Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Euro 2012 - ktoś stara się o bilety?


Rekomendowane odpowiedzi

Zarejestrowałem się na stronach UEFA i złożyłem zamówienie na kilka meczy,gdzie w większości będą grali nasi. :rolleyes:

Szczena opadała po podsumowaniu: 1570 ojro! :eek: Lepiej do Andory polecieć - pomyślałem... ;)

Teraz czekam na wyniki losowania,ktoś jeszcze? :)

Zawsze można część sprzedać/zamienić... :rolleyes:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Zarejestrowałem się na stronach UEFA i złożyłem zamówienie na kilka meczy,gdzie w większości będą grali nasi. :rolleyes:

Szczena opadała po podsumowaniu: 1570 ojro! :eek: Lepiej do Andory polecieć - pomyślałem... ;)

Teraz czekam na wyniki losowania,ktoś jeszcze? :)

Zawsze można część sprzedać/zamienić... :rolleyes:

Ja bym się starał ze względu na syna ale szczena mi opada jak mówią o tych losowaniach sumach itd. Wogóle nie wiem o co chodzi i chyba odpuszczę.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się na stronach UEFA i złożyłem zamówienie na kilka meczy,gdzie w większości będą grali nasi. :rolleyes:

Szczena opadała po podsumowaniu: 1570 ojro! :eek: Lepiej do Andory polecieć - pomyślałem... ;)

Teraz czekam na wyniki losowania,ktoś jeszcze? :)

A ja oglądam mecz z Litwą i też mi szczena opada :eek::(

Nie lepiej zapisać się na mecze Hiszpanii??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ja bym się starał ze względu na syna ale szczena mi opada jak mówią o tych losowaniach sumach itd. Wogóle nie wiem o co chodzi i chyba odpuszczę.

Pozdro

Trzeba się namęczyć,bo procedura przerąbana(jak w naszych urzędach),ale da radę. ;) To tylko aplikacje.

Pozdro!

A ja oglądam mecz z Litwą i też mi szczena opada :eek::(

Nie lepiej zapisać się na mecze Hiszpanii??????????

Właśnie przełączyłem... :eek::mad: Na co My liczymy? :confused::( Jest temat do przemyślenia! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Maciek, za przypomnienie. Strasznie zaganiany jestem ostatnio i wypadło z głowy :(

Właśnie dokonałem rejestracji - i szczerze, to się zdziwiłem, że tak sprawnie wszystko poszło.

Zamówiłem na wszystkie mecze Polski, ćwierćfinały i półfinał w Wawie :D

Zobaczymy, czy się uda coś wylosować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Maciek, za przypomnienie. Strasznie zaganiany jestem ostatnio i wypadło z głowy :(

Właśnie dokonałem rejestracji - i szczerze, to się zdziwiłem, że tak sprawnie wszystko poszło.

Zamówiłem na wszystkie mecze Polski, ćwierćfinały i półfinał w Wawie :D

Zobaczymy, czy się uda coś wylosować :)

Tylko żeby nasi się spisali... ;)

Jak próbowałem wejść na portal biletowy w pierwszych dniach marca,to trza było czekać dobre kilka godzin! :eek: Odczekałem i teraz bez problemu.A co się wylosuję,to się zobaczy... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby nasi się spisali... ;)

.......A co się wylosuję,to się zobaczy... :rolleyes:

ja do tematu podchodzę poważnie - i tak sobie czytam różne fora dot.biletów i muszę wam powiedzieć ,że są tacy mistrzowie ,którzy pozakładali juz ok. 100 kont ,na które aplikuja o bilety.

tak w ogóle to nasza nacja na razie jest przewodzącą pod względem aplikowania,druga to Rosjanie,a trzecia Niemcy.

wylosować bilety choć na jeden mecz będzie więc bardzo ciężko,ale nie jest to niemożliwe,bo na euro2008 i Mś 2006 jakoś mi powpadały i to z losowań przez www.

dodam,że zaliczyłem juz poprzednie dwa turnieje MŚ 2006 I EURO 2008 i naprawdę polecam- super imprezy,cała otoczka,wyjazdy,imprezy na rynkach w Klagenfurcie,Wiedniu czy Dortmundzie -niezapomniane.

i tak żeby nie było-nie jestem jakimś tam holigansem,szalikowcem, czy szukaczem zadym......

Edytowane przez afrikaner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też po cichutku liczę, że coś uda się wylosować...Skoro byłem w Wiedniu, to głupio byłoby nie zaliczyć któregoś meczu w Polsce. Inna sprawa, żę - jak wiem z doświadczenia - całe to losowanie to trochę pic na wodę. Aplikacje, imienne losowania, zabezpieczenia, a później i tak krążą setki biletów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość helios

Ja tam zarejestrowałem tylko siebie i 3 najbliższe osoby z rodziny, więc raczej wylosowanie biletu będzie graniczyło z cudem. Ale zawsze warto mieć nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również aplikuję, zobaczymy co z tego będzie. :) Jeszcze tylko dziś i jutro można się dopisać / korygować. A ktoś może wczytywał się w regulamin? Bo z tego co wiem, że jeżeli mnie (załóżmy że mam szczęście) wylosują dwa razy, a ja nie zapłacę to mnie skreślają bez konsekwencji i biorą kogoś z listy rezerwowej, zgadza się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również aplikuję, zobaczymy co z tego będzie. :) Jeszcze tylko dziś i jutro można się dopisać / korygować. A ktoś może wczytywał się w regulamin? Bo z tego co wiem, że jeżeli mnie (załóżmy że mam szczęście) wylosują dwa razy, a ja nie zapłacę to mnie skreślają bez konsekwencji i biorą kogoś z listy rezerwowej, zgadza się?

Jeśli dobrze wyczytałem,to po wylosowaniu dostajesz prawo zakupu biletów,ale aplikacja nie jest wiążąca,czyli nie musisz kupić... żadnego.

Możesz po prostu kupić te wybrane. :):cool:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
No i się udało!Nawet z moim szczęściem... ;)

Wylosowano mnie i mogę kupić 4 bilety na ćwierćfinał w Gdańsku. :cool:

Mam tylko wątpliwości,czy Nasi się tam znajdą... :o:P:(

Ale zobaczyć choć jeden mecz na żywo będzie miło! :rolleyes:

Gratulacje Maćku :)

Ja niestety nie dostałem żadnego maila - więc Lipa :(

Będę próbował w losowaniu dogrywce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...