Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

redinne

Użytkownik forum
  • Liczba zawartości

    37
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Informacje osobiste

  • Imię
    Weronika
  • Miejscowość
    Kraków

Sprzęt narciarski

  • Narty marka
    Völkl Racetiger SL
  • Buty marka
    Lange RS 110

Umiejętności

  • Poziom umiejętności
    1
  • Dni na nartach
    20

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

redinne's Achievements

Początkujący

Początkujący (2/6)

123

Reputacja

  1. redinne

    Szczyrk - COS Skrzyczne

    Wrzucili na instagrama że działają do niedzieli 29.03, czyli mamy ostatni tydzień sezonu w Szczyrku
  2. Chociaż dobra, do pomarańczowej gondoli podobno koledzy z ekipy stali ok 20min, fajnie zrobiony w tym roku snowpark, jest tam też pomiar czasu na mini gigancie i tor do skicross chociaż on to taki pół zamknięty 😃
  3. Dzisiaj nieco gorsze warunki, na szczycie wiatr, mgła jak mleko, o dziwo stok nawet bardziej śniegowy niż lodowy chyba przez temperaturę go tak nie wywiało. Ale mocna walka bo widoczność tragiczna. Niżej dużo lepiej, lekkie zachmurzenie ale też momentami słońce. Ale z racji że wyżej tragedia to na dole przez to zrobiły się male kolejki ale max 5 minut stania w zahradkach. Czarna 7 to petarda. Na mapie widziałam ze jest tez nowa niebieska 15 planowana na przyszły sezon, ciekawe czy będzie szeroka bo długa napewno patrząc po mapie.
  4. Dzisiaj Chopok. Rano jazda po stronie południowej,po 11 północ. Wyżej położone trasy w dobrym stanie do końca, ale i na dole nie najgorzej. W zasadzie tylko na trasie do lucky było dość ciężko z muldami po 15. Kolejek brak 😎
  5. Pozdrawiam koleżankę musiałyśmy się mijać 😁
  6. Jeżdżę dzisiaj na Beskid Sport Areną i wychodzą kamienie więc na FISie od kanionu w dół napewno bym się spodziewała że będą(o ile chodzi bo nie wiem). za to na górze myślę że będą fajne warunki
  7. Smutno ale patrząc na prognozowane 13 stopni w Szczyrku w przyszłym tygodniu i brak mrozu w nocy to i tak niewiele z tej trasy zostanie
  8. Dzień dobry ze Skrzycznego. Rano warun super do samego dołu. Teraz już zaczęło puszczać.
  9. W styczniu niestety było widać że zbiornik na hali skrzyczenskiej był prawie pusty po naśnieżaniu kopy, niebieskiej do gondoli i niebieskich na solisko. Szkoda że chyba nie ma perspektyw na drugi.
  10. Niesamowite że przetrwało weekend… oby jeszcze trochę ten zjazd pociągnął
  11. A Oskar Kwiatkowski się nawet nie zakwalifikował chociaż chyba na to były marne szanse… Wychodzi na to że z całego dnia najlepsza jest pogoda 😅
  12. Ester Ledeckiej też szkoda że tak się starty ułożyły że w zjeździe nie startowała, a w slalomie równoległym nie poszło.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Dodaj nową pozycję...