Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Konkurs dla forumowiczów - Soelden!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Za dwa dni rusza Puchar Świata. Ja już dzisiaj zapraszam Was do zabawy z ubiegłego sezonu w typowanie pierwszej trójki na podium!

Na początek Soelden - giganty kobiet i mężczyzn. Kto wygra? Kto najlepiej wytypuje? Zobaczymy.

W tym roku typować będziemy na na forum, ale w dziale Sport, a dokładnie tutaj: www.skionline.pl/sport/?co=konkurs

Zasady zostawiamy jak w ubiegłym sezonie, czyli:

- typujemy pierwsza trójkę kobiet i mężczyzn

- za poprawne wytypowanie zawodnika w trójce 5 pkt.

- za poprawne wytypowanie miejsce zawodnika w trójce dodatkowo 3 pkt

- wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej punktów

- w przypadku, gdy dwie lub więcej osób zdobędzie taką samą ilość punktów wygrywa osoba, która pierwsza typowała.

- koniec typowania na godzinę przed startem

Uwaga, w tym sezonie można zmieniać swoje typy dowolną ilość razy do godziny przed startem, ale pamiętajcie, że za każdym razem zapamiętywana jest nowa godzina, która może decydować o Waszym wyniku :).

Za start uważamy planowaną godzinę rozpoczęcia zawodów, bez względu na opóźnienia!

I jeszcze jedno. System typowania jest powiedzmy w wersji Beta i zawody w Soelden traktujemy testowo, więc jeżeli coś by nie grało proszę o informację.

Edytowane przez JC
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę XXI wiek :) Nowy sposób "robi różnicę" w stosunku do typów na forum - ale mam w związku z tym pytania:

1. Czy lista zawodników jest/będzie aktualizowana na podstawie aktualnych list startowych? To byłoby oczywiście dużym ułatwieniem, ale rozumiem, że to dla was robota na bieżąco przed każdymi zawodami.

2. Czy będzie jakoś widać co obstawia "konkurencja"? ;)

3. Czy będą nagrody? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę XXI wiek :) Nowy sposób "robi różnicę" w stosunku do typów na forum - ale mam w związku z tym pytania:

1. Czy lista zawodników jest/będzie aktualizowana na podstawie aktualnych list startowych? To byłoby oczywiście dużym ułatwieniem, ale rozumiem, że to dla was robota na bieżąco przed każdymi zawodami.

2. Czy będzie jakoś widać co obstawia "konkurencja"? ;)

3. Czy będą nagrody? ;)

1. Chyba fizycznie niewykonalne, bo na stronie FIS jeszcze nie ma listy startowej

2. Nie to zobaczycie po zawodach, no może w trakcie :)

3. Tak, są przewidziane. Myślę, że już od następnej edycji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Chyba fizycznie niewykonalne, bo na stronie FIS jeszcze nie ma listy startowej

Jak ustaliliście listę tych nazwisk. Widzę na niej takie, których raczej nie warto brać pod uwagę, np. Maier, Bachleda, MacCartney :) a z drugiej strony pewnie pojawią się w trakcie sezonu jakieś debiuty, wielkie powroty itp. - co wtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ustaliliście listę tych nazwisk. Widzę na niej takie, których raczej nie warto brać pod uwagę, np. Maier, Bachleda, MacCartney :) a z drugiej strony pewnie pojawią się w trakcie sezonu jakieś debiuty, wielkie powroty itp. - co wtedy?

No jak ktoś postawi na Maiera lub Bachledę to ... może, może :)

Wielkie powroty ... są w bazie.

Wielkie debiuty ... nie bardzo wierzę, że od razu na podium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ustaliliście listę tych nazwisk. Widzę na niej takie, których raczej nie warto brać pod uwagę, np. Maier, Bachleda, MacCartney :) a z drugiej strony pewnie pojawią się w trakcie sezonu jakieś debiuty, wielkie powroty itp. - co wtedy?

Ale masz problem chłopie:rolleyes:

Przecież nie ma tam nazwisk znamiennych dla innych konkurencji np. Kubica, Małysz, Radwańska..., są tam personalia wyłącznie alpejczyków, a że niektórzy już na emeryturze to nie szkodzi, Twój wybór możesz nawet na emeryta głosować skoro wierzysz w niego....:cool:

A jeśli chodzi o debiuty to nie ma najmniejszego problemu listę uzupełnić o te nowe nazwiska:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o debiuty to nie ma najmniejszego problemu listę uzupełnić o te nowe nazwiska:)

Nowe nazwiska są zawsze dodawane przy okazji uzupełniania wyników.

Teoretycznie można sobie wyobrazić, że debiutant wjeżdża na podium, ale wtedy nikt nie trafia, więc specjalnie problemu nie widzę.

No chyba, że ktoś będzie miał tzw. cynk spod lady ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Agnieszki... to kalkulujac, ze poczatek sezonu, nie wiadomo jak z formą na tle innych zawodniczek itd. raczej nie przewiduje awansu do "30", co nie zmienia faktu, ze bardzo bym chcial aby udalo jej sie to wywalczyc. Ale jesli w solden zprezentuje sie przyzwoicie(cos ok 30-40miesjce) jestem sklonny uwierzyc, ze wraz z trwajacym seoznem bedzie progres i regularniejsze awanse do drugiego biegu... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja typowalem na podstawie przeczytanych informacji o treningach. Komu szlo dobrze, kto nie zlapal kontuzji. Choc Austryjakow wsadzilem na pudlo na sile, nic o ich treningu nie wiedzac. Zawsze chca sie wsiec u siebie, wiec zakladam, ze pojada dobrze. Korcilo mnie, aby Bodego wstawic, poniewaz czytalem info, ze od 3 miechow sie intensywnie przygotowuje, no ale ile lat ten chlop moze byc w czubie ;). Ale zycze mu jak naj.

Janka ponoc choruje troche, o Cuche nic nie wiem, pewnie bedzie mocny.

Ted jest nieprzewidywalny ;).

Svindal zadowolony z treningow.

Agnieszka ma nowego trainera, chyba byly zadowolone, wiec niech wjezdza do 30. Powodzenia.

Ponoc Mancuso na nowych nartach dobrze sie czuje.

Loteria w typowaniu, ale zwyciezcy nie beda z przypadku. W zeszlym sezonie dobrze pojechali ci, ktorzy trenowali na zlodzonych lodowcowych trasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiłem zwycięstwo pączusia . Tyle razy mnie nie zawiodła i mam nadzieje że teraz sprawi niespodziankę , u facetów Ivicę też lotto i takie swoje kogoś lubię a kogoś mniej. Najważniejsze że się zaczyna i będą relacje live w eurosporcie.

Ps.Roch o piwie pamietam tylko po drodze nie było:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...