Narty - skionline.pl
Jump to content

ptk89

Members
 • Content Count

  406
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

ptk89 last won the day on June 11 2018

ptk89 had the most liked content!

Community Reputation

386 Excellent

About ptk89

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 02/24/1989

Personal Information

 • Imię
  Patryk
 • Miejscowość
  Łódź

Ski equipment

 • Narty marka
  Fischer RC4 The Curv Ti
 • Buty marka
  Fischer RC4 110 Vacuum Full Fit

Skills

 • Poziom umiejętności
  8
 • Dni na nartach
  0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W ośrodku Nassfeld można pojeździć przy sztucznym oświetleniu? Na mapie pierwszy odcinek w Tropolach jest niby oświetlony. Planuje wypad w połowie lutego 2020 - to dobry termin? Będzie luźniej niż w polskich ośrodkach?
 2. ptk89

  Lodowiec w sierpniu ?

  Podpowiecie gdzie można skoczyć w miarę blisko Polski(raczej Austria) tak wrzesień/październik, żeby było otwarte 15-20 km tras? Jak to wychodzi z Waszych doświadczeń?
 3. Jakieś źródło informacji możesz podać do poczytania?
 4. Inwestycje w COS: - poprawa i rozwój systemu naśnieżania w dolnym odcinku trasy FIS - poszerzenie Ondraszka Te dwie rzeczy planowane na najbliższy sezon(tak zrozumiałem). Wszystko jednak zależne też od rady miasta Szczyrku. https://szczyrk.cos.pl/4080/infrastruktura-na-skrzycznem-priorytetowa
 5. Ja sypiam tylko przy wyciągu. Dalsze odległości mnie nie interesują ze względu na dojazdy. Jadąc na narty mam dwa cele: nacieszyć się tym co lubię(narty) oraz wypocząć na maxa od obowiązków dnia codziennego. Teraz płaciłem w hotelu Druzba 660 EUR za 5 nocy. Zwykle wybieramy Druzba lub Grand Jasna. Nie bez znaczenia dla mnie i żony jest możliwość skorzystania z Wellness po nartach.
 6. Tak śnieży. Niby szacun że na tym etapie sezonu jeszcze śnieżą ale z drugiej strony jak patrzysz kiedy to wszystko leci poza trasę przy tym wietrze to znowu pojawia się pytanie: lance są do bani czy osoby zarządzające nie ogarniają? Przy tym wietrze to bez sensu. Północ dzisiaj stoi, dymie wiatr jak cholera.
 7. No widzisz a jednak. Pomimo tego że mam 2-miesięczną córkę zaliczyłem już 14 dni na nartach. To dużo bo wiadomo życie się trochę wywróciło. Nigdy nie krytykowałem terenów jak Chopok czy Szczyrk bo są najlepsze w tym regionie. Moje uwagi zawsze dotyczą działań TMR. Po prostu piszę co mi nie pasuje i co jest robione źle w mojej opinii. Na południe wybieram się jutro.
 8. Zjechałem dzisiaj 5, 14, 11 FIS, 12, 10 i różne łączniki. Zdecydowanie najlepiej na 12 Jeleni Grun. Reszta przytłoczona lub tafle lodu. Temperatura na dole -2, góra pokryta chmurami ale jakby się przejaśniało.
 9. Tylko potwierdziłeś, że masz problemy z myśleniem i rozumieniem słów. Dobranoc.
 10. Zapytaj @mamad to Ci powie, że była zima stulecia. Luty najzimniejszy tej dekady itd.
 11. ptk89

  Chopok

  Ja śmigam z Łodzi na Korbielów, Namiestów, Dolny Kubin, Rużomberk. Całość zajmuje mi 5h, chyba że utknę w okolicach Częstochowy.
 12. Dzięki. Mam już takie trzy. Kolejną zachowam na początek następnego sezonu narciarskiego 🤣
 13. Zapamiętaj jedną rzecz. Nigdy mi się nie znudzi. Jestem cholernym hejterem TMR 🤣 Takich wyznawców TMR jak Ty pozdrowię w Święta środkowym palcem z czynnego Kasprowego, a Tobie pozostaną jedynie wspomnienia zamkniętego Chopoka 🤣
 14. Wychodzi masowe kupowanie sezonówek i bycie zakładnikiem TMR. Robią sobie z nami co chcą. Dwa lata temu jeździło się do majówki na dużej części ośrodka. Rok temu w kwietniu jazda była tylko na kilku wybranych wyciągach/trasach i też chyba ograniczana do weekendów. W tym roku koniec sezonu już 7 kwietnia. Za rok obstawiam koniec sezonu 31 marca. Tak sobie pozwoliliśmy to teraz mamy. Ja po 3 sezonach posiadania sezonówki wraz z żoną i ojcem już podziękujemy. Zapłacimy za normalne karnety w różnych miejscach i przestaniemy być zakładnikiem TMR.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...