Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Mój pierwszy, drugi raz...


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

No to chyba wiosną nie byłeś i nie patrzyłes pod nogi jadąc krzesłami.:):)

Pozdro

Pod krzesłami wiosną to być może - ciekawe co kto tak tam śmieci - pewnie miejscowi bo gdzieżby narciarze przyjezdni:D Czepiasz sie Mitek ale zapraszam na krakowskie planty wiosną jak śnieg topnieje - zgroza ale w innych terminach wygląda na posprzątane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Pod krzesłami wiosną to być może - ciekawe co kto tak tam śmieci - pewnie miejscowi bo gdzieżby narciarze przyjezdni:D Czepiasz sie Mitek ale zapraszam na krakowskie planty wiosną jak śnieg topnieje - zgroza ale w innych terminach wygląda na posprzątane

Wspomniałem o tym nie żeby się czepiać tylko strasznie mnie to wkurzało. Piekne widoki super góry i taka ścieżka równego śmiecia pod nogami - wryło mi się w pamięc ot co.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nie obraź się ale to jest tak oczywisty rejon, że napewno "Twoje foty" nie bedą czyms wyjatkowym. Czy się troche nie przeceniasz??:)

Mapki sa wszędzie a orientacja to poziom przedszkola - bądźmy poważni chłopaki bo nas wyśmieją.:):)

Pozdro i miłej jazdy

PS Pamietaj żeby po 14,00 wracać od stony Gardeny.:):)

PS2 Mam gdzieś naprawde dobra mape topograficzno-narciarska Grupy Selli. Nie szkic z wyciagami tylko fajna mapa, jeżeli jesteś zainteresowany to daj znac na priv - z przyjemnością Ci ja ofiaruje.

Pozdro

Mitku nie obraziłem się, bo jeśli chodzi o moje fotki to wiadomą rzeczą jest, że fotografem jestem Doskonałym ;):D

Jeśli chodzi natomiast o fotki samego Campitello oraz Col Rodella - w necie bardzo mało informacji a obrazów jak na lekarstwo (z pewnością ktoś skorzysta z relacji jaką przygotuję z tego wyjazdu).

Ze zdjęć satelitarnych (położenie Hotelu względem kolejki) niewiele widać.

Co do zgubienia się tam, pośród Narciarskiego Raju...sam nie wiem - na serio mogę się zgubić - to nie żart.

A to nie dlatego, że mam problemy z poruszaniem się...

...tylko dla tego, że potrafię się zatracić będąc na nartach.

Z mapki chętnie skorzystam, bardzo Dziękuję (adres wysyłam na priv).

Pozdrawiam

Mariusz

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzisiaj w Radomiu odbyło się małe WZF z Mitkiem.

Bardzo fajne spotkanie, bardzo fajnie spędzony czas i rozmowa.

Dostałem w prezencie dwie super mapki Sella Rondy.

Jedna duża i bardzo szczegółowa - narciarska.

Druga kieszonkowa, podręczna.

Mitku dziękuję za przekazane mi materiały i za spotkanie :)

Mam nadzieję, że w zbliżającym Sezonie spotkamy się gdzieś na Stoku.

Pozdrawiam

Mariusz

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ogarniaj się,ogarniaj.Po niedzieli zajrzę do Ciebie,no chyba że wezmiesz jakis urlop:D i Telegraf z rana-chociaż wczoraj sprawdzałem na co mogę liczyć w tym sezonie i nie był to mój najlepszy dzień na nartach,ale po niedzieli kontynuacja.Szlachectwo w końcu zoobowiązuję:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...