Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nowe narty


macoss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

proszę o poradę w wyborze nart:

1. Płeć - M

2. Wiek - 25 lat

3. Waga - 78 kilo

4. Wzrost - 175 cm

5. Na nartach jeżdżę od 10 sezonów, ( 7 dni w sezonie)

6. Moje umiejętności określam na 6

7. Moje buty to - Alpina amatorski model

8. Teraz jeżdżę na nartach/model - Stare Elany

9. Preferuję styl jazdy- po przygotowanych stokach, stylem klasycznym (nogi złączone) dość szybko, płynnie, skręty dłuższe.

10. Upatrzyłem sobie narty - SALOMON EQUIPE SC RACE 164 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D;)Namieszałeś tą propozycją salomona sc przy ulubionych długich skrętach;):pA może chodzi o to,że chcesz coś nowego poznać w narciarstwie;):)Ja proponuję wybrać ciekawą nartę z grupy allround i nie -koniecznie twardą,i starać się jeździć techniką ciętą:rolleyes:,a poznasz naprawdę coś nowego,oczywiście niewykluczając nabytych umiejętności techniki ślizgowej.Długośc to 165-170 cm,najlepiej narty o promieniu skrętu 14-16m/jak pisali wcześniej użytkownicy/
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D;)Namieszałeś tą propozycją salomona sc przy ulubionych długich skrętach;):pA może chodzi o to,że chcesz coś nowego poznać w narciarstwie;):)Ja proponuję wybrać ciekawą nartę z grupy allround i nie -koniecznie twardą,i starać się jeździć techniką ciętą:rolleyes:,a poznasz naprawdę coś nowego,oczywiście niewykluczając nabytych umiejętności techniki ślizgowej.Długośc to 165-170 cm,najlepiej narty o promieniu skrętu 14-16m/jak pisali wcześniej użytkownicy/

wypowiedz darka w tym temacie jest wystarczająca tak uważam, mozesz poszukać tej "środkowej narty w grupie" tzn dla sredniozaawansowanych na rynku jest ich mnóstwo jedyne co Cię ogranicza to $ i wyobraźnia :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upatrzyłem Atomic GS9 używane w dobrej cenie i chyba je kupie, czytałem ten test http://www.narty.pl/strony/tresc-artykulu/browse/1/artykulu/atomic-gs-9-test-nart//811/ i bardzo mi się spodobały.

Dacie radę coś wywnioskować po zdjęciach?

http://www.aukcjoner.pl/gallery/003416759-.html#I1

dzisiaj mogę je zobaczyć osobiście bo nie mam daleko.

pozdrawiam

Edytowane przez macoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam model bardzo dobrze go wspominam czołg ale nie lubi miękkiego i

i po kupnie sprawdź czy tyły wiązania były wymienione (darmowa akcja serwisowa Atomica) jeżeli krawędzi będzie z 1,5 mm to warto , sprawdź też wysokość krawędzi i czy nie ma przeszlifów np zamalowanych markerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Dacie radę coś wywnioskować po zdjęciach?

http://www.aukcjoner.pl/gallery/003416759-.html#I1

Po zdjęciach można też wywnioskować, że są zdecydowanie za krótkie dla ciebie :/

Przy parametrach 78/175 - GS na 160 cm?!

Jak dla mnie to nieporozumienie; tej długości mogła by być ew. slalomka a i to byłoby minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty zakupione (Atomic GS9) i czekają na pierwsze śniegi:) Wierzchnia część z nikłymi śladami użytkowania, na slizgach małe rysy w dwóch miejscach, krawędzie około 1.8 mm. Mam nadzieje, że dadzą mi dużo radości na stoku.

Jak poznać czy wiązania były już wymieniane w serwisie, są jakieś oznaczenia wadliwej serii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...