Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pilniki diamentowe


lski@interia.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj w Lidlu wracają do sprzedaży pilniki diamentowe,i proszę nie traktować tego jako primaaprilis.Kupiłem zestaw 3 pilników -150,300,400 na próbę w zeszłym roku i spisywały się bardzo dobrze,wiec teraz kupuję duży zapas,bo cena jest zupełnie śmieszna w porównaniu z pilnikami dedykowanymi do nart.Nie nadają się ze względu na wymiary do ostrzałek,idealnie działaja

z zawodniczymi kątownikami.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholera. A jak jest ze ścieralnością ??? wytrzymałe?

... chyba nie doczytales ceny:D 12,99zl za zestaw. Nawet jakby trwalosc byla trzykrotnie gorsza to i tak to jest bargain. Obawiam sie tylko ze to sa oferty na przynete i znikna te pilniki zanim pojawie sie w sklepie, pewnie potem na Allegro wyplyna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12,99 za jeden?

za jeden komplet tj za trzy pilniki :)

... chyba nie doczytales ceny:D 12,99zl za zestaw. Nawet jakby trwalosc byla trzykrotnie gorsza to i tak to jest bargain. Obawiam sie tylko ze to sa oferty na przynete i znikna te pilniki zanim pojawie sie w sklepie, pewnie potem na Allegro wyplyna :P

na razie jest tego dużo :D przynajmniej w rybniku :)

tylko duże są dł 15,5cm, szer 5cm, gr 4mm,

Edytowane przez 1973marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chiwla wrocilem z lidla z kompletem pilnikow ;) cena atrakcyjna... tylko ten ich rozmiar sa naprawde duze, ale zaraz bede cos kombinowal zeby je podzielic na mniejsze poreczniejsze kawalki, co do jakosci ostrzenia na dniach sprawdze i zdam relacje...Jakby co w Chorzowie jest jeszcze cih od groma ;)

P.S. jakby ktorys z forumowiczow chcial takowe moge zakupic i potem przeslac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilniki

Ja ostrzę dużo,na treningi i zawody ,więc kupiłem 10 kompletów, by mieć na kilka lat,ale

ze ścieralnościa jest zupełnie nieźle.Nie radzę Wam tylko ciąć ich ,dzielić

itd.bo potem przyjdzie tylko wyrzucić-eksperymenty już były po zakupie w zeszłym roku.

Tylko użytkowanie w całości.

Albo kątownik zawodniczy /na określony kąt,z klipsem do przypinania/,

albo jeśli macie ostrzałkę z podkładkami dla katów,zdjąć część dociskającą

ze śrubą i do głównej części z podkłądkami przypinamy/najlepiej zaciskami do plików banknotów,największe ,dostępne w każdym sklepie z art. biurowymi/

pilnik,wtedy jego szerokość nie ma znaczenia.U nas w Lidlu też leżą,

mało kto dostrzeże przeznaczenie ,potem niesprzedane wrócą do centrali a za pół roku

nowa akcja i dostaniecie je znowu w sklepie-taki jest mechanizm.

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... to mam nadzieje ze specjalna oferte dla Skiforumowiczow zrobisz :D

dla skiforumowiczów? no jarek wiesz co to nie na tym forum:D:D tu skionline;P wiec skionlinowcy:D powinieneś dostać za to kopa w zad:P

a znajac myśka to pojedzie na pogoń do lidla na piastów i kupi wszystko co sie da:D:D ale jak juz tak jeździśz to o czeladź zachacz też niedaleko:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znajac myśka to pojedzie na pogoń do lidla na piastów i kupi wszystko co sie da:D:D ale jak juz tak jeździśz to o czeladź zachacz też niedaleko:P

:D tak też zrobię :)

zapomniałeś o jeszcze jednym lidlu w naszym mieście: na środuli otworzyli ;)

Od Mysiauka nie kupujcie!!:D

on będzie sprzedawał dopiero z przebiegiem, żeby nie powiedzieć że zatarte:D

Sławek, następnym razem nie licz na coś z grilla ;)

Edytowane przez mysiauek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna opcja zakup pilników diamentowych prosto z USA (jak tylko te w lidlu się skończą:D) tyle, że dedykowanych do nart np. DMT na ebay'u lub amazonie.

Co prawda znacznie drożej niż w lidlu, ale i tak taniej niż w innych polskich sklepach.

Ja ostatnio nabyłem taki zestaw za 29USD z przesyłką - żadnego cła vatu itp. Jedyne co to 2,5 tygodnia dostawa zajęła.

Edytowane przez ravick97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj nabyłem i przetestowałem taki zestaw i powiem ,że jest Ok

narty robiłem 150 i 400 , a potem gładziłem "starym" pilnikiem DMT 700

po oznakach zużycia (a zrobiłem 3 pary nart) oceniam trwałość tych pilników na jeden sezon ( kilkadziesiąt ostrzeń), no ale za 12,99 zł z VAT to chyba się opłaca:)

Ps

jutro kupię jeszcze 2 zestawy:D

Edytowane przez aklim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... chyba nie doczytales ceny:D 12,99zl za zestaw. Nawet jakby trwalosc byla trzykrotnie gorsza to i tak to jest bargain. Obawiam sie tylko ze to sa oferty na przynete i znikna te pilniki zanim pojawie sie w sklepie, pewnie potem na Allegro wyplyna :P

Wczoraj byłem, kupiłem.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re

Przedsiębiorczość należy docenić,a nie potępiać.Piszę to bez ironii,

jako inicjator wątku i prywaciarz od 1978.Gdyby wszyscy

forumowicze byli nią przepojeni,ceny na allegro spadłyby,zatrzymując się na jakiejs standartowej,kilkudziesięcio- a nie kilkusetprocentowej marży,

zaś inni forumowicze z miejsc,gdzie Lidl nie był łaskaw zainwestować,

nabyliby tanio użyteczny przedmiot,allegro zarobiłoby na prowizji,czasem

może nawet fiskus...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wczoraj kupilem w Lidlu 2 zestawy :D pierwsze wrazenie ze sa ogromne :eek: poza tym to nie jest ta technologia co w profesjonalnych pilnikach, tam diamenty sa wtopione (wpasowane) w metal a tutaj to jest po prostu proszek diamentowy (mam nadzieje ze diamentowy) naklejony, na pewno jest to mniej trwale ale z drugiej strony jest wiecej drobinek na jednostke powierzchni, dzisiaj moze przetestuje to dam znac jak to sie sprawuje :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...