Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

chyba coś dzieje sie nie dobrego


Boogie

Rekomendowane odpowiedzi

cd...

Nie zakładam prowokacyjnych wątków z dziedziny medycyny,ewentualnie moje uwagi i komentarze oparte są na ogólnodostępnej wiedzy i przekazywane jedynie na prośbę niektórych zainteresowanych userów.Nie stawiam diagnozy,nie komentuję poczynań swoich Kolegów-byłoby to niezgodne z Kodeksem Etyki Lekarskiej,jedynie mogę pomóc w kwestii wyjaśnienia niektórych zagadnień.

Darek Lewandowski (określany mianem nadwornego lekarza, ja tam nie uważam siebie za żadnego dworzanina) zarzuca mi brak aktywności na forum, a mnie się po prostu nie chce. Słucham rad jednej z forumowiczek i zajmuję się pracą zawodową.

.

Nie takiej aktywności oczekiwałem.Gdzie się podział Michał,który był na forum przed o6.12.09,odnoszę wrażenie,że Moderator Misal to zupełnie inna osoba.

Gniewasz się ,że ktoś w prywatnej korespondencji nazwał Pana -"Bufonem"?

Ale jak to rozumieć!?

Najmocniej przepraszam wszystkich uczestników :(

Miałem 10 minut na ogarnięcie tabelek, za szybko przyniesiono mi stek z łososia w "Mercure" koło MTP i nie zauważyłem, że znowu pomiar czasu był za mało dokładny.

Jak zobaczyłem r-nek (za łososia) to tylko nabrałem głęboko powietrza i o konkursie zapomniałem :(

[ .

lub

Trzeba było zadzwonić, ustawilibyśmy się na Beskidzie do fotki :D

pzdr

misal

post o kolacji czytałem dzień wcześniej,a że nie znalazł odpowiedniego odzewu został modyfikowany z kolejnym dniem na godz.11..czyli można zrozumieć,że II śniadanie też łosoś.Ciekawiej się czyta relacje z egzotycznych miejsc na nartach,niż z pobytów z warszwaskich lokali.

Tak naprawdę ja tego wszystkiego już nie ogarniam,w pracy prowokacja,w drodze do domu obserwacja przez samochód z wideoradarem,a na Forum -Misal Prowokator!.O co tu chodzi?!

Wracjąc do nieporozumienia między Moderatorami,to daleki jestem od ekscelacji tego konfliktu na Forum.Dziwi mnie fakt,że po tylu spotkaniach,które były szumnie przedstawiane na Forum,tak naprawdę jesteście sobie obcy,a co gorsza wrogo do siebie nastawieni.Nie biorę w obronę Sławka,sam może tu napisać,ze ciągle w prywatnej korespondencji jest upominany,za to,że jego wypowiedzi nie są na poziomie Moderatora.Ale poznane fakty przerastają moje najgorsze oczekiwania.Panowie nie dorośliście do pełnienia tak zaszczytnej funkcji moderatora,tak jak wcześniej pisali inni,powiniście się jeszcze dużo nauczyć od Bończy,który obecnie jako jedyny rozumię misję pełnionej funkcji.Moderator nie powinien używać narzędzi jako broni,przeciwko sobie i innym Userom,bo w takim przypadku będziemy świadkami częstych takich sytuacji.Troszkę pokory,przebaczenia i kompromisu,nie musicie darzyć się przyjaźnią,nawet sympatią,ale miejcie do siebie szacunek i dla innych.Zostaliście wyróźnieni przez Administratora,to chociaż dla słuszności jego wyboru,starajcie się wypełniać swoje zadania zgodnie z ogólnoprzyjętami normami i oczekiwaniami Forumowiczów.

W dalszym ciągu wierzę,że ten prezent mikołajkowy nie okaże się wielkim niewypałem.

Z wielkim szacunkiem do Racecarvera,ale w kwestii obrazy żołnierzy zawodowych LWP i WP podzielam zdanie Mihumora.

Z poważaniem!

PS.Przepraszam za stylistykę,ale jestem zmęczony zaistniałą sytuacją i dyżurami w okresie świątecznym.

Pozdr.Lewy!

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB wierze ci.

