-
Liczba zawartości
37 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Zawartość dodana przez redinne
-
Wrzucili na instagrama że działają do niedzieli 29.03, czyli mamy ostatni tydzień sezonu w Szczyrku
-
Chociaż dobra, do pomarańczowej gondoli podobno koledzy z ekipy stali ok 20min, fajnie zrobiony w tym roku snowpark, jest tam też pomiar czasu na mini gigancie i tor do skicross chociaż on to taki pół zamknięty 😃
-
Dzisiaj nieco gorsze warunki, na szczycie wiatr, mgła jak mleko, o dziwo stok nawet bardziej śniegowy niż lodowy chyba przez temperaturę go tak nie wywiało. Ale mocna walka bo widoczność tragiczna. Niżej dużo lepiej, lekkie zachmurzenie ale też momentami słońce. Ale z racji że wyżej tragedia to na dole przez to zrobiły się male kolejki ale max 5 minut stania w zahradkach. Czarna 7 to petarda. Na mapie widziałam ze jest tez nowa niebieska 15 planowana na przyszły sezon, ciekawe czy będzie szeroka bo długa napewno patrząc po mapie.
-
Dzisiaj Chopok. Rano jazda po stronie południowej,po 11 północ. Wyżej położone trasy w dobrym stanie do końca, ale i na dole nie najgorzej. W zasadzie tylko na trasie do lucky było dość ciężko z muldami po 15. Kolejek brak 😎
-
Jeżdżę dzisiaj na Beskid Sport Areną i wychodzą kamienie więc na FISie od kanionu w dół napewno bym się spodziewała że będą(o ile chodzi bo nie wiem). za to na górze myślę że będą fajne warunki
- 13 438 odpowiedzi
-
- 3
-
-
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
Smutno ale patrząc na prognozowane 13 stopni w Szczyrku w przyszłym tygodniu i brak mrozu w nocy to i tak niewiele z tej trasy zostanie
- 13 438 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Milano Cortina 2026
redinne odpowiedział pawelb91 → na temat → Zawody, wyniki, kalendarze, sylwetki ...
Aniela Sawicka ukończyła pierwszy przejazd slalomu także będzie drugi przejazd- 168 odpowiedzi
-
- zimowe igrzyska olimpijskie
- milano cortina 2026
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Milano Cortina 2026
redinne odpowiedział pawelb91 → na temat → Zawody, wyniki, kalendarze, sylwetki ...
Jeszcze Otylia Jędrzejczak w Atenach- 168 odpowiedzi
-
- 2
-
-
-
- zimowe igrzyska olimpijskie
- milano cortina 2026
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
W styczniu niestety było widać że zbiornik na hali skrzyczenskiej był prawie pusty po naśnieżaniu kopy, niebieskiej do gondoli i niebieskich na solisko. Szkoda że chyba nie ma perspektyw na drugi.
- 13 438 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Milano Cortina 2026
redinne odpowiedział pawelb91 → na temat → Zawody, wyniki, kalendarze, sylwetki ...
Fajny wywiad z Maryną jest teraz na eurosporcie- 168 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- zimowe igrzyska olimpijskie
- milano cortina 2026
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Niesamowite że przetrwało weekend… oby jeszcze trochę ten zjazd pociągnął
-
Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Milano Cortina 2026
redinne odpowiedział pawelb91 → na temat → Zawody, wyniki, kalendarze, sylwetki ...
A Oskar Kwiatkowski się nawet nie zakwalifikował chociaż chyba na to były marne szanse… Wychodzi na to że z całego dnia najlepsza jest pogoda 😅- 168 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- zimowe igrzyska olimpijskie
- milano cortina 2026
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Milano Cortina 2026
redinne odpowiedział pawelb91 → na temat → Zawody, wyniki, kalendarze, sylwetki ...
Ester Ledeckiej też szkoda że tak się starty ułożyły że w zjeździe nie startowała, a w slalomie równoległym nie poszło.- 168 odpowiedzi
-
- 5
-
-
-
-
- zimowe igrzyska olimpijskie
- milano cortina 2026
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Milano Cortina 2026
redinne odpowiedział pawelb91 → na temat → Zawody, wyniki, kalendarze, sylwetki ...
