Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

WorldSkitest 2011


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sypnę

Mógł byś ich sypnąć?

SB, zapewne znasz część z Nich.

Nie widzę celu ujawniania skoro sami tego nie zrobili.

Po prostu dostałem kilka ofert po moim zapytaniu o sprzęt, stad wiedza.

Każdy polecał swoje, bo czyje miałby polecać.

Ponieważ sceptycznie podchodzę do rad, zakładam, w dobrej wierze udzielonych, więc testuję, wybierając wcześniej, głównie na podstawie opisów narty do testów.

Jeden raz w życiu "podpiąłem" się do testów i to było to!

Kupiłem wtedy dobre narty. Pozostały też doskonałe wrażenia z porównania różnych nart. Chętnie znowu wziąłbym w czymś takim udział, pod warunkiem, że dla "TAKICH JAK JA" znajdzie się tam miejsce. Nie szukam najlepszych nart na świecie, szukam takich na których będę mógł wygodnie i z przyjemnością jeździć. Mam świadomość, że jeżdżę średnio i moja kondycja też będzie średnia, choć już nad nią pracuję.

Zobaczymy, czy pomysł znajdzie pozytywny odzew.:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB, zapewne znasz część z Nich.

Nie widzę celu ujawniania skoro sami tego nie zrobili.

Po prostu dostałem kilka ofert po moim zapytaniu o sprzęt, stad wiedza.

Znam konkretnie jedną osobę i nie przypuszczam żeby przy pomocy takich środków próbowała coś oferować:rolleyes:.

Zobaczymy, czy pomysł znajdzie pozytywny odzew.:confused:

Nie przypuszczam. Zorganizowanie takiego testu to są jakieś koszty, a te osoby które Ci oferty składały na priva nie są zainteresowana wygenerowaniem jakichś takich kosztów i konfrontacją z innymi brandami, która to może okazać się dla ich marek druzgocząca, tylko jak właśnie ich sypnąłeś:D, są zainteresowani "podziemną" gratisową reklamą:cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy jakby jedna z marek, zaprzyjaźniona ze skionline.pl (mam jedną konkretną na myśli) dałaby parę desek do przetestowania. Jesteśmy w końcu grupą docelową tych firm. Wystawienie namiotu i udostępnienie paru nart to chyba nie takie wielkie koszta. Rossignol robi całą turę po Polsce a my chcemy tylko parę godz na stoku. Na pewno urozmaici to poziom spotkania i zawodów skionline.pl i nie zdziwię się jakby ktoś wyjechał z nowo kupionymi, przetestowanymi nartami. :rolleyes:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
SB, mógłbyś jeszcze dodać własne komentarze/uzasadnienia do tych ocen?

Oj ,nie nie ma szans na to, to by trzeba robić notatki na bieżąco podczas testów, generalnie po przejechaniu jednego dnia tylu nart ma się w głowie misz-masz, jeszcze żeby było wiadomo na czym się jedzie to pewne fakty utrwalają się w pamięci, a numerki nart jakoś dość szybko się mieszają w makówce:rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to porównanie podkreśla zasadę, że co narciarz to inne preferencje i odczucia. Większość ocen SB nie pokrywa się ze średnimi.

Przy okazji, pytanie do Sławka, czy rzeczywiście nie da się odgadnąć z jaką nartą mamy do czynienia ? Np. po Fisherach nie widać "okienek" albo w Rossignolach niesymetrycznych dziobów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji, pytanie do Sławka, czy rzeczywiście nie da się odgadnąć z jaką nartą mamy do czynienia ? Np. po Fisherach nie widać "okienek" albo w Rossignolach niesymetrycznych dziobów ?

Dla chcącego nic trudnego, tylko po co?

Nie jesteśmy tam w celu zabawy w ciuciubabkę, tylko po to żeby testować narty:rolleyes:

Okienek nie widać, bo są zaklejone taśmą, a to że rosoły mają niesymetryczne dzioby to pierwszy raz dowiaduję się od Ciebie, znaczy nie neguję tego że tak nie jest, bo skoro twierdzisz że tak jest, to pewnie tak jest, ale po prostu Rossignol to nie moja marka więc nie przywiązuję wagi do detali w tych nartach.

Faktem jest też to że oklejenie nart na czarno dość mocno dezorientuje, a wiadomo jest to prowizorka i w takich miejscach jak dzioby piętki wiadomo nie jest to mówiąc delikatnie wykonane perfekcyjnie, to również w znaczący sposób zmienia wizualny wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla chcącego nic trudnego, tylko po co?

Nie jesteśmy tam w celu zabawy w ciuciubabkę, tylko po to żeby testować narty:rolleyes:

Okienek nie widać, bo są zaklejone taśmą, a to że rosoły mają niesymetryczne dzioby to pierwszy raz dowiaduję się od Ciebie, znaczy nie neguję tego że tak nie jest, bo skoro twierdzisz że tak jest, to pewnie tak jest, ale po prostu Rossignol to nie moja marka więc nie przywiązuję wagi do detali w tych nartach.

Faktem jest też to że oklejenie nart na czarno dość mocno dezorientuje, a wiadomo jest to prowizorka i w takich miejscach jak dzioby piętki wiadomo nie jest to mówiąc delikatnie wykonane perfekcyjnie, to również w znaczący sposób zmienia wizualny wygląd.

Pytałem z ciekawości, moim zdaniem im lepiej ukryta tożsamość narty tym lepiej. Duża część naszych wyborów (moim zdaniem) kierowana jest podświadomą opinią o danej marce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nigdy nie kwestionowałem rzetelności w ocenie nart przez testujących , natomiast mam wątpliwości co do tego na ile wynik danej narty jest miarodajny.Sam system oceniania nart jest "trochę" loteryjny-jeden przejazd , jedna trasa ,rano może być twardo , po kilku godzinach miękko , chyba ta sama długość nart??? a przecież gabaryty jeżdżących różne , przygotowanie sprzętu , itd , itp ., poza tym każdy z nas jest inny:) . Moim zdaniem jest to przedsięwzięcie bardziej marketingowe niż coś czym mamy się bezwzględnie kierować przy zakupie nowych nart .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...