Narty - skionline.pl
Jump to content

wolf ski

Members
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

44 Excellent

About wolf ski

 • Rank
  Początkujący

Personal Information

 • Imię
  Paul
 • Miejscowość
  Stoki
 • About me
  Pozytywnie zakręcony - szóstoklasista

Ski equipment

 • Narty marka
  HEAD WORLCUP REBELS I.SLR
 • Buty marka
  HEAD VECTOR EVO 130

Skills

 • Styl jazdy
  carving
 • Poziom umiejętności
  6

Recent Profile Visitors

119 profile views
 1. Fajnie macie! Blisko i do wyboru! Zazdroszczę - POZYTYWNIE!
 2. Nie bądź taki skromny - dobrze jest!
 3. Jak ja zapytałem o drugi komplet nart (poradę) na trudne warunki to niezłe wykłady poleciały.
 4. Dziękuję za dobre słowo i akceptacje dla moich rozważań, kibicuję relacją JC, spoko gość! Na pewno będę pytał i konsultował, znalazłem kanał dostępu do dobrej wiedz Pozdrawiam!
 5. Dzięki za odpowiedź ( w formie własnych doświadczeń opisanych powyżej) w temacie zakupu dodatkowej pary nart na trudniejsze warunki na stoku (mokry śnieg, muldy, +16C itp) Niedawno będąc na Chopok-u maiłem ,,przyjemność'' śmigać w mokrym śniegu w temp. +16 st C. Było ciężko! Ale uznałem, że narta na której jeżdżę: HEAD WORLCUP REBELS I.SLR nie za bardzo lubi takie warunki, mocno dała mi po nogach, chociaż nie powiem, było super! Zadałem pytanie na forum w kwestii dodatkowej pary nart na trudniejsze warunki na stoku, dostałem mnóstwo odpowiedzi, podpowiedzi, rad mniej lub bardziej przyjemnych do czytania. Lekko się zamieszałem, ale Ty dodałaś mi wiary, że trzeba szukać ... Dzięki bardzo!
 6. W/w stwierdzenie (dla mnie - odpowiedź na moje pytanie) utwierdza mnie w przekonaniu, że trzeba się rozglądać i szukać sposobów na jak największe czerpanie przyjemności z uprawiania białego szaleństwa!
 7. Panowie, jedno pytanie? To po ch...ę jest tyle sprzętu na rynku, wynika z tego jedna myśl - to jeden wielki przekręt? Tak, czy może jednak nie? Jak napisał P. Bumer ,,g... mnie'' już to teraz obchodzi! Dzięki wszystkim LIDEROM tego forum za poważną lekcję. Mocno żałuję, że się wdałem w takie zawiłości. Cieniasy, średniaki, z innego poziomu itp. Co to jest za podział ?! P. Aressi dobrze to ujął, należy unikać wdawania się w takie dyskusje, zapewniam - wdrożę to od dzisiaj, na szczęście można wyciągać wnioski z samego czytania wszystkich porad specjalistów, to musi wystarczyć! Chyba, że ma się ochotę na to co dzieje się tu i teraz. Jeżeli można zakończyć ten temat to bardzo chętnie to zrobię, ale jak tego dokonać?
 8. Jeszce raz dzięki za życzliwość, będzie dobrze! Jedziemy do przodu!
 9. Przyznam jako winowajca całego zamieszania, że nie miałem na celu doprowadzić do ,,wojny na słowa''. Bardzo trafnie to ująłeś w swojej wypowiedzi. Z pokorą przyjmuję wszystkie baty, ale się nie poddam i będę szukał w praktyce odpowiedzi na moje wątpliwości. Być może przyznam się do błędnej oceny niektórych wypowiedzi, ale to będzie oznaczało, ze wjechałem już na wyższy poziom, może poza trasę Serdeczne dzięki za wpisy...
 10. O...Brawo! i tak trzymaj! To twoja sprawa i podchodzę do tego z szacunkiem! Ja nie dam rady , będę próbował dalej się uczyć od mistrzów, podpatrywać ich na stoku, ale jak zobaczę jadącego na wrotach od stodoły to penie będę zmykał z trasy ile sił w nogach!
 11. Super, MarioJ! Mam takie samo zdanie, próbowałem to jakoś przekazać i widać udało się! Zacząłem pewnie dla wytrawnych wyjadaczy stoków banalny tema, ale rozpętała się dziwna dyskusja Trochę mi było przykro. Stwierdzam, że uzyskałem odpowiedzi na to pytanie. Między wierszami wielu wypowiedzi jest odpowiedź na przyszły sezon. Życzę Wszystkiego Najlepszego!
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...