Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Sezon rowerowy rozpoczęty


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko mam nadzieję że nie nosisz tego roweru w tej klatce schodowej:rolleyes:, w końcu to jest sprzęt z takiego segmentu że się zjeżdża nim po schodach, no i odwrotnie - czyli wyjeżdża:D

Było se parter kupić to jeździć by nie trza :):P.

Bo dźwigać nie uchodzi....nie uchodzi :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga na Dębowiec

Wczoraj wybrałem się wyprowadzić na spacer mój nowy nabytek. Zaliczyłem pętelkę w Wapienicy, a następnie ruszyłem w kierunku Dębowca, aby sprawdzić rower na podjeździe na Szyndzielnię. Jakie było moje zdziwienie kiedy w połowie drogi z Wapienicy na Dębowiec zobaczyłem przed sobą taki widok ... :eek:

rower-debowiec-img_0231.jpg

rower-debowiec-img_0232.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wybrałem się wyprowadzić na spacer mój nowy nabytek. Zaliczyłem pętelkę w Wapienicy, a następnie ruszyłem w kierunku Dębowca, aby sprawdzić rower na podjeździe na Szyndzielnię. Jakie było moje zdziwienie kiedy w połowie drogi z Wapienicy na Dębowiec zobaczyłem przed sobą taki widok ... :eek:

rower-debowiec-img_0231.jpg

rower-debowiec-img_0232.jpg

Nie zła pułapka .:eek::eek::eek:

A jakbyś tak "speed próbe" robił jadąc w dół. :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Ja tez wyprowadziłem wczoraj rowery na spacer i zaliczyłem ok. 50 km. Następnym razem proponuje zgrać nasze spacery.

28188_130669766959267_100000487329501_288130_8120268_n.jpg

Łoł, a z tego co widzę to nie tylko rowery:D, ale nie będę brną dalej w temat, co by nie dostać od Agnieszki po głowie przy najbliższej okazji:eek:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Nie wiedziałam gdzie to wstawić więc dołączam się do tego wątku. W weekend byłam w Łodzi i idąc Piotrkowską zauważylam na wystawie KTRAK:

ktrak-rower-do-jazdy-zima.jpg

rower-zima-ktrak.jpg

Tu jest więcej info o tym i filmik ze zjazdu czymś takim:

http://rowerowe-porady.blogspot.com/2010/12/ktrak-rower-do-jazdy-zima.html

:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak takim sprzetem jeździ się po muldach:)

Nie wiem jak tym sie jeździ , ale byłem w ubiegłym tygodniu na Soszowie i popędzał tam facet na takim fajnym urządzeniu które się chyba nazywa Trikke Skki - kierownica + z tyłu takie V na któym stoi ten jeździec. No trzeba przyznać że popędzał nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość darrmtrade
Nie wiedziałam gdzie to wstawić więc dołączam się do tego wątku. W weekend byłam w Łodzi i idąc Piotrkowską zauważylam na wystawie KTRAK:

Miałem przyjemność jechać na takim rowerze raz w życiu. Super sprawa. Świetnie się ubawiłem i zaliczyłem tylko dwa upadki :)

Edytowane przez darrmtrade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...