Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zima przegina


Rekomendowane odpowiedzi

.....w Warszawie, a dokładnie 20 km od Pajaca leży już grubo ponad PÓŁ METRA śniegu. Sypie od czwartku cały czas z przerwą w sobotę. W życiu nie widziałem tyle śniegu na nizinach. Idąc po choinkach brnie się po kostki, zaparkować auta się nie da bo wszędzie leżą góry śniegu:mad: Pierwszy raz w życiu nie cieszę się na widok padającego śniegu. Najgorsze jest to, że odwilży nie widać, mało tego po dwudziestym wracają mrozy.:(

Edytowane przez fanatyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda snieg zalega nawet u mnie i mnie to drazni ale temperatura stopniowo w góre idzie i widac juz chodniki ze sa szare:)

odwilz lekka sie pojawia-byle nie za duzo,bo bedzie mały zonk-powodzie,

ale tez zapowiadaja mrozy,ale ostatnio sie nie sprawdziły wiec oby ty,m razem nie były sprawdzalne

puki co zima by mogła odejsc ale az strach jak ulice beda wygladac

u nas juz zawieche z tylu wymienialem teraz czuje ze przod do wymiany bedzie

:eek::mad:,no nic nasze drogi sa dostosowane do temperatury pokojowej-

za wysoka tamp. sie koleiny robia,

za niska to peka i dziury i wyryw sie robia

no nic "PL"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej denerwuję to "sito" na drogach,zwłaszcza jak jest słaba widoczność np.wieczorem. :mad: Później tylko słychać nagłe dup! :eek: Się człowiek zastanawia,co tym razem będzie trzeba robić... :mad:

Drugą irytującą rzeczą jest to,że na nizinach śniegu masa,a tam gdzie powinno go być sporo,np.na Kasprowym czy Pilsku,jest kompletna lipa! :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby już narciarze narzekali na śnieg, to istny skandal....:mad:

VIVAT ZIMA!!! :D

Otóż to :D! Choć przez śnieg zdarzyło się, że nie pojechałam w pn na narty :rolleyes:. W niedzielę musiałam odwalić śnieg z podjazdu do garażu - jeśli 1 m3 mokrego śniegu waży około tony, to byłyby tam przynajmniej dwie :confused:. A że wjazd to właściwie zjazd do piwnicy, musiałam to wszystko albo wynosić, albo wyrzucać do góry. No, i byłam zdziwiona, że mnie to nie zmęczyło. A w następny dzień chwilę się zastanawiałam, czemu bolą mnie plecy - dopiero po chwili skojarzyłam fakty :D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc

Narzekanie że jest fajna zima jest po prostu zwykłym obciachem. W niedziel wracałem z Zakopanego do W-wy 5h10min i cały czas słyszałem w radio, że na południu i w centrum warunki drogowe fatalne?????

Z kims cos jest nie tak czy ze mną?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje narzekanie ogranicza się do dwóch rzeczy:

1.Na fatalny stan naszych dróg - miejscami jest prze... :mad: ...ne sito - ale to raczej pretensję do naszych drogowców i osób,które odbierają i płacą za te remonty z Naszych podatków.Jakoś w innych krajach ser szwajcarski występuję tylko w sklepach spożywczych...

2.Na zbyt małą ilość śniegu :D ,oczywiście chodzi o miejsca,gdzie powinno go być najwięcej,a nie najmniej :confused: : Kasprowy - lipa!

Pilsko - lipa!

Skrzyczne - lipa!

itd itp...

:mad::(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...