Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

"Sopelek" Katowice


karlik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam waszystkich forumowiczów.

Chciałbym wam przedstawić pewną górke w pewnej dzielnicy Katowic z mianowice Kostuchnie.

Jest to wyciąg o talerzykowy z niskim prowadzeniem liny

długośc 175 m

Różnica poziomów 17 m

Średnie nachylenie trasy 6°

Prędkość jazdy 2 m/s

Zdolność przewozowa 720 osób/godz

Stok jest usytuowany na skraju lasu, zdala od aglomeracji miejskiej, oświetlony, trasa zjazdu ubijana przez miniratrak.

CENNIK BILETOWY

Rodzaj biletu Cena

Bilet 1 wjazdu 2,50 zł

Bilet 5 wjazdowy 8,00 zł

Bilet 10 wjazdowy 12,00 zł

Bilet 15 wjazdowy 16,00 zł

Bilet 20 wjazdowy 18,00 zł

Bilet 30 wjazdowy 23,00 zł

Jest to odpowiedzia górka dla dzieciaków i początkujacych.W weekend jest już paru stałych klientów i zjeżdzają sie nowi.Jest naprawde odpowidni klimat.Ja stawiałem tam pierwsze kroki na nartach-nartkach jeszcze takich malutkich(w innym poście pisałem ze pierwsze kroki były na Andaluzji w Międzybrodzi ale to mały bład-pierwsze były na Sopelku).No i co tu jeszcze dodać hmmm jak macie małe pociech to warto spróbować i sprawdzić ten stok.

Istnieje też stonka www.sopelek.pl tam reszta i wszystkie info.

Z info na tablicy informacyjnej wynika ze jest dostępny instruktor PZN.W czasie ferii tj o 13-02-2010 wyciąg czynny od 9.Dojazd pod sam stok jest napewno atrakcją.

ps.Dla właścicieli:mały punkt gastronomiczny jest jak najbardziej wskazany i opłacalny bo dziciaki teraz to potrafią ciagnąć PLN od rodziców.A i ja pamietam niedawne czasy jak herbatke z rumem na rozgrzanie sie napiłem,

Wiec tyle i naprawde górka godna polecenia.

Ps.Jakby ktoś chciał aktulane info co i jak to prosze klikac na Pw lub gg mieszkam niedaleko wiec udziele wyczerpujacej info.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :-)

witam

uczyłem się tam jeździć :-) lata 1979-83 Prehistoria :D wtedy podchodziło się jodełką lub bokiem, jak ktoś potrafił jeździć to śmigał z nasypu kolejowego :D który jest na wprost stoku :D

pozdr.Torres

P.S.- fajnie że znowu działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karlik - extrem to był jak się pod nasypem skocznię usypało i jechałeś na reglach z wiązaniami junior 2 :D:D:D

pozdr. Torres

P.S.- wojtus81 może zlot na sopelku :-) niekoniecznie musimy jechać autobusem linii 37 :-)))

Edytowane przez Torres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.byłem wczoraj na Sopelku i powiem wam ze ja tam nie umiem sobie pojeździć.Powód-za krótko i płasko.chociaż bede kożystał z tej górki ze względu na dzieciaka który stawia pierwsze kroki i pod tym względem ta górka jest najlepsza!!!.

ps.Rozmawiałem z instruktorem i jest do waszej dyspozycji po wcześniejszym uzgodnieniu terminu przez tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...