Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 2010/2011


Roobs

Rekomendowane odpowiedzi

...i w związku z tym śnieg będzie zalegał wszędzie tylko nie na trasach zjazdowych.

Cieszyć się i tak nie ma z czego.

Musiałoby spaść więcej niż 1 metr i chłopakom z COSu musiałoby się chcieć odpalić ratraki i zagęszczać i zagęszczać i zagęszczać,.......aż do znudzenia.

Natomiast dla tych gdzie naśnieżają z armat to "woda na młyn" ,oba gatunki śniegu będą się pięknie wiązały i wiatr sobie może hulać.

A warstwa na trasie będzie rosła.

No to Cie Figo zaskoczę....po Solisku od dobrej godziny jeżdżą trzy ratraki i jak to napisałeś" zagęszczają,zagęszczają i zagęszczają :D POZRD>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj na Żar i powiedziano mi, że w sobotę (formalnie), czyli tak naprawdę w piątek (tylko w piątek nie za darmo!) otwarcie górnej części (orczyk). Po moim pytaniu pani oznajmiła, że na dole będzie można pojeździć za... tydzień, może dwa... :mad::mad::mad::mad::mad:

Edytowane przez Slash0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że problem z kamieniami na stoku może występować we wszystkich ośrodkach. Nie było dnia z plusową temperaturą, dzięki której by ten śnieg "siadł".

Obawiam się że po kilku godzinach pierwsi szczęśliwcy moga dokopać się do gruntu:( Mam nadzieję że to czarny scenariusz i zastanawiam się czy narty do serwisu oddać przed sobotą czy po, bo zależy mi głównie na wypełnieniu ubytków spowodowanych kontaktem z gruntem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, witam wszystkich.

Istebna, nowy skatepark (ciekawe co zmienią).

"Kanion" to chyba chodzi o ten kawałek na górze (ten wąski trakt w lasku) służący tzw. jazdy bokiem :P

a Soszów 4 grudnia rusza.

Nadciąga wielkie szusowanie !

Ale to filmik z zeszłego roku... przynajmniej tak mi wydaje się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że problem z kamieniami na stoku może występować we wszystkich ośrodkach. Nie było dnia z plusową temperaturą, dzięki której by ten śnieg "siadł".

Obawiam się że po kilku godzinach pierwsi szczęśliwcy moga dokopać się do gruntu:( Mam nadzieję że to czarny scenariusz i zastanawiam się czy narty do serwisu oddać przed sobotą czy po, bo zależy mi głównie na wypełnieniu ubytków spowodowanych kontaktem z gruntem.

Zapowiadają na dziś w górach opad śniegu 40 cm - może jeszcze nazbiera się go.

Na pogodynce jutro w Istebnej i Wiśle intensywne opady śniegu.

Edytowane przez asiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...