Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

12. marca 2011 zawody!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Nagrody:

Wśród wszystkich uczestników zawodów rozlosowane zostaną niezwykle atrakcyjne nagrody: dwa, 2-osobowe tygodniowe pobyty w 3-gwiazdkowym hotelu z wyżywieniem we włoskim Trentino wraz ze skipassami! Oprócz nagród głównych rozlosowane będą nagrody dodatkowe: plecaki, akcesoria i sprzęt narciarski.

Więcej informacji na temat zawodów znajdziecie tutaj: http://www.skionline.pl/stacje/?co=relacje&id_relacji=89&id_txt=4240

a ja tak tylko informacyjnie chcialem spytac o te pobyty w Trentino, to jest na ten sezon czy na przyszły?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie informuję, że 12. marca w Zakopanem na stoku Nosalu odbędą się nasze zawody. :)

Rezerwujcie termin! Szczegóły wkrótce!

Jako nowy forumowicz mam pytanie: czy te zawody są tylko dla forumowiczów? jakie są koszty zgłoszenia?

Pytam raczej przyszłościowo, bo niestety (zakładając że te zawody są także dla mnie:) - pomijając moje zdolności zawodnicze:D) ten termin nie pasuje mi (a szkoda, bo chętnie poznałbym osobiście innych forumowiczów).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy forumowicz mam pytanie: czy te zawody są tylko dla forumowiczów? jakie są koszty zgłoszenia?

Pytam raczej przyszłościowo, bo niestety (zakładając że te zawody są także dla mnie:) - pomijając moje zdolności zawodnicze:D) ten termin nie pasuje mi (a szkoda, bo chętnie poznałbym osobiście innych forumowiczów).

Pozdrawiam

Przemek,

Zawody są dla wszystkich, to impreza otwarta. Co do kosztów, warunków uczestnictwa to zapraszam na stronę zawodów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnny,

szukasz wymówki żeby nie przyjechać? ;)

Gdzie jest napisane, że w piątek są eliminacje? W piątek jest trening dla wszystkich, którzy przed sobotnim startem będą chcieli potrenować, a po treningu planujemy spotkanie w karczmie.

W sobotę jest oglądanie trasy i zawody, więc nie szukaj wymówki tylko przyjeżdżaj.

JC,mi o tą karczmę chodziło... ;):D

Ale faktycznie trochę to źle zrozumiałem. :o

Ciekawe co będzie jak się komuś ssanie włączy.:rolleyes:

Wiadomo co będzie -,....po zawodach.:P:D

Może dobrze,że w piątek mnie nie będzie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę Wam tych zawodów :( ale będę mocno trzymała kciuki :)) Żeby wszyscy zjechali cało i bezpiecznie i żeby niedzieli nie towarzyszył mega kac :D

Dzięki! :)

Jeszcze nie wiem,czy będę - praca :mad: - ale już robię pewne plany... :rolleyes: Mogę być w sobotę,a skoro już będę,to może w niedzielę Kasprowy? :rolleyes::cool: Miała być majówka,ale co tam... ;)

Czekam jeszcze,czy Nasz grillowy się pojawi,bo bez niego jak bez ręki/narty... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek możesz spróbować tutaj:

http://www.podnosalem.pl/index2.php?art=1293

Jest to pensjonat w bliskiej odległości od stacji i chyba ceny w miarę.

Jeszcze może te ośrodki przejrzyj:

http://mariazakopane.pl/pl/o_nas/

http://www.willakurant.pl/PNG/home.htm

Poza tym wiele kwater prywatnych w pobliżu Nosala, ale tutaj trzeba podzwonić.

Edytowane przez Bończa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inspekcja Nosala za nami. Z Rafałem dokonaliśmy przeglądu stoku oraz zaplecza.

To ostatnie jeszcze sprawdzamy :D

Szykujcie narty!

nosal-img_0090.jpg

nosal-img_0094.jpg

Ale muldy... :eek::P

JC,takie pytania:

- Jeśli zabiorę Dżonkę,ona też będzie musiała wpłacić wpisowe,żeby mogła wziąć udział np. w biegu na rakietach śnieżnych?

- Być może zabiorą się ze mną znajomi - każdy z osobna będzie musiał wpłacić wpisowe?

- Czy dla uczestników przewidziano jakieś karnety promocyjne?

- Bardziej z ciekawości ;) - jak długa będzie trasa slalomu i czy startujemy z samej góry? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...