Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Protest w Szczyrku!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Na sobotę mieszkańcy i turyści zapowiadają protest. Obecny sezon narciarski okazał się dla Szczyrku fatalny, turyści nie dopisali. Części przedsiębiorców z branży turystycznej zajrzało w oczy widmo bankructwa, a przecież niemal każdy żyje tutaj właśnie z turystyki. Ludzie mają tego dość!

Więcej http://www.skionline.pl/stacje/?co=newsy&id_txt=4248

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://zywiec.naszemiasto.pl/artykul/784762,wiec-w-szczyrku-pozwolcie-budowac-nowe-wyciagi,id,t.html#53558dbfdd4b11ea,1,3,4

Tu cos piszą, ja nie byłam niestety

wczoraj potrąciło mnie auto, naszczęscie tylko spuchnieta noga.

A kierowca zwiał..

Ewa bo się plątasz po drodze zamiast na nartach jeździć :D a poważnie to nie zapamiętałaś przypadkiem rejestracji ?? dobrze że nic wielkiego się nie stało życze szybkiego powrotu do zdrowia

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://zywiec.naszemiasto.pl/artykul/784762,wiec-w-szczyrku-pozwolcie-budowac-nowe-wyciagi,id,t.html#53558dbfdd4b11ea,1,3,4

Tu cos piszą, ja nie byłam niestety

wczoraj potrąciło mnie auto, naszczęscie tylko spuchnieta noga.

A kierowca zwiał..

Fajnie to napisałaś :)tylko mnie auto potrąciło.

Może coś bliżej ? Jakie auto ? , gdzie ? , kiedy ?

Życzę zdrowia .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to napisałaś :)tylko mnie auto potrąciło.

Może coś bliżej ? Jakie auto ? , gdzie ? , kiedy ?

Życzę zdrowia .

mały zólty samochodzik - dokładnie maluch. Wczoraj w Żywcu była mgła, a ja szłam poboczem. Gdyby miał prędkosc wieksza to nie wiem...co by było, a tak zachaczył mój lewy bok, biodro i udo, kolory tęczy beda, no i spuchniete. Byłam na Policji, w szpitalu, wszytko zgloszone. Mam nadziejze ze go złapia.

Ewa bo się plątasz po drodze zamiast na nartach jeździć :D a poważnie to nie zapamiętałaś przypadkiem rejestracji ?? dobrze że nic wielkiego się nie stało życze szybkiego powrotu do zdrowia

pozdrawiam

no platam sie ;) ale to było wieczorem, do sklepu szłam, nie no o tej godz to juz nawet jakbym chciała nie miałabym gdzie jeździć:)

a ogólnie szkoda ze mnie noga boli i nie mogłam dzis być, bo tak tu wszyscy pisza ze popieraja a na pikiete nikt nie pojechał, no chyba ze sie tu zaraz odezwie:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma informacje z pierwszej ręki jak tam było na tym wiecu? Z linka zamieszczonego przez Ewę wynika, że prezes Gat raczej humorystycznie do tego podszedł...

PS

Ewa życzę szybkiego zaniku siniaków:) i ŁAPAĆ ŁOBUZA Z ŻÓŁTEGO MALUCHA!!!!!!!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sobotę w Szczyrku. Jazda od samego rana i już o 10.30 miałem jakieś 20 zjazdów i nogi z waty:D. Na Solisku o tej porze zaczynał gęstnieć "tłum":D demontrantów. Hasełka ładnie wymalowane, wszyscy zwarci, gotowi. Szczerze mówiąc byłem trochę zawiedziony, spodziewałem się więcej osób. To podobnie jak i na trasach, ludzi jak na weekend mało. Trasy dobrze przygotowane, trzeba przyznać chłopaki zrobili co mogli. O 10 zaczynał już lód wychodzić i trzeba było uważać. Około 10.00 Richter udzielał wywiadu na Suchym. To zauważyłem popijając kawę. Trzeba przyznać protest miał odpowiednią oprawę medialną i może to jest ważniejsze od ilości protestujących. Może to dotrze wreszcie do Warszawy. I to chyba jest w tym wszystkim najważniejsze. Ten protest miał odbyć się parę lat temu. Może dożyję i zobaczę na własne oczy jakieś super ośrodek w Szczyrku?:rolleyes:. Ewa zdrowiej szybko i na narty:). Patrz w Polsce nawet zakupy bywają niebezpieczne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Górale: prywatyzacja już! Tak źle jeszcze nie było.

Mieszkańcy Szczyrku stanęli w sobotę pod transparentami: "Minister na narty do Szczyrku, nie do Austrii", "Pozwólcie nam budować nowe wyciągi", "Złom do Gliwic". Twierdzą, że brak prywatyzacji wyciągów narciarskich przepędził z miasta turystów. W oczy zagląda im bieda.

Więcej... http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,9139155,Gorale__prywatyzacja_juz__Tak_zle_jeszcze_nie_bylo.html#ixzz1Eawe9fTe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Górale: prywatyzacja już! Tak źle jeszcze nie było.

Mieszkańcy Szczyrku stanęli w sobotę pod transparentami: "Minister na narty do Szczyrku, nie do Austrii", "Pozwólcie nam budować nowe wyciągi", "Złom do Gliwic". Twierdzą, że brak prywatyzacji wyciągów narciarskich przepędził z miasta turystów. W oczy zagląda im bieda.

Więcej... http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,9139155,Gorale__prywatyzacja_juz__Tak_zle_jeszcze_nie_bylo.html#ixzz1Eawe9fTe

Cytat z artykułu: "...Zajęli parking pod ośrodkiem narciarskich Czyrna-Solisko i domagali się..."

Ciekawe czy płacili za parking?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...