-
Liczba zawartości
37 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Informacje osobiste
-
Imię
Weronika
-
Miejscowość
Kraków
Sprzęt narciarski
-
Narty marka
Völkl Racetiger SL
-
Buty marka
Lange RS 110
Umiejętności
-
Poziom umiejętności
1
-
Dni na nartach
20
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
redinne's Achievements
Początkujący (2/6)
123
Reputacja
-
Wrzucili na instagrama że działają do niedzieli 29.03, czyli mamy ostatni tydzień sezonu w Szczyrku
-
Chociaż dobra, do pomarańczowej gondoli podobno koledzy z ekipy stali ok 20min, fajnie zrobiony w tym roku snowpark, jest tam też pomiar czasu na mini gigancie i tor do skicross chociaż on to taki pół zamknięty 😃
-
Dzisiaj nieco gorsze warunki, na szczycie wiatr, mgła jak mleko, o dziwo stok nawet bardziej śniegowy niż lodowy chyba przez temperaturę go tak nie wywiało. Ale mocna walka bo widoczność tragiczna. Niżej dużo lepiej, lekkie zachmurzenie ale też momentami słońce. Ale z racji że wyżej tragedia to na dole przez to zrobiły się male kolejki ale max 5 minut stania w zahradkach. Czarna 7 to petarda. Na mapie widziałam ze jest tez nowa niebieska 15 planowana na przyszły sezon, ciekawe czy będzie szeroka bo długa napewno patrząc po mapie.
-
Dzisiaj Chopok. Rano jazda po stronie południowej,po 11 północ. Wyżej położone trasy w dobrym stanie do końca, ale i na dole nie najgorzej. W zasadzie tylko na trasie do lucky było dość ciężko z muldami po 15. Kolejek brak 😎
-
Jeżdżę dzisiaj na Beskid Sport Areną i wychodzą kamienie więc na FISie od kanionu w dół napewno bym się spodziewała że będą(o ile chodzi bo nie wiem). za to na górze myślę że będą fajne warunki
- 13 438 odpowiedzi
-
- 3
-
-
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
Smutno ale patrząc na prognozowane 13 stopni w Szczyrku w przyszłym tygodniu i brak mrozu w nocy to i tak niewiele z tej trasy zostanie
- 13 438 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Milano Cortina 2026
redinne odpowiedział pawelb91 → na temat → Zawody, wyniki, kalendarze, sylwetki ...
Aniela Sawicka ukończyła pierwszy przejazd slalomu także będzie drugi przejazd- 168 odpowiedzi
-
- zimowe igrzyska olimpijskie
- milano cortina 2026
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Milano Cortina 2026
redinne odpowiedział pawelb91 → na temat → Zawody, wyniki, kalendarze, sylwetki ...
Jeszcze Otylia Jędrzejczak w Atenach- 168 odpowiedzi
-
- 2
-
-
-
- zimowe igrzyska olimpijskie
- milano cortina 2026
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
W styczniu niestety było widać że zbiornik na hali skrzyczenskiej był prawie pusty po naśnieżaniu kopy, niebieskiej do gondoli i niebieskich na solisko. Szkoda że chyba nie ma perspektyw na drugi.
- 13 438 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Milano Cortina 2026
redinne odpowiedział pawelb91 → na temat → Zawody, wyniki, kalendarze, sylwetki ...
Fajny wywiad z Maryną jest teraz na eurosporcie- 168 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- zimowe igrzyska olimpijskie
- milano cortina 2026
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Niesamowite że przetrwało weekend… oby jeszcze trochę ten zjazd pociągnął
-
Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Milano Cortina 2026
redinne odpowiedział pawelb91 → na temat → Zawody, wyniki, kalendarze, sylwetki ...
A Oskar Kwiatkowski się nawet nie zakwalifikował chociaż chyba na to były marne szanse… Wychodzi na to że z całego dnia najlepsza jest pogoda 😅- 168 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- zimowe igrzyska olimpijskie
- milano cortina 2026
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Milano Cortina 2026
redinne odpowiedział pawelb91 → na temat → Zawody, wyniki, kalendarze, sylwetki ...
Ester Ledeckiej też szkoda że tak się starty ułożyły że w zjeździe nie startowała, a w slalomie równoległym nie poszło.- 168 odpowiedzi
-
- 5
-
-
-
-
- zimowe igrzyska olimpijskie
- milano cortina 2026
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:







