szplukasz
Użytkownik forum-
Liczba zawartości
116 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Zawartość dodana przez szplukasz
-
Na kolejny rok dostaniesz znowu benefity więc w czym masz problem? Jak dla mnie zasady są proste, dostałeś należną ilość benefitów i miałeś określony czas na ich wykorzystanie. Epidemia covid-19 nie jest przecież ich winą. Benefitów nie kupiłeś tylko jest to bonus. W przypadku kupna sezonówki jestem w stanie to zrozumieć, ale w tej sytuacji....
-
To oświadczenie to dupochron jak wiesz że dostaniesz mandat i będziesz musiał się przed sądem tłumaczyć. Ja do tej pory też nie trafiłem na jakiś nadgorliwy patrol. Tydzień temu zostałem spisany za chodzenie po nasypie kolejowym. Było bardzo miło i skończyło się tylko na pouczeniu (zresztą słusznym)
- 725 odpowiedzi
-
- koronawirus
- coronavirus
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Staram się nie rzucać w oczy w miejscach publicznych i nie idziemy za rękę
- 725 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- koronawirus
- coronavirus
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Wszystko podciągają pod ten artykuł 54 kw. mandaty za bieganie i rower również. Ja mam wydrukowane przy sobie poniższe oświadczenie o którego podpisanie poproszę policjanta który będzie mi chciał wręczyć mandat. Dyskutować ze służbistami nie mam zamiaru " Dnia ..........................................., w ......................................... Ja - ..................................................................................... oświadczam, że jestem w trakcie realizacji spraw niezbędnych do zaspokojenia potrzeb związanych z bieżącymi sprawami życia codziennego, zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 10.04.2020 z późn. zm. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Jednocześnie na podstawie zasady ochrony życia prywatnego (art 47 Konstytucji RP) odmawiam dalszych wyjaśnień dotyczących szczegółów sprawy, jaką realizuje. Jednocześnie przypominam, że Konstytucja RP gwarantuje obywatelowi wolność poruszania się (Art. 52) i zezwala na jej ograniczenie wyłącznie w stanach nadzwyczajnych, zgodnie z artykułem 233. Taki stan na terytorium RP nie został wprowadzony. Oświadczam również, że interwencja niniejsza stanowi w mojej opinii przekroczenie uprawnień. Wobec powyższego odmawiam przyjęcia mandatu. Oświadczenie moje zostało przedstawione i okazane do zapoznania się funkcjonariuszowi: ............................................................. (imię i nazwisko), stopień....................................., jednostka ........................................................................................................, Który potwierdza ten fakt podpisem / który odmawia potwierdzenia* ..................................................... *niepotrzebne skreślić "
- 725 odpowiedzi
-
- 2
-
-
-
- koronawirus
- coronavirus
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Mietek to tak jak z tymi 2 metrami jak idziesz z Żoną. Głupota, ale dla dobra sprawy przymykam na to oko. Ja to sobie tłumaczę tak, że Policja nie ma czasu słuchać tłumaczeń, że na chwilę, że śpimy w jednym łóżku itd. Ja mieszkam w bloku i w sumie jak idę na rower przez jakiś czas przebywam w przestrzeni publicznej w której mogę kogoś spotkać.
- 725 odpowiedzi
-
- koronawirus
- coronavirus
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Cena super, ja wczoraj zamówiłem po 3,99 zł za sztukę z alledrogo
- 725 odpowiedzi
-
- koronawirus
- coronavirus
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Na forum możemy sobie rozmawiać, ale z policjantem niekoniecznie. Czasem dla świętego spokoju lepiej mieć tą maseczkę i spokojnie sobie iść pobiegać czy pojeździć rowerem.
- 725 odpowiedzi
-
- koronawirus
- coronavirus
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Dostaniesz mandat od milicjanta 500 PLN i od sanepidu 5000 PLN. Do tego dorzucą czynną napaść na milicjanta. Nie warto dyskutować z noszeniem maseczek. Kup sobie coś cienkiego bawełnianego co ma chronić tylko przed mandatem
- 725 odpowiedzi
-
- koronawirus
- coronavirus
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Lampa przez cały weekend https://www.snow-forecast.com/resorts/Jasna-Chopok/6day/mid
-
Jadę na Chopok w ten weekend. Wyjazd z Bemowa około 2 w nocy w sobotę, powrót do Warszawy około 20 w niedziele. Ma być ładna pogoda. Jak ktoś chętny proszę o PW, albo kontakt telefoniczny 60zero356trzy55 Łukasz
-
Trasa numer 1, tu ich nie jestem w stanie rozszyfrować o co chodzi Tak jak pisałem trzeba tylko trochę dośnieżyć górę, a dół to nawet teraz jest ok. Zdjęcia z dzisiejszego dnia: Trasa 11: Trasa 5:
-
Manie zastanawia co mam zrobić dalej jak zjadę trasą 35? Może podejść z nartami do góry, ciekawe Te wartości liczbowe na mapce nie pokazują realnej ilości śniegu na trasie. Na trasie numer 1 podają że jest 25%, a tak naprawdę trzeba ją tylko trochę dosnieżyć, bo przetarcia są tylko w jej górnym odcinku. Zjeżdża nią kupa ludzi, bo trasa 12 nie wygląda lepiej!
