się przygotować pizzę neapolitańską najbardziej zbliżoną do tej prawdziwej włoskiej Od jazdy na nartach również nie stronię.
 2. Fajnie zrobić taki filmik, przede wszystkim dla siebie. Lepszy taki pięciominutowy skrócik niż kilkugodzinne przeglądanie setek zdjęć i filmów.
 3. Ale ja nie pracuję w Karvinie Ani nawet w Ostravie. Mošnov Ci coś mówi? (tam jest ostravskie lotnisko) Do Karviny na rowerze bym jeździł. Na ranną zmianę przyszedł facet, jakiś Czech, z gorączką 39 stopni - odesłali go do domu i próbowali ukryć ten fakt (oczywiście wszyscy się dowiedzieli). Powrót z pracy zajął mi niecałe 7 godzin. Na granicy jest masakra. Na A1 korek na 30 km. My jechaliśmy przez Chałupki, niewiele to pomogło. Firma rozkłada ręce, od jutra, tfu, dzisiaj 100% Polaków czyli jakieś 70-100 osób (łącznie pracuje 500) idzie na L4. Tym samym "zamykamy interes" bo już i tak wi
 4. OK, ale 120 km codziennie na rowerze? Ja w tej robocie nie siedzę... Sory ale to jest dla mnie nie do zrobienia, chociaż propozycja ciekawa. Rozważę to jeśli faktycznie dojazd będzie trwał +2h. Ale myślę, że do tego nie dojdzie - prędzej pójdę na zwolnienie albo po prostu zamkną firmę. Za pół h wyjeżdżam i okaże się jak to wszystko wygląda.
 5. Wiem, muszę tylko kupić normalny rower. Moja córka uwielbia jeździć, mamy w planie z żoną zakup w kwietniu. Fajna opcja na wycieczkę to także pałacyk w Petrovicach u Karvine. Nigdy jakoś nie przepadałem za rowerem, ale teraz - z rodziną - będzie jeżdżone.
 6. U mnie sytuacja jest dynamiczna. Pracuję w Czechach i codziennie tam dojeżdżam. Jak wiadomo (lub nie) od wczoraj Czesi zamknęli granice a u nas osoby wjeżdżające do kraju mają być poddane kwarantannie. Dostałem w firmie potwierdzenie, że pracuję w CZ, co ma pozwolić mi wjechać do pepików. Osoby pracujące w Czechach niby nie będą po powrocie "zamykane" - mam nadzieję, że tak będzie! Pojawia się problem z samym przejazdem przez granicę - małe przejścia są całkowicie zamknięte (nie ma opcji wjechać gdzie indziej), zostaje przejście na A1 w Gorzyczkach - przeczuwam kilkukilometrowe korki, bo b
 7. Dziś i jutro takie newralgiczne dni. Oprócz tego jeszcze mocno wieje. Od piątku powinno być ok, a na weekend słoneczko.
 8. Info dla osób bez sezonówki. Na gopass.sk pojawiły się kupony na Chopok i Łomnice do wzięcia za punkty - teraz tylko 350 pkt (zamiast 700) i jest skipass do wzięcia za 0 euro.
 9. Złoty Groń dziś 07.03.2020 o godzinie 10 rano płynął. Miejscami wychodzi już ziemia. W Wiśle warunki zapewne podobne lub gorsze. Jeżeli w Istebnej zaczyna być już tak słabo, to przy obecnych prognozach pozwolę sobie stwierdzić, że kolejny weekend będzie ostatnim w tym sezonie z otwartymi wyciągami w Beskidzie śląskim.
 10. @Jeeb Jesteś mistrz Twoje posty mnie solidnie bawią
 11. Na taką jazdę należy sobie pozwalać TYLKO przy pustym stoku, mam na myśli szybką jazdę długim skrętem. Ja gdy tak wycinam sobie skręty i zauważę przed sobą ludzi (dzieci to już w ogóle!) to od razu wprowadzam narty w ześlizg. Jak jest pusto i dobre warunki śniegowe - cisnę. Najwyżej sam się zabiję 🙃
 12. Czyli dobrze trafiłem Też chciałem wykorzystać wczorajsze okno pogodowe i atakować Chopok, ale ostatecznie, za namową kolegi wylądowałem na Łomnicy. To był dobry ruch.
 13. Sobota 7.03 otwarte mistrzostwa Radzionkowa Złoty Groń Istebna.
 14. Kusicie, kusicie.. a co mi tam, biorę wolne w robocie i też wpadam, na jeden dzień w czwartek/piątek
 15. Wczoraj na Siglanach w Wiśle odbywał się Puchar wójta gminy Pawłowice w GS. Piszę o tym dlatego, że.. wziąłem w nich udział To były moje pierwsze zawody, w końcu się przełamałem i po prostu pojechałem "zobaczyć". Cel był jasny - nie wypaść i nie być przy tym ostatni w swojej kategorii (18-30 lat) - udało się to zrealizować Trasa Trasa z góry Konkurencja może nie była z najwyższej półki, ot niedzielni narciarze (bez urazy dla nikogo - po prostu luźna atmosfera bez napinki) i takich było z 70%. Ale kilku zawodników jechało w gumach, ochraniaczach itp co m
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...