Natomiast zachowanie moderatora misala KARYGODNE ciekawe ile kont jeszcze miał dla celów "testowych" czytaj test szybkości reakcji forum. Jak w ogóle moderatorowi może przyjść do głowy hasło prowokacja:eek: rodem z PRL. Złe nawyki czy co:confused: Czasy się zmieniły, nie powinno się ludzi inwigilować:mad:

Znam wielu informatyków ale nie słyszałem o działaniu na jednym forum poprzez kilka kont. Szczególnie tak przyjacielskim forum jak nasze. K...a panowie przecież tutaj są naprawdę życzliwi ludzie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę,

Może ujawniłby się moderator WEBMASTER ?

albo administrator AMD ?

Jak to się ma to przekazywania swoich haseł, tak aby pisać posty za kogoś innego ?

Pisać dalej ?

Panie LEWY,

Ta data to nie 6.12.2009

Ta data to 14.02.2010

Edytowane przez Misal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek,

Wiesz uczę się od innych:

Napisał SB przy okazji XI konkursu:

Jeżeli Cię obraziłem, czy w jakikolwiek sposób uraziłem to pragnę Cię przeprosić, wiedz o tym że nie taki cel był tego, raczej chodziło mi o podniesienie ciśnienia w temacie, z tego co widzę to wyszło inaczej,

napisał Misal do Admina i Moderatorów:

Cześć

Akceptujemy nicka DENATURAT ?

Ja jestem na nie

pzdr

Michał

Odpowiedział SB:

Ja również na NIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę,

Może ujawniłby się moderator WEBMASTER ?

albo administrator AMD ?

Jak to się ma to przekazywania swoich haseł, tak aby pisać posty za kogoś innego ?

Pisać dalej ?

Panie LEWY,

Ta data to nie 6.12.2009

Ta data to 14.02.2010

Panie Moderatorze Misal,nie chodzi o daty,ale fakty!!Nie wiem czy ma sens spotkanie ponowne Panów,nie ja o tym decyduję.Ja na Pana miejscu w trybie pilnym! poddał się dymisji,i to nie z powodu awantury na "górze',ale z powodu ujawnienia sposobów moderowania.Jeśli Pan w dalszym ciągu będzie Moderatorem,to uszanuję tą decyzję,ale zaufania w moich oczach Pan długo nie zdobędzie.Nie jestem konfliktową osobą,sam w sezonie ogórkowym mialem spięcie i wiem,jak to jest nieprzyjemne,ale obrane przez Pana metody przerosły moje wyobrażenia nawet jako byłego Oficera WP.Przenoszenie metod działalności pewnych służb na zwykłe Fora internetowe nie może być przyjęte bez odzewu i poniesienia konsekwencji.Może faktycznie Pan się tu niepotrzebnie marnuje,a mógłby służyć swoją wiedzą i doświadczeniem służbom,które walczą np.z pedofilią.

W dalszym ciągu z szacunkiem.Dariusz Lewandowski.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bigos...do tego bigos wojkowy:D:D

to ja zmieniam IP,dane osobowe,adres zamieszkania...i okopie się saperką....

Edytowane przez pax53
ogólny strach....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest koniec moich wypowiedzi w tym wątku. Nie zamierzam babrać się w g.....nie.

Bończa napisał coś sensownego, zostało to skutecznie storpedowane.

Pan Lewandowski obraził się na mnie, bo nie miałem ochoty spotykać się z nim w Zakopanem, co napisałem mu w sposób prosty i bez ogródek.

Zgadza się, że w styczniu 2010 umawiałem się na to spotkanie. Po 14 lutego 2010 nastąpił zmasowany atak na moją osobę.

Nie dam Wam Panowie satysfakcji, nie poproszę admina o usunięcia mojego konta, zdjęcie mi moda.

Jeżeli Admin podejmie takie decyzje, to jego sprawa.

Na forum mam pewne moralne zobowiązanie wobec Kefasa123, Aklima, Bończy, Obala i Marka.m77.

