Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

stare ukradli - pora kupić nowe...


mała_mi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po kilku tygodniach rozpaczy po kradzieży nart i płonnych nadziei że CUD sprawi że się znajdą ... wyruszam na poszukiwanie nowych nart dla mnie...

chciałam zatem poprosić Was o radę

1. Płeć - kobieta

2. Wiek - 30

3. Waga - po świętach 64 ( a tendencją spadkową :-) )

4. Wzrost - 170

5. Na nartach jeżdżę od 3 sezonów

6. Moje umiejętności określam na 6

7. Moje buty to - rossignol Xena12

8. Teraz jeżdżę na nartach/model -skradzione to Fisher Fuse 70 152cm

9. Preferuję styl jazdy (długim skrętem, rekreacyjną, po przygotowanych stokach) - z racji tego że wszyscy moi znajomi to świetni narciarze, sporo i dość szybko się od nich uczę, dlatego chciałabym narty " perspektywiczne"

10. Upatrzyłem sobie narty -jeszcze póki co żadnych

11. Mój budżet na narty to około - ok 1200 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze cos kobiecego dla srednio zaawansowanych.

Popatrz na wyniki testow, jest sporo propozycji.

http://www.skionline.pl/worldskitest/?co=porownaj&id_testu=584

Sama mam najlepiej oceniona w tym porownaniu narte Volkl Attiva Estrella i szczerze polecam:)

Edytowane przez idealist
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 30 lat i jeszcze nie wiesz, że zanim się zdecydujesz, należy spróbować? Pożycz coś w wypozyczalni, od znajomych, może Ci spasuje! A tak kupisz kota w worku! Wiesz jak jest, jeden lubi kiełbasę a drugi ser! To jest moje zdanie, ja przynajmniej po kilku nieudanych zakupach tak robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mi się wymądrzać i doradzać w doborze nart, ale chciałbym napisać odnośnie powszechnie powtarzanej rady na tym formum w takim wypadku. Oczywiście idalnie byłoby, jak bym miał koło domu stok, a przy nim centrum testowe wszystkich znaczących marek. Wtedy przed wyjściem do pracy w poniedziałem śmignołbym i wypróbowałbym nowe narty. Po pracy może bym pojechał i je kupił, a jak by mi nie spasowały, to we wtorek powtórka. I tak co sezon. Sam niedawno kupowałem narty, prosiłem o radę i ją dostałem. W końcu zdecydowałem się na to co polecił mi sprzedawca w wybranym sklepie. Oczywiście skorzystałem z rad w jakimś tam stopniu, ale nart nie testowałem przed kupnem, bo życie nie jest idalne. Nie pojadę rano do znanego ośrodka narciarskiego i nie przetestuje nart, bo wyjazd do roku mam jeden, a tam gdzie bywam częściej, żadnych centrów testowych nie ma. A jazda na nartach z wyporzyczalni, którą wspominam jako koszmar, to nie żaden test, tylko zwykle jazda na nartach popularnych, sprzed wielu seznów i w stani zwykle nienajlepszym. Takie są moje kontakty z wyporzyczalniami, może ktoś ma inne. Nowe narty, wybrane na czuja, choć nie wytestowane wcześniej, są super i jestem z nich bardzo zadowolony. Więc, choć rozumiem idee, to jak rozumiem, rada typu - przetesuj, choć słuszna, nikomu nie pomorze. Na zakończenie rada mała_mi. Na nartach, jak dla mnie, nie warto oszczędzać. To dla mnie za duży fan, bym sobie nie pozwolił na to, na co mam ochotę, w granicach rozsądku (o który już dba druga połowa). Więc jedyne co mogę doradzić, to przemyśl budżet. Dołorzysz trochę i przy obecnych przecenach, możesz wybierać w zasadzie w każdej marce. Ja sam wybrałem narty z grupy allmountain Rossignola i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...