Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 2010/2011


Roobs

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd brać taką typowo filmową muzykę. Bo montuje też trochę i ostatnio zasoby mniej znanych utworów mi się kończą, a nie chcę się powtarzać.

Heh, mam ok 1000 kawałków w tym gatunku muzyki, ale nie nazwałbym jej typowo filmową, choć pasuje świetnie. Tak się składa że zajmuję się DJ'ką i wszystkie kawałki mam na vinylach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, mam ok 1000 kawałków w tym gatunku muzyki, ale nie nazwałbym jej typowo filmową, choć pasuje świetnie. Tak się składa że zajmuję się DJ'ką i wszystkie kawałki mam na vinylach.

profesjonalizm, pierwsza klasa;)

ja bym powiedziała techno zmiksowane;) ale nie filmowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jurgow super

:)

Dzisiaj był Jurgów.

Warunki bardzo dobre + opad świeżego śniegu, także po 12 warstwa miękkiego pokrywała trasy. Ludzi o dziwo więcej niż się spodziewałem, choć do wyciągu nie stałem dłużej niż 2 minuty.

bardzo fajnie polecam duzy wybor warunki bardzo dobre polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rohace spalena i nieskie tatry

Hej wszytskim.

jesem tu nowy więc serdecznie witam.

w weekend wybieramy sie na tydzien na narty do rohacze spalena, ostatni tydzien obserwowalem kamery i pogodę (-15) ale dzisiaj troche się pogorszylo i prognozy są nieciekawe dla narciarzy. moje pytanie to do jakich dodatnich temperatur utrzymują się dobre warunki narciarskie?

w rochaczach ma być +5 +8 i kolo zera na plusie w nocy?

czy snieg sie jeszcze utrzyma??

wie ktoś może jakie są i będą warunki w niskich tatrach?

z góry dziekuje za odpowiedź i powiem ze sie troche zmartwilem (sprzet kupiony przedwczoraj. a po za tym musze jechac 1400 km.

pozdrawiam bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Rohaczach śnieg się utrzyma, wielokrotnie jeździłem tam w Wielkanoc i często to był kwiecień kiedy temperatury w dzień oscylowały koło 20 stopni. Rano koło 9 jest przeważnie twardo, później stok mięknie i staje się bardzo mokry, niemniej tam akurat nieźle jeździ sie w takich warunkach, zwłaszcza jak się śmiga na górnym orczyku - stok jest szeroki i nie specjalnie stromy więc jak nie ma tłumu to nie robią się muldy i można jeździć, orczyk jest wyraźnie szybszy od krzesła a zjazd do krzesła jak już jest miękko bywa cięzki gdyż na stromej ściance pojawia sie lód i duże, ciężkie muldy - niemniej i po tym można. Myślę, ze spokojnie pojeździsz tyle,że w wiosennych warunkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze ja powiem co nie co o warunkach

wisła cieńków warunki rewelacja od pon super i max 20 ludzi na stoku jak macie mozliwosc to wpadajcie jutro :) znajdziecie mnie w czerwonej kurtce z napisem cokupic.pl ( biały kask pomarańczowe szyby) :)

Potwierdzam byłam w środę :D Co do kurtki to w środę widziałam kilka osób w takich ;) kasku nie kojarzę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze ja powiem co nie co o warunkach

wisła cieńków warunki rewelacja od pon super i max 20 ludzi na stoku jak macie mozliwosc to wpadajcie jutro :) znajdziecie mnie w czerwonej kurtce z napisem cokupic.pl ( biały kask pomarańczowe szyby) :)

Boogie a byleś może na Cienkowie w zeszły czwartek wieczorkiem? Bo śmigał Gość pasujący do Twojego opisu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe Ciche,dzisiaj warunki zwłaszcza rano super równo i jeszcze wmiarę twardo ludzi z minuty na minutę przbywało ale do 11 bez większych kolejek,śnigu jeszcze sporo.Jutro jeszcze jeden dzień zobaczymy jakie będą warunki zwłaszcza że zapowiadają słoneczną pogode, jak na razie lekki mrozik tak że rano nie powinno być źle.od 8 do 9 rano jazda gratis ale dla mnie to zawczesnie:)

IMG_2870.jpg

IMG_2873.jpg

IMG_2876.jpg

IMG_2880.jpg

IMG_2870.jpg.e97054affdea9fc2cadc1cfd89a477ed.jpg

IMG_2873.jpg.eb18f956d57198ebc901dd49f3317d73.jpg

IMG_2876.jpg.e39fef04bc48cea8e5511a45ef167967.jpg

IMG_2880.jpg.3c646d1e899015358b166e52ac0e5431.jpg

Edytowane przez ts221
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polana Szymoszkowa, start przed 13 temperatura już sporo na plusie ludzi dużo ale bez kolejek(większość korzystało z pięknego słońca),warunki jak dla mnie już dosyć ciężkie w górnej części sporo móld i miękko,ale kilka zjazdów udało się wykonać chodź nie bez problemów, za to widoki i słońce wszystko wynagrodziło.ps zdjęcie nr 3 moja niezawodna ekipa