Pamiętam o tym Panowie, mam nadzieję, że sprawa ulegnie w tym tygodniu zakończeniu. Jestem w tej chwili w drodze do domu, być może przesyłka na którą czekam już tam będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest koniec moich wypowiedzi w tym wątku. Nie zamierzam babrać się w g.....nie.

Bończa napisał coś sensownego, zostało to skutecznie storpedowane.

Pan Lewandowski obraził się na mnie, bo nie miałem ochoty spotykać się z nim w Zakopanem, co napisałem mu w sposób prosty i bez ogródek.

Zgadza się, że w styczniu 2010 umawiałem się na to spotkanie. Po 14 lutego 2010 nastąpił zmasowany atak na moją osobę.

Nie dam Wam Panowie satysfakcji, nie poproszę admina o usunięcia mojego konta, zdjęcie mi moda.

Jeżeli Admin podejmie takie decyzje, to jego sprawa.

Na forum mam pewne moralne zobowiązanie wobec Kefasa123, Aklima, Bończy, Obala i Marka.m77.

Pamiętam o tym Panowie, mam nadzieję, że sprawa ulegnie w tym tygodniu zakończeniu. Jestem w tej chwili w drodze do domu, być może przesyłka na którą czekam już tam będzie.

Panie Misal nie dosyć,że Pan sprawuje metody moderowania z ksiązki przeznaczonej dla służb specjalnych,to jeszcze Pan w sposób obrażliwy kłamie,nadaje się Pan również na polityka.Proszę upowszechnić moje ostatnie wiadomości na Forum pisane na Pm/ma Pan już doświadczenie/,w żadnym z nich nie przejawiam agresji,ani jakieś tęsknoty za Pańską Osobą w trakcie mojego pobytu w Zakopanem.Napisalem jedynie na Forum,że jakbym wiedział,że wyjdzie takie z Panem spotkanie,to w styczniu rezerwowałbym na okres tych kilku dni miejsce w Alpach.Swoją postawę reprezentowalem Panu wcześniej,po zaistniałej awanturze związanej z wywiadem"ciążowym',w sposób kulturalny i z etyką mojego zawodu przedstawilem Panu swoje argumenty,nie odrzucając do końca Pańskich.Miałem jedynie nadzieję na spotkanie w Zakopcu w celu spokojnego spojrzenia na temat i wyciągnięcia wniosków.W ostatnich wiadomościach pisalem do Pana ,że nie "wolno palić mostów",ale okazuje się,że pan je spalił znacznie wcześniej.Proszę edytować wszystkie moje posty na Pm/za moją zgodą/na Forum ogólnodostępne.A wracając do Zakopca,uważam,że ten czas nie byl stracony,spotkalem fajnych,przyjaznych ludzi,a nawet tego z którym niespełna rok temu miałem podobne problemy.Nie ma jak spotakanie osobiste i bez emocji rozmowa.A Pan pomimo swojego wieku,dla którego mam szacunek,zachowuje się jak chlopiec z piaskownicy,to nie ja puściłem bąka.Proszę o edytowanie moich wiadomości,z powodu Pańskich pomówień.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko tyle dorzucę;

Misal,sam wymyśliłeś WZF na Kasprowym,"Ktoś" musiał specjalnie dostosować swoje dyżury,przejechał 600 km,zarezerwował noclegi i wybulił nie małe pieniądze z tego powodu,a Ty tak spokojnie mówisz o tym,jakby nic się nie stało... :eek:

Przypominam Ci,że miało zjawić się więcej osób,ale Ty nie raczyłeś nawet napisać na Forum,czy na PM,że Cię nie będzie - zwykła przyzwoitość!

Mówisz,że poprzez podwójne konto chciałeś sprawdzić funkcje forum na fikcyjnym użytkowniku,a nie na Nas.Niestety przetestowałeś to w perfidny sposób na mnie! :mad: W dodatku obraziłeś parę osób po drodze,ale widać dla Ciebie nie ma tematu... :eek:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko tyle dorzucę;

Misal,sam wymyśliłeś WZF na Kasprowym,"Ktoś" musiał specjalnie dostosować swoje dyżury,przejechał 600 km,zarezerwował noclegi i wybulił nie małe pieniądze z tego powodu,a Ty tak spokojnie mówisz o tym,jakby nic się nie stało... :eek:

Przypominam Ci,że miało zjawić się więcej osób,ale Ty nie raczyłeś nawet napisać na Forum,czy na PM,że Cię nie będzie - zwykła przyzwoitość!

