Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kitzbühel/Cortina PS 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Czy mi się wydaje czy na forum nie ma tematu o dzisiejszym zjeździe?

Pierwszy skok Cuche'a na "Mausefalle" był przekosmiczny. Tylko on w locie przyjął pozycję zjazdową. Kosmos.

http://video.eurosport.pl/narciarstwo-alpejskie/kitzbuhel-dh-men-didier_vid163268/

17sta sekunda

Edytowane przez mysiauek
Zmiany w tytule
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy na forum nie ma tematu o dzisiejszym zjeździe?

Pierwszy skok Cuche'a na "Mausefalle" był przekosmiczny. Tylko on w locie przyjął pozycję zjazdową. Kosmos.

http://video.eurosport.pl/narciarstwo-alpejskie/kitzbuhel-dh-men-didier_vid163268/

17sta sekunda

:eek::eek::eek:

Ujęcie w ok. 18sec jak leci w tej pozycji z 3-4m nad ziemią.... :eek:

P.S. Piękny przejazd.

Edytowane przez Ambro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ujęcie super - będzie miał fajne foty:D

Ale przecież Cuche to mistrz skoków, zawsze pięknie składał się w locie, kije pod pachy i sru:D

Jestem przeszczęśliwa ze w koncu wygrał zjazd - należy mu się. Poza tym że jest świetnym zawodnikiem to tak w ogóle to go bardzo lubię:) Szwajcarzy znów (tak jak w zeszłym roku) będą świętować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też chcę taką fotę...ale pewnie bym ją życiem przepłaciła:D

http://www.skionline.pl/galerie/?dzial=&g_rodzaj=&co=galerie&g_co=galeria&g_id=723&g_numer_zdj=14

:D

A tu dzisiejszy przejazd Vonn :) Dobrze że żyje i to na 3 miejscu :) :

H9q2UvwDbLQ

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cortina

witajcie ;)

jako, ze przebywam drugi tydzien na kronplatzu sluzbowo, a sobote mialem wolna, a Cortina nie jest zbyt daleko postanowilem sie wybrac i zobaczyc pierwszy raz w zyciu PS :D

REWELACJA!!!

dzieki "wloskiej" organizacji(a wlasciwie jej braku) bez problemu monza bylo wjesc do stref zawodniczek, porobic zdjecia itd. w swoim czasie wlepie pare zdjec z Lindsey, Riesch czy Mancuso :)

sama cortina to bardzo ladnie polozone miasteczko w srodku dolomitow. Niestety infrastruktura hotelowo-kwaterowa jakby zatrzymala sie 30lat temu ;)

pzdr

p.s. zdjecia wkleje jak znajde chwile czasu ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie ;)

jako, ze przebywam drugi tydzien na kronplatzu sluzbowo, a sobote mialem wolna, a Cortina nie jest zbyt daleko postanowilem sie wybrac i zobaczyc pierwszy raz w zyciu PS :D

REWELACJA!!!

dzieki "wloskiej" organizacji(a wlasciwie jej braku) bez problemu monza bylo wjesc do stref zawodniczek, porobic zdjecia itd. w swoim czasie wlepie pare zdjec z Lindsey, Riesch czy Mancuso :)

sama cortina to bardzo ladnie polozone miasteczko w srodku dolomitow. Niestety infrastruktura hotelowo-kwaterowa jakby zatrzymala sie 30lat temu ;)

pzdr

p.s. zdjecia wkleje jak znajde chwile czasu ;)

Właśnei widziałem, że nie obstawiałeś wyników PŚ i spadłeś w generalce troszkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...