Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Val Di Fiemme


Azmadan

Rekomendowane odpowiedzi

W 2007 roku było jeszcze gorzej, generalnie o tej porze mało gdzie dało się zjechać do parkingu na nartach, a ja byłam od 10 marca w Val Di Sole i śniegu nie brakowało, temperatura tylko nie odpisała i wszystko pływało ale śniegu było dość!

Dodam jeszcze że Val Di Sole jest duuuużo dalej na południe niż Val Di Fiemme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z warunkami śniegowymi ??

zastanawiamy się nad wyjazdem od 13.03...

ale doszły mnie słuchy że już teraz jest kiepsko ze śniegiem...

ktoś może potwierdzić ??

To,że teraz może jest i kiepsko ze śniegiem to nic nie znaczy.

A jak tak w pierwszej dekadzie marca spadnie z pół metra śniegu to co?

A może spaść bo niby czemu i nie?

Termin jak najbardziej sensowny :D tylko krem z dobrym filtrem na twarzyczkę wskazany jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w zeszłym roku mniej więcej w lutym i powiem szczerze, że kompletne zaskoczenie (rzadko w alpach bywam). Przez kilkaset kilometrów drogi autokarem nigdzie ani grama śniegu. Wjeżdżamy w doline VDF i dwumetrowe zaspy wszędzie. Nie wyobrażam sobie jak tam może być słabo ze śniegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Val Di Fiemme

Witaj,

zima 2007 była najgorsza pod względem śniegowym od początku jak prowadzono pomiary warunków pogodowych, a na trasach VdFiemme śniegu było dużo, większość sztucznego, wokół naga skała, a na trasach warunki OK. W 2008 roku przyjechałem do hotelu wszystko odśnieżone, przejezdne, a rano szukaliśmy swoich samochodów na parkingu i trzeba było zakładać łańcuchy. Podsumowują to w VdFiemme śniegu mi jeszcze nigdy nie brakowało, trasy przygotowane super i mało ludzi. Szczerze doradzam wypad do tej doliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, wróciłem z val di Fiemme przedwczoraj.

Wszystkie trasy i wyciagi czynne, śniegu ok. 1m, w sobotę jak wyjeżdżaliśmy zaczęło padać (jakieś 15cm). Warunki super wszędzie, tj. Latemar, Cavalezze i Alpe Lucia.

Zazdroszczę... ja już w tym roku nie pojeżdżę...2 nowe śrubki w ręce.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Val di Sole - Val di Fiemme

Witaj,

miałem okazję być w obu miejscach, ale nie pokusiłbym się o porównania. Oba miejsca są fajne, w obie doliny już wracałem po raz kolejny i myślę, że jeszcze wrócę, jak zdrowie pozwoli i biletów NBP wystarczy. W zeszłym sezonie byłem na przełomie marca i kwietnia na Free: Kronpatz, Cortina, Alta Pustelia. Śniegu na górze było dużo, a w dolinach zielono, ale pogoda jakoś nie dopisała, 2 dni padało i jeden taki pochmurny. Gdy słońce dopisało to po 13.00 na dole robiła się breja i trzeba było zjeżdżać gondolkami na dół, ale góra super mało ludzi i ten śnieg...

Ty wybierasz się wcześniej i powinno być OK. VdF bardzo, bardzo polecam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...