Mówisz,że poprzez podwójne konto chciałeś sprawdzić funkcje forum na fikcyjnym użytkowniku,a nie na Nas.Niestety przetestowałeś to w perfidny sposób na mnie! :mad: W dodatku obraziłeś parę osób po drodze,ale widać dla Ciebie nie ma tematu... :eek:

johnny

do tej pory żyliśmy w idylicznym bycie,a teraz mamy typową polską rodzinkę:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was wszystkich. Znów zaczyna się taplanie w g...

Część forumowiczów, wie o co chodzi, ale większość tych nowszych po prostu ucieknie czytając to wszystko. Zastanówmy się wszyscy czy warto dalej ciągnąć te przepychanki. Warto?

Podejście Moderatora Misal naganne i nie mówię tu o edycjach czy zamykaniu wątków. Tego typu prowokacje moderatora, każdego, na każdym forum, są zwyczajnie porażką, końcem zaufania do niego. Ma on jednak prawo do tego, żeby nie rezygnować z moderatora czekając na decyzję JC czy tam inne zmiłowanie. Co innego czy taki moderator w naszych oczach ma, mówiąc po męsku... jaja.

Ech... Ciężko się to wszystko czyta chłopaki, bardzo ciężko. :(

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko tyle dorzucę;

Misal,sam wymyśliłeś WZF na Kasprowym,"Ktoś" musiał specjalnie dostosować swoje dyżury,przejechał 600 km,zarezerwował noclegi i wybulił nie małe pieniądze z tego powodu,a Ty tak spokojnie mówisz o tym,jakby nic się nie stało... :eek:

Przypominam Ci,że miało zjawić się więcej osób,ale Ty nie raczyłeś nawet napisać na Forum,czy na PM,że Cię nie będzie - zwykła przyzwoitość!

Mówisz,że poprzez podwójne konto chciałeś sprawdzić funkcje forum na fikcyjnym użytkowniku,a nie na Nas.Niestety przetestowałeś to w perfidny sposób na mnie! :mad: W dodatku obraziłeś parę osób po drodze,ale widać dla Ciebie nie ma tematu... :eek:

Johny nie chodzi o koszty,ale o postawę i honor.Dla mnie najważniejsze jest zrozumienie i dotrzymanie wcześniej danego słowa,nawet jeśli w międzyczasie sytuacja diametralnie się zmieni ,zawsze zostaje możliwość wygarniecia swoich animozji rozmówcy,a później wraca wszystko do normy.Ludzie dorośli często popadają w konflkty,ale wszystko ma swoje granice.A najgorsze jest kłamstwo i robienie z siebie ofiary,a o tym też możecie napisać,bo wcześniej Was informowalem,że taki konflikt wybuchnie,ale mialem nadzieję,że znacznie poźniej.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , proponuję na razie zawieszenie broni, tak by troszeczkę ochłonąć. Nowy dzień jak znam życie przyniesie zaskakująco proste i nie drastyczne rozwiązania, zobaczycie. Może wpisujmy kto ma dość tej kłótni, jak będzie dużo wpisów zobaczycie sama ucichnie.

Ja mam dość PAX :o:o

ps. nie lepiej opisywać najlepsze gigantki? ;))

Edytowane przez Raceman
ps
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny nie chodzi o koszty,ale o postawę i honor.Dla mnie najważniejsze jest zrozumienie i dotrzymanie wcześniej danego słowa,nawet jeśli w międzyczasie sytuacja diametralnie się zmieni ,zawsze zostaje możliwość wygarniecia swoich animozji rozmówcy,a później wraca wszystko do normy.Ludzie dorośli często popadają w konflkty,ale wszystko ma swoje granice.A najgorsze jest kłamstwo i robienie z siebie ofiary,a o tym też możecie napisać,bo wcześniej Was informowalem,że taki konflikt wybuchnie,ale mialem nadzieję,że znacznie poźniej.

