Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

narty z 5 - latkiem


cezcze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pierwszy raz na forum i od razu mam pytanie.

Poszukuję osób, które były na zorganizowanym wyjeździe narciarskim z dzieckiem 4-7 letnim w Polsce lub za granicą i mogłyby podpowiedzieć, gdzie i z kim warto pojechać.

Szukam zimowego przedszkola lub czegoś podobnego.

Może macie jakieś doświadczenia w tym temacie i chcielibyście się tym podzielić.

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

Cez:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.dimbo.pl moglbym duzo pisac, ale sam tam pracuje i nie chcialbym zeby bylo to zauwazone na forum jako kryptoreklama... bo w sumie...

ale zeby nie bylo, ze tylko jedno przedszkole polecam, to slyszalem jeszcze o rozwinskrzydla.com z tego co wiem to robia obozy glownie w Polsce...

Edytowane przez jjay86
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w zeszłym sezonie miałem okazję obserwować działalność Dimbo w Dolomitach, konkretnie na Kronplatzu. Dzieciaczki miały co robić z instruktorami, a rodzice sobie w tym czasie nartowali. Odbierali swoje pociechy w godzinach obiadowych i potem znowu mieli wolne. Po rozmowach z nimi widać było, że wszyscy byli zadowoleni. Podobne wyjazdy w Polsce i w Alpy organizuje krakowskie biuro podróży Wygoda Travel pod nazwą "Mama i ja" (www.wygodatravel.pl). Schemat podobny: wspólny wyjazd na stok, a potem dzieci z instruktorami, a rodzice jeżdżą sami do obiadku. Potem druga tura zajęć, a w hotelu popołudniu animacje dla maluchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.dimbo.pl i jak ich nie lubić jak na stronie znalazłem taką informacje

Przedszkole czynne codziennie od 10 - 15

Warunki na trasie zjazdowej: bardzo dobre

Pokrywa śnieżna: 40cm :)

ps. a tak na poważnie to też rozglądam się za czymś taki dla mojego brzdąca bo chce postawić go w tym roku na nartach i niewykluczone że właśnie tam się to stanie :), fajnie że poruszyliście taki temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim dziękuję za informacje.

Widzę, że kilka osób poleca Dimbo.

Sprawdzę w pierwszej kolejności.

W między czasie wpadłem na "Śnieżne Potwory"

Co prawda głównie dla ekip z Warszawy, ale również warto sprawdzić.

:)

Pozdrawiam

Cez

Witam,

Pierwszy raz na forum i od razu mam pytanie.

Poszukuję osób, które były na zorganizowanym wyjeździe narciarskim z dzieckiem 4-7 letnim w Polsce lub za granicą i mogłyby podpowiedzieć, gdzie i z kim warto pojechać.

Szukam zimowego przedszkola lub czegoś podobnego.

Może macie jakieś doświadczenia w tym temacie i chcielibyście się tym podzielić.

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

Cez:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...