Narty - skionline.pl
Jump to content

Ziemowit

Members
 • Posts

  1,785
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Ziemowit last won the day on October 27 2020

Ziemowit had the most liked content!

Personal Information

 • Imię
  Marcinos
 • Miejscowość
  Powiat Karkonoski

Ski equipment

 • Narty marka
  Head Rev 80 + Tyrolia Power 11
 • Buty marka
  Nordica NTX 80
 • Gogle
  Salomon Four Seven Xtra

Skills

 • Styl jazdy
  Kamikaze. Ziuuuuuu... ŁUUUPP!!!
 • Poziom umiejętności
  2
 • Dni na nartach
  10

Recent Profile Visitors

4,582 profile views

Ziemowit's Achievements

Stara gwardia

Stara gwardia (5/6)

1.6k

Reputation

 1. W Sudetach od 20 minut sypie śnieg, ale podobna ma sypać krótko.
 2. Dobry narciarz wie, że musiałoby być -50°C?
 3. Wydaje mi się, że mały ruch graniczny obecnie dotyczy tylko osób mieszkających na terenach przygranicznych, które do Czech dojeżdżają do pracy, więc lipa.
 4. Termin 'małego ruchu granicznego' odnosił się w niedalekiej przeszłości do mieszkańców określonych gmin. W przypadku wjazdu do Czech chodzi o 113 gmin na terenie Polski, ale przepisy te zostały zawieszone w 2007 roku. W każdym razie muszę doczytać więcej.
 5. Czyli osoby, które zaszczepiły się niedawno są na straconej pozycji, bo będą zmuszone poczekać kilka miesięcy. Dobrze rozumiem? P.S. A kiedy się zaszczepią 3-cią, wymagana będzie już 4-ta dawka...
 6. Jeśli chcesz znaleźć więcej stron TYLKO DLA WTAJEMNICZONYCH © ® ™ to jest PRO TIP © ® ™. Wpisuj hasła w google, takie jak nazwa regionu, doliny, parku narodowego, ośrodka narciarskiego lub miejscowości (poprawnie, po niemiecku) i słowo "accomodation". Jest szansa, że wyniki wyszukiwania będą lepsze i znajdziesz niejedną lokalną stronę do rezerwacji noclegów. Nie wszyscy ogłaszają się na booking, niektórzy zamieszczają ogłoszenia tylko na takich stronach.
 7. W zasadzie to stron, gdzie można dokonać rezerwacji jest bardzo dużo. Np. w Austrii prawie każda dolina, wiele ośrodków narciarskich, a nawet niektóre ważniejsze miejscowości w danej dolinie mają swoje własne strony do rezerwowania noclegów. Niektórzy zadbali o polską wersję językową. Kilka przykładów: Dolina Stubaital noclegi: https://www.stubai.at/pl/noclegi/noclegi/lista-noclegow/ Ośrodek Stubaier Gletscher noclegi: https://www.stubaier-gletscher.com/pl/noclegi/szukaj-rezerwuj/accommodations Dolina Zillertal noclegi: https://www.zillertal.at/en/accommodations/accommodations Ośrodek Zillertal Arena noclegi: https://www.zillertalarena.com/en/gerlos/the-village/accommodation/ Mayrhofe noclegi: https://booking.mayrhofen.at/unterkuenfte/angebote/ Dolina Otztal noclegi: https://www.oetztal.com/accommodations.html Gurgle noclegi: https://www.gurgl.com/accommodations.html Solden noclegi: https://www.soelden.com/accommodations/accommodation-list.html#page=1&size=10&rangeIds=region-18 Korzystałem też z takich ogólnoalpejskich stron: https://www.interchalet.pl/ https://www.interhome.pl/ https://www.chaletsplus.com/nl/
 8. Czyli jeśli ktoś w Sobotę chciałby jechać, to na test zgłasza się w Czwartek, odbiera go w Piątek i musi kilka godzin później w ten Piątek w trasę wyjechać, bo inaczej może nie zdążyć.
 9. Cóż, prognozy się zmieniły, do tego po opadach śniegu przyszedł deszcz. Ale teraz jest minus i dziś coś tam ma poprószyć.
 10. Ziemowit

  Szwajcaria

  Kiedy? Może dawno temu? Zrobić zakupy w Niemczech owszem opłaca się, szczególnie mieszkańcom CH, ale paliwo odkąd pamiętam jest w DE drogie.
 11. A mnie to już nikt nie nazwał góralem. Krakusów nazywa się góralami a pochodzących z K. Góry już nie, bo Sudety to już nie górale. Nawet Jeeb swego czasu wrzucił taką mapkę zamykającą temat:
 12. To pytanie po 9 miesiącach pachnie jak "chcę wrzucić reklamę/spam".
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...