Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 2010/2011


Roobs

Rekomendowane odpowiedzi

Od 9 do 16

Darku jadę ostro od ośmiu dni non stop . Relację daję ze zdjęciami co dziennie .

Zobacz trochę w dół (nawet z dzisiaj już zdałem relację) :)

Czechy w sobotę i niedzielę (chyba)

W każdy razie nie zjadę do Poznania do puki będzie w Polsce choćby jeden stok czynny .:D

Fakt,są piękne zdjęcia:rolleyes:Ale napisz jak warunki,ile ludzi i jak doskonalenie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustroń, Czantoria 09.03.2011Witam!Dziś (wreszcze) wybrałem się na narteczki, korzystając podobno z ostatniego dnia słonecznego, pociorac na Czantori. Przyznam się że mnie nie było tam 35 lat.:confused: Warunki do jeżdzenia b. dobre. Oczywiście śnieg sztuczny, trasa (czerwona) jedyna, dobrze przygotowana. Rano (ok. 10) lodzik prawie nie wystawał a z upływem godzin i zjazdów trochę więcej. Brak minerałów na trasie. Ludzi mało:D, koło południa jeszcze mniej niż rano, ale to dobrze bo trasa nie jest zbyt szeroka.:( Pogoda i trasa na paru zdjęciach. Jakość niezbyt, robione telefonem.Polecam chętnym na pare najbliższych dni, dopóki nie zmyje śniegu deszcz.

IMAG0303.jpg

IMAG0296.jpg

IMAG0297.jpg

IMAG0298.jpg

IMAG0299.jpg

IMAG0303.jpg.9072c7bd918c4bc017bbf5bc3308698d.jpg

IMAG0296.jpg.2f3b5eed6fbdf86fdf9d8f7e900d0281.jpg

IMAG0297.jpg.a904ad264386811228fea3a47c0a1fc9.jpg

IMAG0298.jpg.a78d13e39357e857fa66c1a3ffe5c578.jpg

IMAG0299.jpg.9c0c0bdb1a7b57e8b19c8f49a4bea757.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano trochę poszalałem, bo nawet wziąłem ze sobą Progressory, gdzie się zarzekałem, że w PL to na tym nie będę jeździł. Machnąłem 10 razy góra/dół i w domu byłem o 14. Z z martwą naturą to byśmy dziś nie dali rady, bo musiałem powozić, a żonka moim pojazdem się tylko wozi.:D

Jak bedziesz kiedyś w Scyrku to daj znać, zjadę na narcochy i kufelek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już o Skrzycznym z czwartku, wstawiam jeszcze filmik.Polecam z dzwiękiem i 1080p kogo sprzęt puszcza:[YOUTUBE]OwmXlG5VSCo[/YOUTUBE]
Byłem mniej więcej w tym samym czasie te widoczki i warunki mmmmmmmm no lód faktycznie momentami się pojawiał ale i tak Alpy w sCyrku ;)

SNB10020.jpg

SNB10010.jpg

SNB10001.jpg

SNB10004.jpg

SNB10020.jpg.cfd0edfcf7a8ff07bc28074a2943c331.jpg

SNB10010.jpg.7997e3ce6ef0a596c074e2d675bfea3c.jpg

SNB10001.jpg.1a08c16ada2d024a935f5d6dacfd1809.jpg

SNB10004.jpg.ba004fbffa6ca5f136c50b3d7774c694.jpg

Edytowane przez KubaBB
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 marca - CieńkówDzień urlopu przeznaczony na narty trafiony w 100% :) z rana lekki mrozik, potem kilka stopni na plus i piękne słońce :DTrasy jak na aktualne warunki pogodowe rewelacyjne: stok twardy i równy, bez zlodowaceń czy minerałów. Narciarzy niewiele i jeździło się na bieżąco.Dopiero koło 13 utworzyły się miejscami lekkie muldy - generalnie czasem w szczycie sezonu nie ma takich warunków ;)Buszowaliśmy na stoku od 9.30 do 14 i wróciliśmy bardzo zadowoleni.Jak wszystko dobrze pójdzie w sobotę wybieramy się do Istebnej, bo tam zawsze ciut niższe temperatury to i chyba da się jeszcze pojeździć. Tym razem już z synem.I kilka fotek dla zobrazowania wypadu ;) P.S. ostatnia fotka dla pokazania jak wygląda okolica poza stokami. Ten pas śniegu to Klepki oczywiście.

