Narty - skionline.pl
Jump to content

Ziemowit

Members
 • Content Count

  1,257
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Ziemowit last won the day on October 27 2020

Ziemowit had the most liked content!

Community Reputation

1,064 Excellent

About Ziemowit

 • Rank
  Stara gwardia

Personal Information

 • Imię
  Marcin
 • Miejscowość
  Opolskie

Ski equipment

 • Narty marka
  Head Rev 80 + Tyrolia Power 11
 • Buty marka
  Nordica NTX 80
 • Gogle
  Salomon Four Seven Xtra

Skills

 • Styl jazdy
  Kamikaze. Ziuuuuuu... ŁUUUPP!!!
 • Poziom umiejętności
  2
 • Dni na nartach
  10

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Np. to, że liczba zawodowych sportowców rośnie w lawinowym tempie.
 2. Prognozy wskazują, że jutro i w Niedzielę trochę u was posypie i to pod opieką dużego mrozu.
 3. Rano patrzę przez okno i zdziwko jak wszystko zasypało, a to nie koniec bo jeszcze cały dzisiejszy dzień ma sypać i potem kolejne nieduże dostawy przez kilka następnych dni. Tutaj w Karkonoszach szykuje się taka jakiej dawno nie było. Szkoda tylko, że rząd nie planuje otwarcia ośrodków prawdopodobnie aż do końca Marca. Gestorzy ON będą porządnie wkurzeni nie mogąc wykorzystać pogody. Jak tam w Beskidach, dużo już jest śniegu?
 4. Argument nr. 3: - Stoki: Powinniśmy solidarnie wszyscy się otworzyć już w Poniedziałek! - Pitoń: No to w Podzieniałek solidarnie otwieramy, zostanę waszym patronem! - Stoki: Tak naprawdę to nie musimy otwierać, tylko błagamy siedź pan cicho!
 5. Jest prawdopodobne, że stoki pozwolą otworzyć dopiero na przełomie pierwszego i drugiego kwartału, czyli okolice 1 Kwietnia 2021 (data z pewnych względów idealna). Minister finansów, funduszy i polityki regionalnej Tadeusz Kościński: Minister zdrowia Adam Niedzielski: https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/gospodarka/news-koscinski-na-przelomie-i-i-ii-kwartalu-80-proc-obostrzen-zac,nId,4984187 Te wypowiedzi jasno dają do zrozumienia, że są gotowi przedłużać obostrzenia jeszcze długo.
 6. Ktoś umiarkowany i rozsądny, bo nikt z zewnątrz takiego gościa, który chce Królestwa Podhalańskiego nie będzie chciał nawet wysłuchać, już nie mówiąc o spełnieniu jakiejkolwiek prośby.
 7. Wybierając takiego wariata na organizatora akcji "Górlaskie Veto" sami sobie bardzo zaszkodzą. Sebastian Pitoń postuluje całkowity zakaz dystrybucji szczepionek, utworzenie niepodległego Królestwa Podhalańskiego, likwidację Tatrzańskiego Parku Narodowego i oddanie tego obszaru w prywatne ręce tamtejszych górali.
 8. Hmmmmmm... czyli pod przyjezdnych z zagranicy, a pod lokalsów pracujących pon-piąt. już nie bardzo?
 9. Raczej dla bogatych, bardzo duże kampery zaczynają się od 500 000zł i łatwo dobić do 1mln zł razem z wyposażeniem dodatkowym. Dlatego to tylko gdybanie i marzenia.
 10. Ba, nawet na mały i nowy mnie naprawdę nie stać. Taki teoretycznie kompaktowy kamperwan jak VW California kosztuje 350 000zł
 11. Wstawiając to zdjęcie myślałem o mobilnym domu, w którym możnaby sporo czasu pomieszkać, bardziej miesiące niż tygodnie. Na tygodniowy wyjazd takie coś nie ma sensu. W tedy wystarczy kompaktowy kamperwan, którym łatwo można zaparkować pod gondolą. Bardzo dużym 8-10 metrowym kamperem jeździ się raczej tylko od kempingu do kempingu, a małym do miasta wjedziesz, co zaletą jest ogromną. Wracając do długich tripów, wyjazd małym autkiem z kamperowego garażu zalatuje nowobogacką fanaberią. Być może lepiej, ale na pewno dużo taniej mniejszy kamper i do środka motocykl 125cm na prawo jazdy ka
 12. Rządowi chodzi o to by zjeść ciastko i mieć ciastko, czyli przekonać przedsiębiorców, że coś dostaną, uspokoić nerwowe nastroje, ale ostatecznie zamknąć biznesy z powodu pandemii i nie dać nikomu zbyt wiele.
 13. Facet gada o góralskim veto, ale przy okazji zupełnie niepotrzebnie skręca w kierunku antyszczepionkowych postaw.
 14. Wbrew zakazom? Sanepid i policja będą na okrągło jeździć i kary, czy mandaty wlepiać?
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...