szplukasz
Użytkownik forum-
Liczba zawartości
116 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Zawartość dodana przez szplukasz
-
Super wiadomość, kolejny rok jeżdżenia za darmo Ciekawe czy progi pozostaną takie same?
- 13 438 odpowiedzi
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
"Wyszczelił", nie rozumiesz po polsku? A tak na serio to ktoś sprzeda jako PKC 200 akcji to spadnie do 130 pln i będzie po "Wyszczale"
- 13 438 odpowiedzi
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
Raczej tak, ja kupiłem 40 sztuk 4 lata temu po 90 pln. 4 sezony jazdy za darmo i tu jeszcze taka miła niespodzianka w cenie akcji :)
-
Czyli zaczynasz jeździć od 11 w sobotę, a w niedziele do 16 i wyjeżdżasz z jasnej około 17-18?
-
Jak na razie oprócz wytyczenia jednej nowej trasy i zbiornika TMR zastępuje tylko stare orczyki nowymi wyciągami. Oprócz trasy łączącej z COŚ nie powstaną nowe (co mnie osobiście smuci) Janek masz Swój skansen w Korbielowie. Daj innym się cieszyć ze zmian
- 13 438 odpowiedzi
-
- 2
-
-
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
Jak oceniłeś że zbiornik jest za duży? Za duży na co? Myślisz że TMR wydał kasę na coś co jest za duże? Szersze trasy to więcej miejsca na stokach, z tego co ja widzę to poszerzyli tak naprawdę newralgiczne miejsca. Nowe trasy niepotrzebne? Tego nawet nie skomentuje. Gondola niepotrzebna? Nie wszyscy lubią krzesełka, niektórzy się ich po prostu boją. Taka gondola dla rodziców z dziećmi jest super. Krzesło na Małe Skrzyczne jest potrzebne żeby połączyć COŚ z SON i dobrze że mają je zrobić na następny sezon.
- 13 438 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
Janek57 czym tak TMR zdewastował masyw Skrzycznego? Zrobili przecież to co chciałeś czyli wyciągi, naśnieżanie, zbiornik?
- 13 438 odpowiedzi
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
Benefity obowiązują SON, jest oficjalne potwierdzenie na stronie dla akcjonariuszy (niestety chyba tylko w SON, o COS nic nie piszą). Dla tych co mają VIPa w SON będzie można korzystać z jazd nocnych.
- 13 438 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
Toro wysłał do TMR takie zapytanie i podobno benefity mają obowiązywać również w Szczyrku (Przynajmniej w przypadku zakupu 130 akcji i wejściówki na cały sezon)
- 13 438 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
nie za bardzo wiem o co chodzi z tymi animatorami, ale są to zlecenia sprzedaży więc jak ktoś chce to kupi.
- 13 438 odpowiedzi
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
Chętni do sprzedaży są, tylko nie oddadzą akcji za 50 zł Z tego co widzę na stronie TMR_zlecenia to są oferty sprzedaży: 100 akcji po 116,80, 200 sztuk po 116,90 itd
- 13 438 odpowiedzi
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
Lepiej niech za dużo osób nie kupuje tych akcji TMR bo jeszcze zlikwidują benefity :). Jak wprowadzili w Szczyrku Gopass to z technicznego punktu widzenia nie ma przeciwwskazań żeby wprowadzić darmowe wejścia dla akcjonariuszy. Dla TMR jest lepiej jak zużyjemy darmowe wejścia w Szczyrku, bo przecież tu karnety są tańsze niż na Chopoku.
- 13 438 odpowiedzi
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
Z akcjami to jak kupować to teraz ze względu na niską cenę. Im bliżej października tym drożej. Informacje o bonusach i tak TMR ogłasza dopiero w listopadzie. Co roku ktoś pisze że nie wiadomo czy będą bonusy a nic się nie zmienia i akcjonariusze jeżdżą za darmo
-
Dzisiaj lampa wiec zapewne szybko zapomniemy o wczorajszych niedogodnościach
-
Dzisiejszy dzień to totalna porażka. Gdyby nie to że wstałem o 2 w nocy i jechałem z Warszawy to po pierwszym zjechaniu ze szczytu zakończył bym dzisiejszą jazdę. Wiatr, mgła, zacinający zlodzony śnieg zamarzający na goglach. Po prostu koszmar ale nie ma sie co przejmować - jutro musi być lepiej.
-
Chyba nie ma na co narzekać
-
Z tego co kojarzę najbliższy sklep masz kolo parkingu Zielinska (stare koliesko) ale na duży asortyment bym nie liczył.
-
I to jest cały plus noclegu na stoku Płacisz dwa razy tyle, a i tak codziennie jedziesz do do Tatralandii lub do Liptowskiego po zakupy.
-
Z tym szybciej to bym nie przesadzał. Stajesz kupić winietę na stacji beznzynowej i czas zaoszczędzony na jeździe autostradą idzie w pi....
-
Jasiek jechałeś w końcu przez góry? Jak droga?
-
Jasiek jak zdecydujesz się w piątek na jazdę drogą przez góry to napisz na forum jaki jest stan. Ja będę jechał w niedziele nad ranem.
-
Jakby tam stała policja to na 99% tak bo wjeżdżacie na autostradę (przy wjeździe jest znak koniec autostrady za 1000 metrów). Trzeba jechać dalej drogą 18. Jadąc do w odwrotna stronę znak autostrada jest na szczęście dopiero po przejechaniu ok 1 km dwupasmówką od węzła Ivachnová (tego na który omyłkowo wjechałeś) Jechał ktoś może ostatnio przez góry drogą 584? Czy jest na niej pełno lodowych nierówności itp. czy można śmiało jechać?
-
Ale Was boli ta niebieska trasa Podejść się już nie chce? Potrawersować trochę też nie? Las też jest zły? Zawsze możecie zjechać sobie gondolką. Teraz doradzę - zmieńcie sobie ośrodek na inny. Nikt nie każe Wam na Chopoku jeździć
-
A gdzie tam, przeczytałem tylko parę stron tego tematu. Mapki jeszcze nie widziałem A tak na serio to gdzie widzisz to doradzanie? Przecież nie rozmawiamy o wyborze terenu do jazd poza trasami tylko o niebieskiej trasie która zabrała ułamek terenu freeride
-
Z tym że wytyczenie wąskiej niebieskiej trasy jest niebezpieczne zgadzam się w zupełności. Może z czasem pójdą po rozum do głowy i zrobią ją szeroką chociaż na 3 ratraki (szczególnie na tych zakrętach powinni poszerzyć) Na takiej wąskiej kiszce jest wszystko ok do czasu aż nie pojawi się lód lub zwały śniegu na zakrętach. Rok temu moja druga połówka powiedziała że nigdy więcej nią nie zjedzie z wyżej wymienionych powodów. W tym roku bardzo się jej podobało, bo były idealne warunki. To mnie akurat cieszy Ja zjeżdżam 33 a ona w tym czasie zwozi się rekreacyjnie niebieską i każdy jest zadowolony.