SAM_0234.jpg

SAM_0235.jpg

SAM_0236.jpg

SAM_0240.jpg

SAM_0241.jpg

SAM_0234.jpg.d6a50a1a23918cd0081aed85a8d8b21a.jpg

SAM_0235.jpg.39699d8c4ccab9d9c25b9871f0b8447f.jpg

SAM_0236.jpg.d8892d01910cebb753e8bcec761f184e.jpg

SAM_0240.jpg.ce058889dd353c2ed2480868bd00c628.jpg

SAM_0241.jpg.50421a7bdd639bab7c7446f09eeffb11.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem wybrałem się do Rabki na Polczakówkę. Stok czynny jest na tygodniu od 16 - efekt jazda od 19 do 21 po równej i super przygotowanej trasie. Co do ilości osób to do policzenia ich wystarczyłaby jedna, góra dwie ręce.

Zaznałem też wczoraj po raz pierwszy niesamowitego uczucia, gdy znajomi zrobili sobie przerwę na dole. Stanąłem na górze sam, a przede mną pusty stok, bez ani jednej osoby i rozstawiony gigant .... ech piękne przeżycie i to po dwakroć:).

Niestety sezon zbliża się do końca i co ciekawe nie z powodu braku śniegu, którego w tym roku gestorzy wyjątkowo dużo we wszystkich stacjach (które odwiedziłem) nasypali, ale z powodu braku chętnych do jazdy:confused:

Normalnie niczym w Austrii w ubiegłym sezonie;).

Edytowane przez ravick97
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety sezon zbliża się do końca i co ciekawe nie z powodu braku śniegu, którego w tym roku gestorzy wyjątkowo dużo we wszystkich stacjach (które odwiedziłem) nasypali, ale z powodu braku chętnych do jazdy:confused:

Normalnie niczym w Austrii w ubiegłym sezonie;).

Niestety tak jest co roku. Nie wiadomo dlaczego w marcu maksymalnie spada ilość narciarzy. W zeszłym roku doświadczylismy tego z johnnym. Pięknie, idealnie przygotowany Rusinski, 10 osób na stoku! I tylko z tego powodu zkaończyli sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem tu nowy ale mam pytanko co byscie polecali jutro pakuje sie w samochod i wraz z żona lecimy na południe Polski na szybkie narty 4 dniowe.

Macie jakieś osobiste info gdzie w miare dobry snieg. Zona dopiero w tym roku sie przekonala do nart i załapala bakcyla nie chciałbym zeby sie zniechęciła.

A ponieważ jeszcze nie siedzę w aucie mam szansę pojechać tam gdzie warunki dobre. Bedę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem tu nowy ale mam pytanko co byscie polecali jutro pakuje sie w samochod i wraz z żona lecimy na południe Polski na szybkie narty 4 dniowe.

Macie jakieś osobiste info gdzie w miare dobry snieg. Zona dopiero w tym roku sie przekonala do nart i załapala bakcyla nie chciałbym zeby sie zniechęciła.

A ponieważ jeszcze nie siedzę w aucie mam szansę pojechać tam gdzie warunki dobre. Bedę wdzięczny za pomoc.

Zależy w jakie rejony uderzasz. Stoki w Wiśle, Istebnej i Szczyrku (w tym ostatnim nie byłam, tak wnioskuję z tego co piszą inni) jak na obecną aurę naprawdę OK.

Oczywiście popołudniami nie można uniknąć muld czy tworzących się grudek lodu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zatrzymaj się np. w Wiśle i wtedy masz dostęp do paru stoków. Dojazd oczywiście samochodem codziennie, ale wtedy nieznudzi Ci się jeden stok. Proponuję Wisła Nowa Osada, Ustroń- Czantoria, Szczyrk - Gat i Skrzyczne a i do Istebnej tylko skok. W Wiśle jest niezły hotel z basenami.:D

A i jeszcze może Adama spotkasz. :D

No, nie spotkasz będzie w Finlandii. :(

Edytowane przez mareknot
uzupełnienie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zatrzymaj się np. w Wiśle i wtedy masz dostęp do paru stoków. Dojazd oczywiście samochodem codziennie, ale wtedy nieznudzi Ci się jeden stok. Proponuję Wisła Nowa Osada, Ustroń- Czantoria, Szczyrk - Gat i Skrzyczne a i do Istebnej tylko skok. W Wiśle jest niezły hotel z basenami.:D

A i jeszcze może Adama spotkasz. :D

No, nie spotkasz będzie w Finlandii. :(

Byłabym bardziej za Cieńkowem, a to dlatego, że na Nowej Osadzie opiera się słońce od samego rana i przy obecnych temperaturach oraz ewentualnym słońcu szybciej psują się tam warunki :)

Z resztą się zgadzam ;)

Edytowane przez asiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...