No niestety,dla niektórych słowo najwidoczniej to nic takiego. :(

Też myślałem,że najwyżej będzie jakaś dyskusja,wszystko się wyjaśni i na tym koniec - myliłem się. :(

Raceman,ja mam dość i nie chcę mi się już dalej pisać. ;)

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety,dla niektórych słowo najwidoczniej to nic takiego. :(

Też myślałem,że najwyżej będzie jakaś dyskusja,wszystko się wyjaśni i na tym koniec - myliłem się. :(

Raceman,ja mam dość i nie chcę mi się już dalej pisać. ;)

Dżony do "motylej nogi" - miałeś tylko napisać ostatnie zdanie i to w pogrubionym fragmencie :D

Panowie - pokój za cisze.............Cisza za pokój..........

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje spotkanie WZF w celu wyjaśnienia całego nieporozumienia.

Śniegu jest tyle, że Kasprowy nadaje się idealnie.

SB "za karę" będzie musiał zmierzyć się z busiarzami, paniami w kasie PKL, w kiblu, itp. co dla niego będzie prawdziwym czyścem:D; Misal "za karę" będzie musiał przylecieć z Warszawy ponownie.

Inni forumowicze mile widziani do mediacji, aby poznać się na wzajem i aby wiedzieć, kto stoi za "pisaniną" lub "usuwaniem":D

Rzucam pomysł, abyśmy nie marnowali kłótniami naszej dotychczasowej wieloletniej znajomości.

Termin - przyszły tydzień na przykład?

A może w tą sobotę na Rusinie?

Ja z chęcią bym pojawił się na Kasprowym ale nie wiem czy chcę żonę ładować już na taką górę (chociaż na Harendzie daje radę:)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może w tą sobotę na Rusinie?

Ja z chęcią bym pojawił się na Kasprowym ale nie wiem czy chcę żonę ładować już na taką górę (chociaż na Harendzie daje radę:)).

Patrząc jak zasuwała,to z pewnością da sobie radę,Kasprowy,tak z mojego punktu widzenia,wymaga jedynie przyzwyczajenia za pierwszym razem. :rolleyes: Natomiast niezwykły uśmiech i pozytyw twojej Żonki niewątpliwie rozładowałby największe napięcia. ;):cool:

Ale Rusin jak najbardziej ok! :cool:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o te śliwki, tylko po coś tam wlazł

To powiedzenie mojej Babci pasuje jak ulał do Twego postępowania drogi Misalu.

Nawet jeżeli miałeś formalnie rację, to czy rzeczywiście przestrzeganie reguł było jedynym motywem dla tego co zrobiłeś, czy też pretekstem do tego , żeby pokazać kto tu ma władzę. Sam gdzieś indziej moderuję jedno forum i jako zasadę stosuję metodę, że gdy sto razy zwracana uwaga nie daje rezultatu, robię to raz sto pierwszy.

Nie przekonuje mnie argumentacja mysiauek`a

Jeśli SZef się nie odezwał, znaczy się się Misal miał prawo i koniec tematu.

wręcz odwrotnie skoro Jacek ograniczył się do pogrożenia palcem, to po co być bardziej papieskim niż papież. I inne powiedzenia pasując do tego jak ulał: Lepsze jest wrogiem dobrego oraz Nadgorliwość jest gorsza od.... Nie ma wątku, który by w końcu nie umarł śmiercią naturalną, po co się spieszyć.

Przypomina to wszystko sytuację jaka jest w stadzie wilków, gdzie trwa permanentny walka o przywództwo. Pozycja samca alfa jest nie do podważenia, ale bycie betą też jest atrakcyjne. Młodziaki też starają się znaleźć swoje miejsce, czasami warkną coś bez sensu, ale taki przywilej młodości, a że czasem zdarzy im się zgubić granicę między rubasznością, a wulgarnością, cóż robić taki świat.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie jak dzieci rozpędźcie się uderzcie baranka głową w mur może wam się polepszy bo z tego co widać to forum zaśmiecacie i robicie wojnie a byle głupotę WSTYD PANOWIE , wstydzić się do konta . Lepiej będzie jak zrobicie wspólnie paczki dla biednych , anie robić chaos i syf na forum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...