Narty - skionline.pl
Jump to content

Ziemowit

Members
 • Content Count

  976
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Ziemowit last won the day on October 7

Ziemowit had the most liked content!

Community Reputation

769 Excellent

About Ziemowit

 • Rank
  Stary wyjadacz

Personal Information

 • Imię
  Marcin
 • Miejscowość
  Opolskie

Ski equipment

 • Narty marka
  Head Rev 80 + Tyrolia Power 11
 • Buty marka
  Nordica NTX 80
 • Gogle
  Salomon Four Seven Xtra

Skills

 • Styl jazdy
  Kamikaze. Ziuuuuuu... ŁUUUPP!!!
 • Poziom umiejętności
  2
 • Dni na nartach
  10

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wypowiedź JC zabrzmiała dla mnie jakby to było od dawna. Ale tego jeszcze nie ma, więc dzięki za sprostowanie. Niech spróbuje i się przekona jak najszybciej ilu dołączy.
 2. Dałeś link dla jaj do jakiegoś kościoła i to usunąłeś. Ale pomijając żarty, nie widzę, gdzie można wykupić ten abonament i dziwi mnie tak śmiesznie niska kwota 1zł.
 3. Oszczędniej z wiadomościami bo zrobi się ostry offtop i jutro rano temat będzie zamknięty.

  1. Jeeb

   Jeeb

   liczę na poczucie humoru ADMINA

 4. Najszczerzej jak mogę, ale nie miałem pojęcia, że taki abonament istnieje. Ktoś mnie uprzejmie nakieruje?
 5. Chętnie bym o tym pogadał, ale to offtop i z każdym swym wywodem prowokuję zamknięcie tematu. Dla zainteresowanych: https://m.youtube.com/watch?v=L-aRFDlQ2M0
 6. Nie wymyślili tego i nie kontrolują tego. Niektórym "wielkim" uda się zrobić na tym interes, inni "wielcy" stracą wszystko na tym. @Author mam w głowie Twoje pytania o przyczynę, ale nigdy się nie dowiemy. Być może ktoś wymyślił, lecz miliardy zostały zaskoczone. Nie wierzę w żadną siatkę kontrolującą wszystko. Nawet da się to uzasadnić w fizyce za pomocą pojęcia entropii.
 7. Tylko że, skoro poza wyjściem do pracy, do sklepu i na spacer nic innego nie będzie dozwolone, to czy wyjazd zagraniczny turystyczny będzie dozwolony? Teoretycznie kontroli jest mało, ale jak jednak ktoś zatrzyma i zapyta dokąd i po co to co mi zrobią? Edit: co jak co, ale narty ciężko schować w aucie tak, żeby nie znaleźli. 😁
 8. Jestem bardzo daleki od przesądzania, że będzie lockdown od najbliższej Soboty, bo może się okazać, że nic nie będzie, a mi będzie głupio. Ale jest kilka czynników, które będą bardzo zachęcać rząd do gwałtownej reakcji: 1. podróże po kraju w związku z ważnym państwowym świętem, 2. duże prawdopodobieństwo kolejnych rekordów zachorowań, 3. duże prawdopodobieństwo powtórki protestów w całym kraju.
 9. Minister zdrowia dziś mówił o możliwym całkowitym lockdownie w kolejnych tygodniach. Oznaczałoby to zakaz podróżowania w celach turystycznych, co najwyżej spacer do lasu.
 10. Zrozumiałem, że decyzją premiera kraju już zamykają od jutra wstępnie na okres miesiąca dla wszystkich narciarzy, którzy nie są włoskimi zawodnikami i teraz regiony narciarskie walczą o poluzowanie obostrzeń, aby dopuścić na stoki amatorów. Wydaje mi się, że wywalczą, bo byłaby to dla stacji narciarskich, hoteli i restauracji ogromna strata finansowa.
 11. Dla odmiany dam inną emotkę bo smutno, że to już koniec podróży. Ale przynajmniej wszystko jak domyślam się przebiegło bez kłopotów.
 12. Nie rozjątrzaj mnie. 😀 Może za łatwo topi się ten śnieg. Pod koniec Września i potem w połowie Października miałem taki problem ze swoim samochodem w Zillertalu: I to wszystko spłynęło...
 13. Tydzień temu nawaliło śniegu aż po sam dół, ale temperatura przez zaledwie 5 dni zmiotła wszystko. Za 2 dni może trochę pogoda nadrobi.
 14. Skoro jest właścicielem dużej firmy logistycznej, to ma mnóstwo sprzętu i zespoły ludzi ludzi, którymi może dowolnie dysponować przy organizacji tego typu imprez, nawet bardzo dużych z udziałem telewizji. JC tak fajnie nie ma.
 15. Zdecydowanie nie, ale nie chcę też rozkręcać offtopu. Dodaj jakąś relację i już.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...