Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 2010/2011


Roobs

Rekomendowane odpowiedzi

Mosorny Groń

Tam pięknie jest! :)

Pierwszy raz tam byłem i bardzo mi się podoba. Cisza, spokój, koguty pieją, ludzie rolę uprawiają dookoła, a środkiem pas białego sztruksu, dobrze przygotowanego (dobry) i dość długa trasa, jak na polskie warunki. Ludzi sztuk 10 :)

Parę fotek wstawię do galerii.

Można zwiedzić niedaleką Zubrzycę, a w niej Muzeum Etnograficzne - piękne i ciekawe eksponaty.

Dzisiaj dodatkowo była tam Wystawa Malarstwa i Instalacja Czyściec, której autorem jest Andrzej Dziubek leader i vocal zespołu DePress. Miszka ci on w Jabłonce na Orawie. To w zasadzie był cel mojej podróży dzisiaj w te rejony.

Wystawa jest MOCNA!

Jak gra DePress dla przypomnienia obecnych klimatów, które lubię:

[YOUTUBE]6B9I3nzi0Fo[/YOUTUBE]

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że z początkiem sezonu wędkarskiego nie wiąże się początek sezonu ogórkowego na naszym forum:D

Postaram się jak najczęściej zaglądać i... trochę po nudzić o rybach. ;):D

witam słuchajcie mam takie pytanko czy jest jeszcze szansa żeby w terminie 31.03-03.04 pojechać gdzieś do naszego pięknego kraju na nartki:)??ewentualnie gdzieś blisko u sąsiadów.

Trudno przewidzieć czy będą wtedy jeszcze gdzieś warunki,tym bardziej,że ma być ciepło!Ale jest duża szansa,że dotrwają:

-Nowa Osada

-Wisła Soszów

-Wisła Cieńków

Może jeszcze,choć raczej nie z dobrymi warunkami,Wisła Stożek

Co poza tym?

Może dotrwają Góra Żar w Międzybrodziu Bialskim i Mosorny Groń w Zawoi,ale daje max 50% szans. :o

Jest spora szansa,że będzie można pojeździć w Szczyrku w gatowskim ośrodku na Golgocie i może jeszcze na jakiejś innej trasie w rejonie Soliska i Suchego. :rolleyes:

Mało prawdopodobne,ale nie niemożliwe,że dotrwa Czantoria w Ustroniu.

To tyle jeśli chodzi o Beskidy.

Na Podhalu na pewno będzie działać Białka Tatrzańska,może jeszcze Rusin Ski czy Jurgów.Na pewno będzie coś działać w Zakopanym,może Szymoszkowa lub Harenda. :rolleyes:

Jednak tamte rejony znam słabiej,więc może ktoś więcej napiszę. ;)

Śledź prognozy pogody i powyższe linki,a na pewno znajdziesz coś dla siebie. ;)

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam pięknie jest! :)

Pierwszy raz tam byłem i bardzo mi się podoba. Cisza, spokój, koguty pieją, ludzie rolę uprawiają dookoła, a środkiem pas białego sztruksu, dobrze przygotowanego (dobry) i dość długa trasa, jak na polskie warunki. Ludzi sztuk 10 :)

Pisałam wielokrotnie..ze stok nie zawodzi, ciesze sie ze Ci sie podobało:)

pusto to tam zawsze jest, tak jakby ludzie nie wiedzili ze Zawoja ma tez stok i to całkiem fajny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałam wielokrotnie..ze stok nie zawodzi, ciesze sie ze Ci sie podobało:)

pusto to tam zawsze jest, tak jakby ludzie nie wiedzili ze Zawoja ma tez stok i to całkiem fajny:)

No :) rozglądałem się za Tobą, ale dziewczyny były dwie i żadna nie blond :)

Ja myślę, że ludziska są za wygodne i boją się trochę trudności. Dzisiaj zaobserwowałem, jak kilka aut z nartami podjechało, popatrzyło na ścianę i odjechało. Ale kto ich tam wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No :) rozglądałem się za Tobą, ale dziewczyny były dwie i żadna nie blond :)

Ja myślę, że ludziska są za wygodne i boją się trochę trudności. Dzisiaj zaobserwowałem, jak kilka aut z nartami podjechało, popatrzyło na ścianę i odjechało. Ale kto ich tam wie?

ale ten stok wcale nie jest trudny...wiadomo ze z drogi to tak jak Nosal mnie kiedys napawał strachem :) dzis to tylko stok

a tak na marginesie;) ja nie jestem blondynką tylko brunetką i nigdy własów blond miec nie bede ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa Osada

Witam, rano nie dało rady ale pojechałem praktycznie na sam koniec dnia..... w sumie to byłem przedostatni ....został tylko goprowiec :rolleyes: Stok, czasy swietnosci juz raczej miał za sobą... cos w rodzaju grubego firnu z bułą lodu pod spodem... ale frajda była :) Jutro będe o 8.00 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem co tam na Pilsku słychać,bo ciągle podają,że są jeszcze dobre warunki :eek: - jakbym ostatnio tam nie był...

Pilsko - Hala Miziowa 30cm,warunki dobre:

kam3.jpg

Kopiec - Hala Miziowa 10-50cm,warunki dotateczne:

kam2.jpg

Solisko - Kamienna 10-40,warunki dobre/dostateczne:

1.pilsko_200119.jpeg

:confused::eek:

Reszty na szczęście nie widać... :P

Edytowane przez johnny_narciarz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieńków ....

Korzystając z wolnego wybrałem się rano na Cieńków......

Generalnie jeszcze może do 9.30 dało się cos pojezdzić ... później tylko "kasza" pod nartami i gruz powoli wyłażacy spod śniegu ... sorry "kaszy"

Na zwężeniach już mega przetracia i podejrzewam że góra już dziś bedzie ściągnięta do zera...

Jeżeli miłabym wybierać wolałbym Nową Osadę :) ...no ale już nie będe bo narty grzecznie czekają do nowego sezonu

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...