Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Sylwester Na Stoku 2010/2011


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak widać jestem totalnie dosłownie:rolleyes: Nowy na forum, pozdro dla wszytkich...

więc będzie to mój pierwszy post, ale jaki on będzie... ojjjj...

Jak wynika z tytułu chodzi mi o zebranie jak największej ilości informacji odnośnie przeprowadzanych imprez Noworocznych na Polskich stokach. W szczególności zwracam się do osób które już kiedyś uczestniczyły w takiej imprezie najlepiej jeśli to są wspomnienia z zeszłego roku... ( a nie coś w stylu dawo dawno temu, za górami za lasami...)

Jak wiemy nocna jazda dostarcza dosyć ciekawych wrażeń, jeśli jest dodatkowo muzyka na stoku robi sie ciekawiej. A jeśli dorzucimy do tego ognisko gdzie można upiec kiełbaske i sie ogrzać a o dwunastej strzelic korkiem będzie po prostu szampańsko...:D

Na Dolnym śląsku jest kilka stoków nadających sie do jazdy nocnej z tego co się orientuje jest do 22:00 na stokach: Czarna góra (vel Sienna), Zieleniec, Szklarska Poręba, Świeradów Zdrój. I właśnie w tym ostanim był w zeszłym roku "sylwester na stoku" karnet 65zł od 18:00 do 2:00. To z moich ustaleń ale jak to się wszystko odbyło czy to wogle mam sens...?? proszę o wasze uwagi i komentarze...

"Zawsze to może być ciekawa opcja mając tylko kierowce (ja mam :cool:) można za przystępne pieniądze spędzić ten wieczór... Zamiast wygniatać kanape i guziki na pilocie...:confused:

Pozdrawiam.

Edytowane przez nowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Ja też jestem napalony na takowy sylwester. Ale u mnie jest trudniej to do zrealziowania bo moja druga połowka nie cierpi zimy i nie da sie nabrac na taką extra zabawe( tlumacze jej ze przy grill-u lub ognisu grzała by się całą noc-ale nic z tego) Chyba z 3 lata temu gdzieś czytałem na forum ze jest orgniazowany taki sylwester tylko hmmm nie pamietam gdzie.,Ale z tego co pamietam nie było tam złego słowa na temat tej zabawy.Naprawde same superlatywy.

Jak cos znajdziesz to kliknij. Bede namawiał zone i moze sie razem spotkamy.

PS. Jeszcze jeden ból-ja nie mam kierowcy(sam nim jestem)-wiec kolejny minus tej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze 4 lata temu ze znajomymi w 2 pary pojechaliśmy do Białki(chodziła tylko od 22 bania...ale co tam:):):)). sylwester na stoku - super sprawa. wtedy jeszcze na bani chodzily tylko orczyki.jacyś starzy bywalcy poprzebierali się za jakis arabów ,inni w długie płaszcze do kostek i wszyscy smigali góra- dół.o 24 każdy dostał pochodnię i mykał na górę-tam szampan,fotki i dalej jazda.o godz.2 zjazd do knajpy i zabawa,tańce w butach narciarskich. było czadowo !!! aha wtedy kupowało się bilet-karnet za 96zł i jazda do bólu- i ten karnet upoważniał do wejścia na zabawę do knajpy.

super wspomnienia.

jak dzieciaki wyrosną to na pewno tam wracamy (o ile jeszcze organizują coś takiego) .

wszystkim narciarzom ,którzy mają taką możliwość skorzystania gorąco polecam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na Czarnym Groniu Pracica organizują sylwestra na stoku jest knajpa i hotel ale nic wiecej nie wiem jakie sa przewidziane atrakcje i czy jest jeszcze mejsce tu macie namiar http://www.czarnygron.pl/kontakt.htm[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=1ajzE4nID44[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=ICzz1WAqruc&feature=related[/YOUTUBE]

Edytowane przez nurek1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RegionMszana

Sylwester na stoku - Śnieżnica i Lubomierz

Stacje narciarskie na Śnieżnicy i Lubomierzu zapraszają do spędzenia Sylwestra na stoku!

Lubomierz organizuje szampana i ognie sztuczne.

Śnieżnica zapewni Wam zabawę: będą specjalne Karnety, specjały kuchni góralskiej, pokaz ogni sztucznych, zjazd z pochodniami, występ orkiestry regionalnej, dodatkowo czas na parkiecie umili Wam DJ Joseph. A na profilu na Facebooku możecie wygrać takie właśnie sylwestrowe karnety na Śnieżnicę.

Więcej informacji na:

www.snieznica.pl/sylw2010

www.lubomierz.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c.d.

Wiatm ponownie

Widzę, że jest pewne zainteresowanie tematem ale bez szaleństw... Co gorsza nie ma żadnego wpisu z Dolnego śląska, co mi się wogle nie podoba...

Ale do rzeczy dokonałem pewnych ustaleń, Sylwester na stoku 2010/2011 odbedzie się w sposób jak to było robione w ubiegłym roku.... czyli: Część artystyczna w formie Dj-a, ognisko na stoku (w niektórych przypadkach w cenie karnetu kiełbaska) zjazd z pochodnimi, oraz o północy wystrzały kapiszonów. Wyciągi mają się kręcić do ok 2:00 godz. Jak wiemy każdy ośrodek narciarski ma jakiś bar w dolnej stacji i będą one otwarte.

Miejsca które się zadeklarowały:

- Zieleniec:

- Czarna góra: (Sienna)

- Świeradów Zdrój: http://www.kolejgondolowa.pl/calendar/entry/sylwester-na-stoku

- Kamienica (okolica Lądek-Zdrój): http://www.snkamienica.pl/strona_zimowa/index.php

I jeszcze raz prośba do osób kótre już kiedyś były na takiej imprezie, piszcie co o tym sądzicie wszystkie " + i - " jeśli są jakieś....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od paru lat jeżdże na maly wyciąg www.strednica.sk gdzie za darmo 18-24 można pojeździć. Zwykle są pustki a po 21:00 zawsze są pustki. I tak samo w tym roku.

Z atrakcji: watra na parę metrow, sztuczne ognie i muzyczka. Nic wielkiego (gorka też nie) ale za darmoszkę pojeździć? :)

Mysiek, a jakieś konkrety odnośnie tego Sylwestra? Czy jest jakaś dyskoteka na śniehu tak jak na Wielkiej Raczy, czynne bary itd.? I najwazniejsze, impreza jest na Strednicy czy na Strachanie, bo na Strednicy nie kojarze oświetlenia stoku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysiek, a jakieś konkrety odnośnie tego Sylwestra? Czy jest jakaś dyskoteka na śniehu tak jak na Wielkiej Raczy, czynne bary itd.? I najwazniejsze, impreza jest na Strednicy czy na Strachanie, bo na Strednicy nie kojarze oświetlenia stoku?

Na Strednicy.

Oświetlony tylko pierwszy wyciag poniżej knajpy. Krótki ale zwykle pusty.

Knajpka średnia - tylko zjeść i się napić.Przed knajpką imprezka ale nic wielkiego :) Może 100-200osób. Sztuczne ognie i watra.

Natomiast super widać (przy dobrej pogodzie) sztuczne ognie nad całą wsią.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki wielkie. W takim razie nie pozostaje nic innego jak sie wybrać i samemu przekonać:) Mam nadzieje że będzie warto.

Jeszcze jedno pytanie, orientujesz sie moze czy w czasie nocnej jazdy byla czynna wypozyczalnia nart? Mając doświadczenia z Sylwestra na Wielkiej Raczy wolałbym nie brać swoich bo różne elementy mogą sie tam kręcić:)

Edytowane przez maxcity
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki wielkie. W takim razie nie pozostaje nic innego jak sie wybrać i samemu przekonać:) Mam nadzieje że będzie warto.

Jeszcze jedno pytanie, orientujesz sie moze czy w czasie nocnej jazdy byla czynna wypozyczalnia nart? Mając doświadczenia z Sylwestra na Wielkiej Raczy wolałbym nie brać swoich bo różne elementy mogą sie tam kręcić:)

Hej,

nie mam pojęcia.

