Narty - skionline.pl
Jump to content

Ziemowit

Members
 • Content Count

  776
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

541 Excellent

About Ziemowit

Personal Information

 • Imię
  Marcin
 • Miejscowość
  Opolskie

Ski equipment

 • Narty marka
  Head Rev 80 + Tyrolia Power 11
 • Buty marka
  Nordica NTX 80
 • Gogle
  Salomon Four Seven Xtra

Skills

 • Styl jazdy
  Kamikaze. Ziuuuuuu... ŁUUUPP!!!
 • Poziom umiejętności
  2
 • Dni na nartach
  10

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Trochę popatrzyłem bez lornetki od pierwszej chwili startu, chmur nie było, nic nie widziałem i nie wiem czy źle patrzyłem czy po prostu widać nie było bo 1. było jeszcze dość jasno na niebie, 2. drugi stopień zbyt słabo się świecił, 3. powinienem był mieć przy sobie sprzęt do obserwacji.
 2. Za łatwe bo nie wymaga bycia inżynierem ale uważania na fizyce podstawówce czy w szkole średniej i treść obarczona pewnymi lukami bo wymaga założenia, że obaj narciarze przyspieszają tak samo, na narciarzy nie działają żadne dodatkowe siły mogące zmienić kierunek ich jazdy a drugi jedzie śladem pierwszego.
 3. Też nie rozkminiłem, więc sprawdziłem w internecie i okazuje się, że zadanie ma kilka rozwiązań. Czekamy na Bumera. Podpowiem, że zadanie wymaga naprawdę sporo wyobraźni aby je rozwiązać.
 4. Kurczę mi się tak nigdy nie rozpadł but a sporo ważę. Chociaż wygląda na coś co da się jeszcze pokleić. Salewy zmieniają kolory i design co roku a Hanwag produkuje te same modele od nie wiem... 10 lat?
 5. Ale ta łamana linia wychodzi poza obrazek który wstawił Bumer. Wygrałem. 5% jest moje. A propo @JC mam już 5 raz komunikat "Kurza twarz", czyli albo chrome mi się sypie na tablecie, albo error 500 czyli błąd na serwerze.
 6. Nie prawda, nie da się! Bo kurdę linie musiałyby wychodzić poza obrazek. 😁
 7. NIE DA SIĘ! Czy już zaliczam się do tych 5%? 🙏 A skoro tak, to się powoli miejsce kończy. Jeśli tylko 5% forumowiczów jest inteligentnych, to kogo wybierzemy do tych 5% a kogo już nie? Proponuję więcej konkursów i na końcu zagłosujmy.
 8. A mnie dokładnie ten model tylko wersja przed liftingiem obciera na pięcie. Muszę plastry stosować. Poza tym solidny but.
 9. Nie widziałem jeszcze, żeby Kodomita chciał grzecznie z kimkolwiek na forum rozmawiać. Nie dziw się.
 10. Na bucie jest napisane Ja zajechałem kilka par zamberlanów i najlepiej mi się chodziło w najmniej trwałym nubuku nawet w chłodne dni bo noga lepiej oddycha.
 11. Takie ciężkie i pancerne buty nadają się w bardzo mokre górskie warunki kiedy zamierzasz chodzić z ciężkim plecakiem. W gorący i słoneczny dzień noga się ugotuje.
 12. Podkreśliłem najważniejszą część. Na "papier" nie da się przelać wszystkich emocji i można inaczej coś zrozumieć. Za bardzo się przejmujesz.
 13. @Mitek z całym szacunkiem dla Twojej sporej wiedzy na wiele tematów związanych ze sportem szeroko pojętym, ale zdanie "Panowie... żałosne całościowo. Nie chodzi o ostatni post Authora." zostało odebrane przez minimum parę osób i przeze mnie też jako: "gardzę waszymi wypocinami". Ja od początku czyli od chwili kiedy zobaczyłam ten post odebrałem to jako surową krytykę Geralda i myślę, że inni też tak to odebrali. Ale nie martw się, i tak jesteś spoko gościem od którego warto się uczyć.
 14. No spoko, tylko wymagania jakieś trzeba spełnić, popatrz sobie na google maps na Lunik IX. Na najdłuższym bloku na dachu jest gigantyczny napis o treści "KTO CHCE [nie mogę się rozczytać] MUSI [nie mogę się rozczytać]". Dasz radę rozszyfrować? Musimy wiedzieć co tam trzeba spełnić.
 15. Jak to czytam to czasem jestem za częściowym ubezwłasnowolnieniem niektórych ludzi. Wysyłać na szkolenia i do robót publicznych, a jak się wyjątkowo bardzo opierają i dalej chcą menelować i kraść to pozbawić praw rodzicielskich i zapuszkować, a dzieci do adopcji. Moim zdaniem za bardzo się z takimi szczypią, trzeba zadziałać dużo bardziej stanowczo. Jestem zdania by się litować nad tymi ludźmi, ale zupełnie nie w sposób taki, że kasa do ręki, głaskamy po głowie i przypadkiem nie nakrzyczmy bo oni przecież tacy biedni.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...