Oby, mega smutno to zabrzmiało jak w eurosporcie powiedział że to jej ostatni zjazd. Liczę że chociaż symbolicznie pojawi się na starcie jakiegoś DH, że wyglądało to gorzej niż sie okaże w szpitalu i dane będzie jej lepiej zakończyć taką historię- 168 odpowiedzi
-
- zimowe igrzyska olimpijskie
- milano cortina 2026
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Milano Cortina 2026
redinne odpowiedział pawelb91 → na temat → Zawody, wyniki, kalendarze, sylwetki ...
Strasznie wygląda ten wypadek Lindsey- 168 odpowiedzi
-
- 2
-
-
- zimowe igrzyska olimpijskie
- milano cortina 2026
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Ja wczoraj skiturowo, ale był zjazd Kopa-Hala Skrzyczeńska-Solisko. Warunki na trasie dobre, mocno zlodzone, bardzo mało muld jak na godzinę 13. Bardzo dużo ludzi zjeżdżało zamkniętymi trasami 3 i zapewne 1, dorośli z dziećmi, a na nich spore kopy śniegu i uruchomione armatki. Śnieżyli też 7 i 10.
- 13 438 odpowiedzi
-
- 11
-
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
A zaczęli w ogóle naśnieżać Doliny ? 😛 jak do Hiltona się uda zjechać to już będzie wielki sukces
- 13 438 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
Beskid Sport Arena zapowiedzieli na facebooku że się otwierają jutro
- 2 075 odpowiedzi
-
- 2
-
-
-
- warunki narciarskie
- polska
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Pod spodem twardo, ale mocno sypało więc też dużo luźnego śniegu na trasie. Plus mgła, raz większa, raz mniejsza, uruchomione armatki bliżej Jaworzyny więc widoczność średnia. Rano było spoko, później prawdopodobnie wraz ze wzrostem ilości ludzi i opadami śniegu ten luźny śnieg mógł zacząć stanowić problem. Na FISie rozłożony był też slalom, co też trochę zwężało trasę. Z krzesełka widziałam pojedyńcze sztuki zjażdżające z niebieskiego Ondraszka (być może migracja od Słowaków ?) ale ja się nie odważyłam bo pamiętam jak ta trasa wygląda pod spodem po remoncie, czyli kamień na kamieniu. Cały dzień naprawdę mocno padał śnieg co daje trochę nadziei na okres świąteczny...
- 2 075 odpowiedzi
-
- 3
-
-
-
- warunki narciarskie
- polska
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Tatrzańska Łomnica w weekend, na gopassie wrzucili kupony na bilet za 29 euro i wpadło ponad 35 km. Do 14 super, potem na czerwonych trasach od gondoli miejscami spore muldy i lodowo, ale jak na sobotę i to że na dole była jakaś słowacka impreza z występami i psimi zaprzęgami to kolejki małe, max w ciągu dnia 10-15 minut. Najdłużej się stało do krzesła na Łomnickie Sedlo, na którym jeździło dośc sporo ludzi, nic dziwnego bo widoczki były piękne. Sporo śniegu poza trasami z czego korzystali skiturowcy, freeridowcy, a na dole w laskach szalały dzieciaki.
-
Dostajesz zwrot środków na konto gopass do wykorzystania w dowolnie wybranym czasie w ośrodkach w kraju zakupu karnetu, czyli możesz wykorzystać na zakup karnetu w Wysokie Tatry albo na Chopok kiedy będzie ci pasowało. Co do parkingu to i z Lucky, z Zahradek i Biela Put jest fajnie, najważniejsze to być jednak wcześnie, sugerowałabym o 8 najpóźniej żeby na spokojnie znaleźć miejsce. Wszystkie płatne, chociaż już się chyba w tym temacie przewineły jakieś tipy że gdzieś w Lućkach można znaleźć darmowe miejsce.
-
Korzystałam z automatu i on nabija na jedną kartę dwa dni. Może w kasie dałoby się to zrobić inaczej.
- 2 254 odpowiedzi
-
Wczoraj w Kasinie warunki bardzo dobre, rano mgła potem zaczęło przebijać się słońce. Po 12 troszkę muld zaczęło się pojawiać, ale łatwych do pokonania, w trakcie dnia śnieżą na czarnej trasie także pewnie będą otwierać niebawem.
- 2 254 odpowiedzi
-
- 15
-
-







