Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Typuj - wygraj wyjazd na Tour de Ski!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga, uwaga, uwaga!

Dzięki współpracy redakcji skionline.pl z Eurosport Polska w najbliższy weekend w naszej zabawie w "Typowanie najszybszych" do wygrania jest wyjazd na finał zawodów Tour de Ski w Val di Fiemme we Włoszech oraz możliwość dopingowania Justyny Kowalczyk na żywo!!!

I nagroda obejmuje:

- pokój dla dwóch osób w hotelu trzygwiazdkowym w okolicach Val di Fiemme (dwa noclegi 7. - 8. stycznia, hotel: GARNI’ ROSENGARTEN ***, Via Roma 46, 38030 CASTELLO DI FIEMME, TEL. 0462340007)

- 2 bilety VIP na zawody Tour de Ski 8. - 9. stycznia 2011

- opiekę przewodnika VIP na miejscu

- spotkanie "Meet & greet" z Jurgiem Capolem, dyrektorem FIS ds biegów narciarskich

- skipass na dwa dni (8. - 9. stycznia) na Fiemme Obereggen:

- 2 pakiety nagród FIS i Eurosportu (wręczane na miejscu w hotelu)

Nagroda nie obejmuje:

- dojazdu i ubezpieczenia

Zwycięzca zobowiązany jest do uiszczenia opłaty od nagrody w wysokości 10%

Za 2. i 3. miejsce plecaki Eurosport

Zasady zabawy:

- zarejestruj się na forum skionline.pl

- wytypuj zawodników, którzy Twoim zdaniem staną na podium w każdej edycji zawodów

Za poprawne wytypowanie miejsca zawodnika na podium otrzymujesz 5 pkt.

Za poprawne wytypowanie zawodnika w pierwszej trójce bez poprawnego wskazania miejsca na podium otrzymujesz 3 pkt.

Jeżeli zawodnik A zajmuje ex aequo z zawodnikiem B np. 2 miejsce, to:

- za typowanie zawodnika A lub B na 2. miejscu otrzymuje się 5 pkt.

- za typowanie zawodnika A lub B na 3. miejscu otrzymuje się 3. pkt

- za typowanie zawodnika A lub B na 1. miejscu otrzymuje się 3. pkt

Zwycięża osoba, która we wszystkich edycjach zawodów Alpejskiego Pucharu Świata w weekend zdobędzie największą ilość punktów.

W przypadku jeżeli dwie lub więcej osób uzyska taką samą ilość punktów o wygranej decyduje wcześniejsza godzina typowania w pierwszych zawodach weekendu.

Zwiększ swoje szanse i zaproś znajomych do zabawy!

Typujemy tutaj

Redakcja skionline.pl zastrzega sobie prawo odwołania konkursu w dowolnym momencie bez podania przyczyn. Nagroda nie podlega wymianie na jakikolwiek ekwiwalent, w tym również pieniężny.

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jestem faktycznie ślepy czy "nigdzie" nie ma list startowych :mad:

Listy startowe mogą być opublikowane dopiero po losowaniu numerów startowych przez czołową 15. A to odbywa się zwykle wieczorem, dzień przez zawodami. Jako, że zawody sa w Ameryce, więc w nocy naszego czasu!

A tu masz listę startowa menów: http://www.fis-ski.com/uk/604/610.html?sector=AL&raceid=62286

i łomenów: http://www.fis-ski.com/uk/604/610.html?sector=AL&raceid=62235

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ją nawet nie pamiętam, kogo typowalem :) I tu mam pytanie. Czy podgladajac swoje typy, zostanie to zapisane, jako edycja?

Potwierdziłem jeszcze u mojego IT, edycja (podglądniecie typowań) nie powoduje zmiany daty typowania. Dopiero naciśnięcie klawisza "zapisz typowanie" zmienia datę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie w kwestii formalnej, na stronie była informacja, że typujemy w weekend 4-5 i do mniej wiecej godziny temu tak była liczona punktacja, według pobieżnych obliczeń udało mi się wygrać, natomiast przed chwilą do punktacji dodano wyniki z 3 grudnia i wówczas już prawdopodobnie wygrawa ktoś inny. Czy mógłbym prosić o jasną wykładnię, ponieważ już się cieszyłem ze zwycięstwa i wygranej, a tu nagle...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie w kwestii formalnej, na stronie była informacja, że typujemy w weekend 4-5 i do mniej wiecej godziny temu tak była liczona punktacja, według pobieżnych obliczeń udało mi się wygrać, natomiast przed chwilą do punktacji dodano wyniki z 3 grudnia i wówczas już prawdopodobnie wygrawa ktoś inny. Czy mógłbym prosić o jasną wykładnię, ponieważ już się cieszyłem ze zwycięstwa i wygranej, a tu nagle...?

To była błędnie podana data za co przepraszam. W punktację wchodzą wszystkie zawody z całego weekendu, czyli piątek też.

Miałeś wspaniałe typowanie w gigancie nie wiele Ci brakowało, a trafiłbyś ideał za 15 pkt.

Wyniki zabawy w weekend 3-5.12.2010: http://www.skionline.pl/sport/?co=konkurs&akcja=klasyfikacja_weekend&weekend=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda w takim razie, ale w sumie to logiczne żeby brać pod uwagę 3grudnia także. Gratuluję też pomysłu na konkurs bo dzięki temu, także moja małżonka ze zdwojonym zainteresowaniem zaczęła oglądać zawody w mojej ulubionej dyscyplinie:)

Pozdrawiam serdecznie i nastepnym razem postaram się wygrać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda w takim razie, ale w sumie to logiczne żeby brać pod uwagę 3grudnia także. Gratuluję też pomysłu na konkurs bo dzięki temu, także moja małżonka ze zdwojonym zainteresowaniem zaczęła oglądać zawody w mojej ulubionej dyscyplinie:)

Pozdrawiam serdecznie i nastepnym razem postaram się wygrać:)

Jeszcze raz Cię przepraszam i gratuluję typowania giganta!

Wygrałeś plecak i coś jeszcze dołożę od siebie w przeprosin.

Gratulacje dla Szymonidiusa. Pojedzie do Włoch i jako VIP będzie kibicować Justynie Kowalczyk, a przy okazji pojeździ na nartach.

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...