Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Atomic Vs fisher


kapsel410

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm to tak jakby porównać Fiata do Opla ;-) Takie moje zdanie ..

Mam rozumieć, że OPEL lepszy?:confused::confused::confused:

Szczerze mówiąc miałem oba rodzaje pojazdów i wielkiej różnicy nie było.

Każdy ma swoje wady i zalety tak samo z resztą jak slalomki ATOMIC-a i FISCHER-a.

Moim zdaniem pytanie w tym wątku jest trochę "tendencyjne":D:D

Jak się nad nim pochyliłem to zaraz miałem przed oczami nieśmiertelny "REJS".

"Nam chodziło o odgłos paszczowy"

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mają rację,nie można wyrokować,która slalomka jest lepsza....inna dla Ciebie,a inna dla mnie;)

Jak już się uparłeś nad wyborem pomiędzy tymi producentami,to może poszukaj w tym wątkuhttp://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=10321

...albo ten: http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=10743&highlight=ranking&page=4 wątek całkiem niedawno jeszcze żywy.

...ale i tak mam wrażenie że karmimy trolla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote=gajowy01;108948 ...ale i tak mam wrażenie że karmimy trolla :)

Mnie;),a po czym tak sądzisz:confused:A nawet,to tworzy się wątek z informacjami potrzebnymi dla innych:rolleyes:Nie osądzam tak szybko,wiadomo,że niektórzy narciarze przywiązują się do firm;).A czytając wątki o slalomkach to faktycznie mozna stwierdzić,że kilka firm takie narty produkuje;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

ale jakie sa wasze relacje np. ten co miał fischery i atomici porównajcie na czym sie lepiej jeździ

Widzę, że nie czaisz sugestii więć łapatologicznie. Nie da się odpowiedzieć na tak postawione pytanie. Juz dostałeś radę wypożycz i potestuj. Przypilnuj tylko, żeby obie były identycznie przygotowane, w identycznym stadium zużycia (lub nowe) o pogodzie stoku itd nie musze pisac bo to chyba oczywiste. Wtedy może coś mozna porównać.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Widzę, że nie czaisz sugestii więć łapatologicznie. Nie da się odpowiedzieć na tak postawione pytanie. Juz dostałeś radę wypożycz i potestuj. Przypilnuj tylko, żeby obie były identycznie przygotowane, w identycznym stadium zużycia (lub nowe) o pogodzie stoku itd nie musze pisac bo to chyba oczywiste. Wtedy może coś mozna porównać.

Pozdro

Posłuchaj wujka mitka. Poza tym każdy chwali swoje! ja powiem ze atomic. Bugi pewnie, że fischer a rejs ze Dyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem mały to chodziłem z kumplami i oglądaliśmy samochody, podstawowa i wzbudzająca najwiekszy respekt informacja to było:

Ile ma na liczniku?

Wiadomo, najlepszy był ten co miał najwięcej:D

Proste idee, mało skomplikowany, prosty chłopięcy świat - po prostu każdy wiedział o co chodzi a wy tu chłopakowi nie chcecie powiedzieć tylko sciemniacie:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli tak jak w życiu nie ma "które z tych dwóch" lepsze ...no chyba że służbowe :D

co Panowie z tym służbowym,to tak jak kiedyś z państwowym-bo nie moje;).A tak naprawdę,to zastanówcie się co piszecie;),przypomnieć sobie zasady korzystania z samochodu służbowego i w firmie;),a pisać,takie rzeczy na forum:eek:-.......czuwa:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...