-
Na Chopoku za 11 Euro również
-
Śpiochu, a wody im starczy na więcej? Ja widziałem tam tylko jeden zbiornik, który jakiś ogromny to nie jest Czasami faktycznie się ociągają z odpaleniem wszystkich tras np. Koński Gruń który ma naśnieżanie plus odpowiednią wysokość, a jest odpalany w dalszej części sezonu. Jak nie widziałeś wszystkich czynnych tras to chyba jeździsz tam tylko w grudniu. Od połowy stycznia to wszystko przeważenie działa
-
Ja się nie znam, ale chyba na wszystko nie starczy im wody Z tym okradaniem to chyba trochę przesadzasz, nie widziałem gwarancji otwarcia danej liczby tras na konkretny dzień. Zawsze można poczekać i kupić dzień przed wyjazdem, ale wtedy już nie będzie po 9 Euro. Kto kupował karnety nie wiedząc co ma być otwarte ryzykował i tyle. Śnieżą od samej góry więc pewnie tyle otworzą. Jedna długa trasa to już będzie coś.
-
Spiochu jedź na ten Hochkar i przestań marudzić w tematach o TMR. Zaczęły się mrozy i zaczęli śnieżyć, o co Ci chodzi?
-
Tatry Mountain Resort Klub Akcjonariuszy
szplukasz odpowiedział michaś → na temat → Tematy narciarskie
Nie ma problemu, ja przekazywałem kiedyś znajomemu. Warunkiem jest przekazanie w całości i konto chyba musi być podpięte pod Twoje -
Tatry Mountain Resort Klub Akcjonariuszy
szplukasz odpowiedział michaś → na temat → Tematy narciarskie
Musisz przesłać skan dokumentu potwierdzający posiadanie akcji na 31.10.2019. Musi to być wersja papierowa z pieczątkami, kodem ISIN itp. Jeśli chodzi o dziecko to niestety nie może korzystać z Twoich benefitów (chyba że masz 2x sezonowy skipass lub VIP) Benefity na określoną ilość wejść są przeznaczone tylko dla ich posiadacza. Można je najwyżej w całości przekazać innej osobie. -
Jest jeszcze szansa na ochłodzenie? Coś wynika z tych Waszych modeli, szklanych kul itp ?
-
Mamad nie daj sie prowokować i wrzucaj nadal swoje prognozy, albo skończ z tymi durnymi postami i uciekaj na inne forum. Ja zawsze czekałem na Twoje prognozy i czytałem je z ciekawością. Uważam że są one potrzebne na forum. Raz sie sprawdzaja, a raz nie. To tylko prognozy i niektórzy powinni to zrozumieć
-
Wyjazd w piątek około 15-16, powrót w niedziele po nartach (jeździmy do 14). Jak będzie jakiś drugi kierowca możemy jechać na jeden nocleg w nocy z piątku na sobotę
-
- chopok
- z warszawy
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Panowie, ale jeśli w danym ośrodku mam trasy niebieskie, czerwone i czarne, to trasy czarne będą trudniejsze od tych niebieskich. Dla użytkownika stoku który przejmuje się nachyleniem to wystarczająca informacja.
- 22 odpowiedzi
-
- mosorny groń
- trudnosci
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Kolory tras wbrew Twojej opinii mówią bardzo dużo. Nie trzeba mieć wiele praktyki i doświadczenia żeby stwierdzić, że im stromiej tym trudniej. Inne składowe jak szerokość trasy, przygotowanie, ilość ludzi na stoku to zmienne które mogą tylko zwiększyć trudność wynikającą z pochylenia. Stwierdzenie że nie ma trudnych tras tylko źle zjechane to filozofowanie i nic więcej. Jeśli ktoś Ci się pyta czy warunki na drodze były trudne to jak odpowiesz? Może tak: "Na drodze nie możne być trudnych warunków tylko źle dobrany środek transportu" Takie odpowiedzi nic nie wnoszą do dyskusji. Pozdrawiam
- 22 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- mosorny groń
- trudnosci
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:







