Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

O Bode Millerze, którego nie było!


Rekomendowane odpowiedzi

pytanie należy skierować do ski-teamu, czy mówi oficjalnie prawdę i chowa się za parasolem pr, niszcząc tym samym wizerunek Bode nieprzewidywalnego człowieka ;)

"Oficjalnie Miller nie pojawił się dlatego, że sponsorem narciarza jest miasto Solden. - Austriacy nie wyrazili zgody, by zawodnik użyczył wizerunku w Zakopanem."

źródło:http://www.sport.pl/zimowe/1,64996,8854280,Bode_Miller_mocno_spi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie należy skierować do ski-teamu, czy mówi oficjalnie prawdę i chowa się za parasolem pr, niszcząc tym samym wizerunek Bode nieprzewidywalnego człowieka ;)

"Oficjalnie Miller nie pojawił się dlatego, że sponsorem narciarza jest miasto Solden. - Austriacy nie wyrazili zgody, by zawodnik użyczył wizerunku w Zakopanem."

źródło:http://www.sport.pl/zimowe/1,64996,8854280,Bode_Miller_mocno_spi.html

Trochę to grubymi nićmi szyte, bo Bode nie przyjechał promować Zakopane, tylko do Zakopanego, a to różnica. Po drugie Solden mocno reklamuje się w Polsce i zależy tej miejscowości na promocji w Polsce, więc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze jet lag po prostu.

Moze prosto z USA nie przylecial.

Roznie bywa, szczegolnie przy tej pogodzie z lotami.

Opoznienia, szczegolnie ze lot z przesiadkami etc.

Od razu wszystkiego na wode i ignorancje bym nie zwalal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest Wasze zdanie na temat zachowania Bode Millera, który nie przyszedł na spotkanie z młodymi alpejczykami, bo zaspał?

Ogólnie odnoszę wrażenie, że Bode Miller ma wszystko w dupie od 3 sezonów...

Nie jest nawet zainteresowany kumplowaniem się z zawodnikami startującymi w pucharze świata - takie moje wnioski, a ślędzę PŚ od kilku dobrych lat...

od 3 sezonów Bode ma problem z psychą patrząc na jego przejazdy...

Dalej po przejeździe czołówki, czekam oglądając mniej znanych zawodników na przejazd amerykańskiego asa...

dalej uważam go za zajebistego alpejczyka i wydaje mi się, że na MŚ jeszcze o sobie przypomni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Włoch?

Roznie bywa ;)

Doszukujecie sie drugiego dna zamiast sie cieszyc ze Bode byl, ze stapal po polskiej ziemi. Najwidoczniej wieczorem zrobil inspekcje stoku, stwierdzil ze za trudny i nie bedzie sie kompromitowal przed narciarska mlodzieza polska:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak swoją drogą, skoro żadnego zdjęcia Bode z imprezy w Zakopanem ani w fukcie ani w sucker-expresie, to zaczynam się zastanawiać, czy on w ogóle w Polsce się pojawił:eek:

w końcu nasi dziennikarze niejedną już rzecz widzieli i słyszeli, której nikt inny poza nimi ...:cool:

także jak na razie, ja wstrzymuje się z oceną zachowania Miller'a

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak swoją drogą, skoro żadnego zdjęcia Bode z imprezy w Zakopanem ani w fukcie ani w sucker-expresie, to zaczynam się zastanawiać, czy on w ogóle w Polsce się pojawił:eek:

w końcu nasi dziennikarze niejedną już rzecz widzieli i słyszeli, której nikt inny poza nimi ...:cool:

także jak na razie, ja wstrzymuje się z oceną zachowania Miller'a

Na bank fachowcy dziennikarze nie odpuściliby sobie gdyby Bodek flaszkę kupował lub gdzieś dawał w szyje, może chłop się nie zjawił tylko organizatorzy kitują żeby podnieść;) wartość swojej imprezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank fachowcy dziennikarze nie odpuściliby sobie gdyby Bodek flaszkę kupował lub gdzieś dawał w szyje, może chłop się nie zjawił tylko organizatorzy kitują żeby podnieść;) wartość swojej imprezy

To by musiał JC napisać, bo to on mi wczoraj opowiadał, w każdym razie i organizatorzy i samo miasto ma to w dupie że takie gwiazdy zawitały do Zakopanego i nikt nie wpadł na pomysł żeby w ten sposób wypromować miasto czy sam ośrodek narciarski.

Widać ten skrawek ziemi nie wymaga jakichkolwiek zabiegów reklamowych:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Bode Millerze, którego nie było!

http://www.skionline.pl/sport/?co=newsy&id_txt=4003

Ale jaja :eek: A nieźle się zdziwiłam, jak usłyszałam we wtorek rano, że on w Polsce jest o_O W pewnej stacji TV miał z nim być wywiad na żywo ale musiałam wyjść z domu, a potem jakoś o tym zapomniałam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne ujęcia, a miałbym pytanko.. czy dałoby się zdjęcie nr 13 podesłać na mail np?:D tapeta na kompa idealna.. mam nadzieje że to nie problem:)

co do tematu Millera w PL.. po prostu "brawa" dla organizatorów:) za brak organizacji.. i jeszcze kłamią:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...