Narty - skionline.pl
Jump to content

ptk89

Members
 • Content Count

  413
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

ptk89 last won the day on June 11 2018

ptk89 had the most liked content!

Community Reputation

395 Excellent

About ptk89

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 02/24/1989

Personal Information

 • Imię
  Patryk
 • Miejscowość
  Łódź

Ski equipment

 • Narty marka
  Fischer RC4 The Curv Ti
 • Buty marka
  Fischer RC4 110 Vacuum Full Fit

Skills

 • Poziom umiejętności
  8
 • Dni na nartach
  0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oni wrzucą karnety tydzień przed otwarciem i powiedzą, że trzeba było kupować wcześniej żeby było taniej jak w liniach lotniczych 🤣 Chyba niczym już TMR mnie nie zaskoczy. Generalnie w ich wypadku zawsze spodziewam się najgorszego - najwyżej się pozytywnie zaskoczę.
 2. Dziwne to, że nie możesz nic napisać. Prowadzisz portal narciarski i jesteś poniekąd dziennikarzem/redaktorem, rolą takich osób jest "wyciąganie" informacji i przekazywanie opinii publicznej. Pomijając fakt, że każdy właściciel ośrodka w ramach dobrej komunikacji z klientami powinien takie informacje zamieszczać na swoim www czy social mediach. Oczywiście to tylko plany jak piszesz, do realizacji pewnie daleko, ale nie zmienia to faktu, że powinno się o tym poinformować z wyraźnym zaznaczeniem, że jest to pewna koncepcja i plan na przyszłość.
 3. Domyślam się bo FB ośrodka milczy. Dlaczego nie będzie skoro miało być? Na kiedy zostały przełożone te inwestycje? Czy etap projektów, decyzji środowiskowych już jest załatwiony?
 4. COS małymi krokami ale do przodu - BRAWO!!! http://bip.cos.pl/2062/budowe-tymczasowego-wodociagu-do-dosniezania-trasy-narciarskiej-ondraszek-odcinek-tzw-es-lacznik-trasy-narciarskiej-na-male-skrzyczne-hala-jaworzyna-wraz-z-instalacja-elektryczna Zdecydowanie czekam na zbiornik do naśnieżania.
 5. Tak, rozważam nocleg w Tropolach lub Sonnenalpe. To drugie miasto położone na wysokości około 1500 metrów. Na Chopoku wjeżdżałem w pełni zimy na wysokość 1200 metrów, przy wysokiej klasy zimówkach oraz napędzie 4x4. Zastanawiam się czy to samo wystarczy na Sonnenalpe. Inna kwestia. Ciężko chyba dostać łańcuchy na koła 20 cali. Poza tym np. VW Arteon ma homologacje dla łańcuchów tylko dla kół 17 cali. Co w takim przypadku? Mam zakaz wjazdu w rejony alpejskie?
 6. Na drodze do Sonnenalpe jest zazwyczaj czarno czy trzeba się uzbroić w łańcuchy na koła?
 7. W ośrodku Nassfeld można pojeździć przy sztucznym oświetleniu? Na mapie pierwszy odcinek w Tropolach jest niby oświetlony. Planuje wypad w połowie lutego 2020 - to dobry termin? Będzie luźniej niż w polskich ośrodkach?
 8. ptk89

  Lodowiec w sierpniu ?

  Podpowiecie gdzie można skoczyć w miarę blisko Polski(raczej Austria) tak wrzesień/październik, żeby było otwarte 15-20 km tras? Jak to wychodzi z Waszych doświadczeń?
 9. Jakieś źródło informacji możesz podać do poczytania?
 10. Inwestycje w COS: - poprawa i rozwój systemu naśnieżania w dolnym odcinku trasy FIS - poszerzenie Ondraszka Te dwie rzeczy planowane na najbliższy sezon(tak zrozumiałem). Wszystko jednak zależne też od rady miasta Szczyrku. https://szczyrk.cos.pl/4080/infrastruktura-na-skrzycznem-priorytetowa
 11. Ja sypiam tylko przy wyciągu. Dalsze odległości mnie nie interesują ze względu na dojazdy. Jadąc na narty mam dwa cele: nacieszyć się tym co lubię(narty) oraz wypocząć na maxa od obowiązków dnia codziennego. Teraz płaciłem w hotelu Druzba 660 EUR za 5 nocy. Zwykle wybieramy Druzba lub Grand Jasna. Nie bez znaczenia dla mnie i żony jest możliwość skorzystania z Wellness po nartach.
 12. Tak śnieży. Niby szacun że na tym etapie sezonu jeszcze śnieżą ale z drugiej strony jak patrzysz kiedy to wszystko leci poza trasę przy tym wietrze to znowu pojawia się pytanie: lance są do bani czy osoby zarządzające nie ogarniają? Przy tym wietrze to bez sensu. Północ dzisiaj stoi, dymie wiatr jak cholera.
 13. No widzisz a jednak. Pomimo tego że mam 2-miesięczną córkę zaliczyłem już 14 dni na nartach. To dużo bo wiadomo życie się trochę wywróciło. Nigdy nie krytykowałem terenów jak Chopok czy Szczyrk bo są najlepsze w tym regionie. Moje uwagi zawsze dotyczą działań TMR. Po prostu piszę co mi nie pasuje i co jest robione źle w mojej opinii. Na południe wybieram się jutro.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...