IMG_2889.jpg

IMG_2890.jpg

IMG_2900.jpg

IMG_2901.jpg

IMG_2889.jpg.9d03c411e6fd4ab09b6fd9e6ed3174a2.jpg

IMG_2890.jpg.e6b78ef5df87b5c4258d677f512541c0.jpg

IMG_2900.jpg.7009eb3cb8ab47129d19f235f15af82b.jpg

IMG_2901.jpg.0cf155e23969104a32c7c914442f6c04.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istebna - Zagroń 12 marca.

Z małym poślizgiem krótka relacja z sobotniego szusowania na Zagroniu.

Byliśmy na miejscu o 9, czyli na otwarcie stoku. Ludzi garstka, stok przygotowany naprawdę dobrze (miejscami tylko trochę brył śniegu), nawet sztruksik był, przetarć z rana brak, ale trasa już sporo węższa od normalnej szerokości. Trasy 4 i 5 (z prawej strony wyciągu) już nieczynne.

Mimo tego od 9-11 jeździło się rewelacyjnie :D

Przed południem temperatura sporo podskoczyła i śnieg zrobił się już totalnie miękki, hamował narty. Pojeździliśmy jednak do 13 z małą przerwą, ponieważ syn nie chciał ze stoku zejść ;)

Patrząc jednak na temperatury i warunki to już chyba był ostatni nasz wypad :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela 13 marca - Kasprowy, Nosal, Mosorny Groń

Wyprawa wysmienita;) Nogi bolą:) więc popracowały

Szczegóły podam wieczorem w relacji.

Kasprowy - dmuchało ostro...więc nie wypalił bo trzeba było uciekac kolej zamykali

Nosl - wilekie dla mnie wyzwanie ;) ale sprawdzony ... muldy, muldy i cukrowy snieg...ciepło na potęge

Mosorny Groń - ze trafiłam tam w drodze powrotnej do domu to i tam snieg miał cukrowy wygla, muldy na górze;) ale dało sie poszusować..no i pusto:eek: kiedy tam nie pojade to jest pusto...czy ludzie nie wiedza ze tam jest naprawde fajnie?

IDZIE ZMIANA POGODY...wystrczy dzis zaobserwowac chmury- takie rozciagniete..a w pt nawet ma popruszyć. Cała nadzieja w mrozie, to sobie jeszcze pojeździmy:)

PS. Małe te nasze góry...bo gdzie nie pojedziesz to skionline;)

Edytowane przez Ewa78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nartki

Kto jeździ to jeździ.:( Ja w łuziu od piątki z wirusowym zapaleniem górnych dróg oddechowych i szlaban na wychodzenie z doma. Jakiś klient/tka mi sprzedała. Nawet nie pomogła Czantoria w środę.:D Trzeba się kurować w ten sposób, bo jeszcze chcę pojeździć w F w tym roku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna Góra 12-13.03Bardzo udany wypad w chyba juz ostatni mozliwy w tym roku weekend ze śniegiem na trasach w tym miejscu . W zasadzie działały 3 trasy : B,C i D . Jazda po sztruksie z rana, około 12-tej niestety trasy miękły choć nie było o dziwo najgorzej . Po południu najbardziej zuzyta była trasa D ale przy takim słońcu nie mogło byc inaczej . Praktycznie brak kolejek do wyciągów , miłe słoneczko i piękne widoki :) Po 12-tej na samym dole było juz miękko ale nie było dużych przetarć . Najezdziłem się , koniec sezonu sie udał :)

IMG_6595.jpg

IMG_6595.jpg.ce2c1a9943fb887df0651c541488220a.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurgów

Miała być Bachledova, ale po przyjeździe na miejsce zaczął padać bardzo intensywny deszcz. Postałem trochę, poczekałem, ale żadnych ruchów "z góry" ani z dołu nie było, więc kierunek Jurgów. Tutaj (parę kilometrów różnicy) lekkie opady deszczyku z przerwami słońca. Takie marcowe warunki. Śnieg mokry, ale dało się fajnie pojeździć. Miejscami są przetopy i przetarcia, ale bez wpływu na jazdę.

Dla chętnych w sobotę są zawody o puchar prezesa. Zapraszają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synoptycy zapowiadają mroźny weekend w Beskidach - warunki narciarskie są dobre

http://szczyrk.naszemiasto.pl/artykul/822152,synoptycy-zapowiadaja-mrozny-weekend-w-beskidach-warunki,id,t.html#5ef79c622fe7a297,1,3,5

To może w poniedziałek na Nową Osadę

Edytowane przez Aldok63
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...