Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

12. marca 2011 zawody!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w Zakopanem, więc pogoda jest :D Sprawdźcie sami www.skionline.pl/pogoda/?co=pogoda&id_miejscowosci=98

Jak napisał ravick97 relację LIVE można oglądać tutaj

Dziękuję za miłe spotkanie w Karczmie pod Nosalem i życzę wszystkim wspaniałej zabawy. Już się nie mogę doczekać biegu na rakietach śnieżnych :D Będzie ubaw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to po ciężkim tereningu i spokojnej nocy obudzilo nas dzis slonko.

wczorajsze wrażenia oczywiscie pozytywne:trening,spotkanie.

dzis juz nie będzie pewnie tak lekko.

tu fotka z mini WZF (z wilkiej chmury mały deszcz...).

miło bylo poznać.Fotkę robil Bończa,ale nie udzielił zgody na wykorzystanie jego wizerunku-no to się go wycieło

bfad90db75e6a35emed.jpg

tak to wyglądało

4a52e5e3893bd81bmed.jpg

Edytowane przez afrikaner
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki są tutaj, choć one zupełnie nie ważne są:

http://www.strama.szkola.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=596%3Awyniki-i-mistrzostwa-stramaaskionlinepl&catid=103&Itemid=234〈=pl

Dochodzę do siebie pomału :) i na razie mogę tylko napisać, że dziękuję serdecznie skionline.pl oraz SN Strama za wspaniałą imprezę. Równie wielkie dzięki dla współzawodników z skionline.pl i wszystkim innym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki są tutaj, choć one zupełnie nie ważne są:

http://www.strama.szkola.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=596%3Awyniki-i-mistrzostwa-stramaaskionlinepl&catid=103&Itemid=234〈=pl

Dochodzę do siebie pomału :) i na razie mogę tylko napisać, że dziękuję serdecznie skionline.pl oraz SN Strama za wspaniałą imprezę. Równie wielkie dzięki dla współzawodników z skionline.pl i wszystkim innym.

Bończa, a możesz dać znać jak wypadli forumowicze, bo nazwiska z listy nic mi nie mówią, nie ma przy nich załączonych nicków:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zdjecia z zawodów

Pierwsze zdjęcia z zawodów.

Zawodnicy zdjęcie grupowe

zawody2011-img_1159.jpg

Ekipa forum skionline.pl - dziękuje za spotkanie!

zawody2011-img_1399.jpg

Walka na trasie - ten zielony gość to ja :)

zawody2011-img_0347.jpg

Tu tez mam zdjęcie :)

zawody2011-img_0395.jpg

Oglądanie trasy przed drugim przejazdem

zawody2011-img_0576.jpg

Jacek - przyjechał specjalnie z Gdańska! "Opłacało się" - pojedzie do Trentino

zawody2011-img_1264.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było pięknie...:D Organizacja naprawdę na najwyższym poziomie. Super nagrody!. Trasa zjazdu wymagająca, dobrze przygotowana. Wszystko tip-top. Wspaniała atmosfera...piękna pogoda. Trochę brakowało frekwecji skionlinowej...naprawdę żałujcie. Miło było poznać chłopaków...pośmialiśmy się trochę;) i wcząchnęli co nieco;) co niektórzy;) Rafał dzięki jeszcze raz za podwiózkę. A Jacek za wspaniałą organizację. Gratulacje oczywiście dla zwyciezców...no i dla szczęściarzy. Do zobaczenia next time. Fotek nie robiłem bo inni nadrabiali...Afri pewnie powrzuca, jak odetchnie;)..i sie wyjeździ.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....(moje doświadczenie w tym zakresie jest niewielkie) ale możliwości spotkania:)

JC mógłbyś zidentyfikować ekipę SKIONLINE ze zdjęcia?

Przemek...doświadczenia nas wszystkich były niewielkie. Ale tu nie o to chodziło, chodziło o sprawdzenie siebie, wzięcie się za bary z Nosalem. Pierwsze miejsca zajęli goście spoza skionline, częsc ze Stramy część...nie wiem. Ale było warto, trasa nie była łatwa moim zdaniem i ktoś bez doświadczenia tu nie miał szans. Ale samo wzięcie udziału...bezcenne.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jak ja Wam dzisiaj zazdrościłem...Nie tyle samych zawodów (moje doświadczenie w tym zakresie jest niewielkie) ale możliwości spotkania:)

JC mógłbyś zidentyfikować ekipę SKIONLINE ze zdjęcia?

Jacek pewnie ma jeszcze wiele pracy, więc ja go wyręczę:

zawody2011-img_1399.jpg

w górnym rzędzie od lewej: Lukee, Bruno, Africaner, Bończa, JC, Nat - córka Bończy, Aklim, syn Aklima, ? - przepraszam, ale zapomniałem :(

klęczą:

Jacek z Gdańska Kintul, KMusial, Boogie, Smith.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...