Narty - skionline.pl
Jump to content

channel

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About channel

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na pewno warto Pierwszy raz byliśmy z mężem z Gajowym 🙃 i zakochałam się w tym ośrodku. Drugim razem pojechaliśmy sami - końcem marca i pogoda była świetna - duuużo słońca, fajny śnieg a w dolinie wiosna i wielkanoc! Gajowy uzmysłowił mi, że nie ma góry z której się nie zjedzie 😁 także pierwsze moje alpejskie kroki to dolina Otzal.
 2. To, że Ty go nie widziałaś nie oznacza że go nie ma. W tej chwili praktycznie wszystkie ośrodki w Tyrolu mają naturalny śnieg. Kultura wypowidzi świadczy o Tobie.
 3. Alpy mają tę przewagę , iż mają naturalny śnieg (nie sztuczny), zdecydowanie mniejszy ruch na trasach (ich ilość jest nieporównywalnie większa), a przez to lepszą możlwiość poćwiczenia skrętów, jednoczeście większe poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Kiedyś pytałam znajomego o najbardziej niebezpieczny stok (jeździ po całym Tyrolu) odpowiedział że Kotelnica w sobotę o 12 :) - ze względu na ilość ludzi.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...