Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zdjęcia na forum


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę do Was. Ostatnio zauważyłem, że wielu z Was wstawia zdjęcia bezpośrednio do postów. Moja prośba, aby zdjęcia wstawiać do galerii, a następnie do postów, lub link do galerii.

Dlaczego? Dlatego, że zdjęcia wstwione bezpośrednio do postów szybko "znikają" w temacie. Inni uzytkownicy nie mają możliwość odnalezienia ich, w przyszłości przeglądnięcia lub wstawiania do swoich postów.

Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do Was. Ostatnio zauważyłem, że wielu z Was wstawia zdjęcia bezpośrednio do postów. Moja prośba, aby zdjęcia wstawiać do galerii, a następnie do postów, lub link do galerii.

Dlaczego? Dlatego, że zdjęcia wstwione bezpośrednio do postów szybko "znikają" w temacie. Inni uzytkownicy nie mają możliwość odnalezienia ich, w przyszłości przeglądnięcia lub wstawiania do swoich postów.

Dziękuję!

To pewnie o mnie chodzi :o ...niektóre zdjęcia z "Operacji Dolomity" się nie otwierają...nie dziwię się, jest ich tam prawie 100 :P

Jacku - obiecuję, że jak znajdę chwilę to zbuduję wreszcie swoją galerię :)

Poprawę też obiecuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, możesz jeszcze uściślić o jaki sposób wstawiania zdjęć chodzi?

Czy chodzi o wstawienie zdjęcia poprzez opcję "wstaw obrazek"?

Czy o wstawianie obrazów opcją "załączniki"?

Proponuję aby zdjęcia wprowadzać w następujący sposób:

1. wgrywamy zdjęcia do galerii

2. wklejamy zdjęcia (z galerii) do posta

To sprawi, że:

1. zdjęcia będą w galeriach usystematyzowane, łatwe do wyszukania

2. łatwo będzie je można wstawić do postów - każde zdjęcie ma link bezpośredni

3. w przyszłości będzie można bez wielkich problemów wstawić "stare" zdjęcie do nowego posta

Przykład;

Marboru wstawił wiele super fotek bezpośrednio do posta. A przecież w przyszłości ludziska chętnie by je pooglądali i co? Nie do odszukania na forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drążę temat jeszcze trochę...

Kiedy wstawiać obrazy poprzez załączniki?

Ja używam tej opcji kiedy chcę coś pokazać, a jednocześnie nie chcę sobie zaśmiecać galerii, bo uznaję że to zdjęcie w galerii będzie miało małe znaczenie, lub nie będzie miało żadnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drążę temat jeszcze trochę...

Kiedy wstawiać obrazy poprzez załączniki?

Ja używam tej opcji kiedy chcę coś pokazać, a jednocześnie nie chcę sobie zaśmiecać galerii, bo uznaję że to zdjęcie w galerii będzie miało małe znaczenie, lub nie będzie miało żadnego.

Ale przecież możesz wstawić zdjęcia do folderu inne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...