Boję się tylko, żebyś potem nie napisał, że Cię namówiłem a tam tłum i zero ludzi na imprezce przed knajpką ;)

Potencjalnie: szukaj gościa z naklejką na kasku "skionline.pl" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

specjalnie założyłam konto, żeby coś napisać ;)

więc ja dwa lata z rzędu spędzałam sylwestra na Babie- mały 800m stok u podnóża Pilska :) z tego co pamiętam, to płaciłam... coś około 80zł, i z tym była jazda od 17 do 1 w nocy (a po 24.00 mało kto jeździł, więc można było pośmigać :) ), butelka szampana i kiełbaska z grilla.

a co do bójki, na Babę przychodzi dużo młodzieży z Korbielowa, i faktycznie, jeden gościu dostał butelką z szampana po głowie i 'przeleciał' przez kilka stolików, ech ;/

w tym roku atakuje Austrie, ktoś sie orientuje jak tam ze stokami w Sylwestra?

pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku robię Sylwestra w Korbielowie,ośrodek GAT-u... :eek:

Nie wiem,czy to było w zeszłym roku,ale była tam ponoć ostra bijatyka... ,byli ranni... :eek:

No tak w zeszłym roku wiał halny, temp była dośc wysoka około 6 stopni na plusie :eek: a jak wieje halny to górale wkur.... chodzą:)

dwa lata temy był wypadek, jedna osoba zjeżdzała na materacu...wpadła do knajpy:( zyje i juz.....ma się dobrze, ale serce było w gardle, a płuca pełne wody :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

nie mam pojęcia.

Boję się tylko, żebyś potem nie napisał, że Cię namówiłem a tam tłum i zero ludzi na imprezce przed knajpką ;)

Potencjalnie: szukaj gościa z naklejką na kasku "skionline.pl" :)

Spoko, myślę że ne będzie źle:) A wrazie czego Strachan i Bachledova też organizują swoje imprezy więc zawsze będzie się można przenieść:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej cześć i czołem,

Czy szacowne grono ma wiadomości o sylwestrze organizowanym gdzieś w Beskidach na stoku?

Chętnie w ten właśnie sposób spędzę ten wieczór.

Vitay! :)

Z tego co widzę,to w Korbielowie będzie GAT organizował,jest już info:

"SYLWESTER NA STOKACH PILSKA 2010/2011

Ośrodek Narciarsko Wypoczynkowy "PILSKO" w Korbielowie organizuje już po raz 10-ty w noc sylwestrową super zabawę na stoku!!!

W programie:

- od godz. 17:00 jazda na najlepiej w Polsce oświetlonej trasie nr 3 przy wyciagu nr I

- 21:00 poczęstunek bigosem myśliwskim

- 23:00 zjazd z pochodniami

- 23:45 - 00:15 przerwa na życzenia noworoczne i pokaz sztucznych ogni

- 00:15 - 01:00 bezpłatna jazda na wyciagu nr I

Do dyspozycji Gości punkty gastronomiczne przy dolnej i górnej stacji wyciągu nr I.

ZAPRASZAMY!

Sylwester na stoku jest imprezą otwartą.

Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest zakupienie karnetu na jazdę wieczorną w cenie 45,00 zł (do jazdy upoważniają także karnety terminowe min. 3-dniowe). "

No i tyle się zwiedziałem. :)

Tutaj masz info na stronce. :)

Edytowane przez johnny_narciarz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak w zeszłym roku wiał halny, temp była dośc wysoka około 6 stopni na plusie :eek: a jak wieje halny to górale wkur.... chodzą:)

dwa lata temy był wypadek, jedna osoba zjeżdzała na materacu...wpadła do knajpy:( zyje i juz.....ma się dobrze, ale serce było w gardle, a płuca pełne wody :(

Nie mów,że do tej szklanej wjechał... :eek:

Pewnie jeszcze z ryjem do browara wpadł... ;):P

Poważnie,to dobrze,że się szczęśliwie zakończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...