Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szplukasz

Użytkownik forum
  • Liczba zawartości

    116
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez szplukasz

  1. "Wyszczelił", nie rozumiesz po polsku? A tak na serio to ktoś sprzeda jako PKC 200 akcji to spadnie do 130 pln i będzie po "Wyszczale"
  2. Raczej tak, ja kupiłem 40 sztuk 4 lata temu po 90 pln. 4 sezony jazdy za darmo i tu jeszcze taka miła niespodzianka w cenie akcji :)
  3. Czyli zaczynasz jeździć od 11 w sobotę, a w niedziele do 16 i wyjeżdżasz z jasnej około 17-18?
  4. Jak na razie oprócz wytyczenia jednej nowej trasy i zbiornika TMR zastępuje tylko stare orczyki nowymi wyciągami. Oprócz trasy łączącej z COŚ nie powstaną nowe (co mnie osobiście smuci) Janek masz Swój skansen w Korbielowie. Daj innym się cieszyć ze zmian
  5. Jak oceniłeś że zbiornik jest za duży? Za duży na co? Myślisz że TMR wydał kasę na coś co jest za duże? Szersze trasy to więcej miejsca na stokach, z tego co ja widzę to poszerzyli tak naprawdę newralgiczne miejsca. Nowe trasy niepotrzebne? Tego nawet nie skomentuje. Gondola niepotrzebna? Nie wszyscy lubią krzesełka, niektórzy się ich po prostu boją. Taka gondola dla rodziców z dziećmi jest super. Krzesło na Małe Skrzyczne jest potrzebne żeby połączyć COŚ z SON i dobrze że mają je zrobić na następny sezon.
  6. Janek57 czym tak TMR zdewastował masyw Skrzycznego? Zrobili przecież to co chciałeś czyli wyciągi, naśnieżanie, zbiornik?
  7. Benefity obowiązują SON, jest oficjalne potwierdzenie na stronie dla akcjonariuszy (niestety chyba tylko w SON, o COS nic nie piszą). Dla tych co mają VIPa w SON będzie można korzystać z jazd nocnych.
  8. Toro wysłał do TMR takie zapytanie i podobno benefity mają obowiązywać również w Szczyrku (Przynajmniej w przypadku zakupu 130 akcji i wejściówki na cały sezon)
  9. nie za bardzo wiem o co chodzi z tymi animatorami, ale są to zlecenia sprzedaży więc jak ktoś chce to kupi.
  10. Chętni do sprzedaży są, tylko nie oddadzą akcji za 50 zł Z tego co widzę na stronie TMR_zlecenia to są oferty sprzedaży: 100 akcji po 116,80, 200 sztuk po 116,90 itd
  11. Lepiej niech za dużo osób nie kupuje tych akcji TMR bo jeszcze zlikwidują benefity :). Jak wprowadzili w Szczyrku Gopass to z technicznego punktu widzenia nie ma przeciwwskazań żeby wprowadzić darmowe wejścia dla akcjonariuszy. Dla TMR jest lepiej jak zużyjemy darmowe wejścia w Szczyrku, bo przecież tu karnety są tańsze niż na Chopoku.
  12. Z akcjami to jak kupować to teraz ze względu na niską cenę. Im bliżej października tym drożej. Informacje o bonusach i tak TMR ogłasza dopiero w listopadzie. Co roku ktoś pisze że nie wiadomo czy będą bonusy a nic się nie zmienia i akcjonariusze jeżdżą za darmo
  13. szplukasz

    Jasna Chopok

    Dzisiaj lampa wiec zapewne szybko zapomniemy o wczorajszych niedogodnościach
  14. szplukasz

    Jasna Chopok

    Dzisiejszy dzień to totalna porażka. Gdyby nie to że wstałem o 2 w nocy i jechałem z Warszawy to po pierwszym zjechaniu ze szczytu zakończył bym dzisiejszą jazdę. Wiatr, mgła, zacinający zlodzony śnieg zamarzający na goglach. Po prostu koszmar ale nie ma sie co przejmować - jutro musi być lepiej.
  15. szplukasz

    Jasna Chopok

    Chyba nie ma na co narzekać
  16. szplukasz

    Jasna Chopok

    Z tego co kojarzę najbliższy sklep masz kolo parkingu Zielinska (stare koliesko) ale na duży asortyment bym nie liczył.
  17. szplukasz

    Jasna Chopok

    I to jest cały plus noclegu na stoku Płacisz dwa razy tyle, a i tak codziennie jedziesz do do Tatralandii lub do Liptowskiego po zakupy.
  18. szplukasz

    Jasna Chopok

    Z tym szybciej to bym nie przesadzał. Stajesz kupić winietę na stacji beznzynowej i czas zaoszczędzony na jeździe autostradą idzie w pi....
  19. szplukasz

    Jasna Chopok

    Jasiek jechałeś w końcu przez góry? Jak droga?
  20. szplukasz

    Jasna Chopok

    Jasiek jak zdecydujesz się w piątek na jazdę drogą przez góry to napisz na forum jaki jest stan. Ja będę jechał w niedziele nad ranem.
  21. szplukasz

    Jasna Chopok

    Jakby tam stała policja to na 99% tak bo wjeżdżacie na autostradę (przy wjeździe jest znak koniec autostrady za 1000 metrów). Trzeba jechać dalej drogą 18. Jadąc do w odwrotna stronę znak autostrada jest na szczęście dopiero po przejechaniu ok 1 km dwupasmówką od węzła Ivachnová (tego na który omyłkowo wjechałeś) Jechał ktoś może ostatnio przez góry drogą 584? Czy jest na niej pełno lodowych nierówności itp. czy można śmiało jechać?
  22. szplukasz

    Warunki na Chopoku

    Ale Was boli ta niebieska trasa Podejść się już nie chce? Potrawersować trochę też nie? Las też jest zły? Zawsze możecie zjechać sobie gondolką. Teraz doradzę - zmieńcie sobie ośrodek na inny. Nikt nie każe Wam na Chopoku jeździć
  23. szplukasz

    Warunki na Chopoku

    A gdzie tam, przeczytałem tylko parę stron tego tematu. Mapki jeszcze nie widziałem A tak na serio to gdzie widzisz to doradzanie? Przecież nie rozmawiamy o wyborze terenu do jazd poza trasami tylko o niebieskiej trasie która zabrała ułamek terenu freeride
  24. szplukasz

    Warunki na Chopoku

    Z tym że wytyczenie wąskiej niebieskiej trasy jest niebezpieczne zgadzam się w zupełności. Może z czasem pójdą po rozum do głowy i zrobią ją szeroką chociaż na 3 ratraki (szczególnie na tych zakrętach powinni poszerzyć) Na takiej wąskiej kiszce jest wszystko ok do czasu aż nie pojawi się lód lub zwały śniegu na zakrętach. Rok temu moja druga połówka powiedziała że nigdy więcej nią nie zjedzie z wyżej wymienionych powodów. W tym roku bardzo się jej podobało, bo były idealne warunki. To mnie akurat cieszy Ja zjeżdżam 33 a ona w tym czasie zwozi się rekreacyjnie niebieską i każdy jest zadowolony.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Dodaj nową pozycję...