Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Finał mistrzostw polski amatorów Kluszkowce


spi630

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Z filmu wygląda, ze byl ustawiony dośc szybki, otwarty zresztą śnieg by chyba nie wytrzymał nic innego? Znam sporo osób z wyższych grup wiekowych i saząc po czasach zrobiłeś niezlą robotę bo to świetni narciarze a podostawali po 1,5, 2 sek. Tym bardziej serdeczne gratulacje.

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez Mitek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje spi630 ... ja w tym roku w eliminacjach 2 razy DNF, w Korbielowie gleba a w Szczyrku taki bylem nagrzany ze zahaczylem narta o tyczke :o na wiecej startow juz nie mialem czasu. Ale w przyszlym roku :D

Najgorsze jest to ze moja grupa wiekowa jest najbardziej dożarta :D ma lepsze czasy niz grupa mlodsza i tak jest na kazdych zawodach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Z filmu wygląda, ze byl ustawiony dośc szybki, otwarty zresztą śnieg by chyba nie wytrzymał nic innego? Znam sporo osób z wyższych grup wiekowych i saząc po czasach zrobiłeś niezlą robotę bo to świetni narciarze a podostawali po 1,5, 2 sek. Tym bardziej serdeczne gratulacje.

Pozdrawiam serdecznie

... na tej trasie mielismy trening jakis tydzien wczesniej (ja nie jezdilem tylko przestawialem bramiki :o), poczatek jest plaski ale potem jest co jechac :D i tam pewnie bylo troche podkrecone, film raczej tego nie oddaje bo kamera jest w miare rownolegle do kierunku jazdy i do nachylenia, tak mi sie wydaje.

Kluszkowce to chyba jednyne miejsce w Polsce gdzie nie rozbudowuje sie wyciagow tylko zwieksza ilosc tras. No i to utrzymanie sniegu wrecz juz legendarne :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!

Ja niestety w pierwszym zahaczyłem o tyczkę :( noga siwa i boli do dziś.

Trasa była bardzo miekka i nierówna już po połowie czułem nogi. Wbrew pozorom był to bardzo profesjonalny gigant na którym jeśli długość trasy faktycznie wynosi 1000m jechaliśmy z prędkością od 70 do 80 km/h

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Gratulacje!

Ja niestety w pierwszym zahaczyłem o tyczkę :( noga siwa i boli do dziś.

Trasa była bardzo miekka i nierówna już po połowie czułem nogi. Wbrew pozorom był to bardzo profesjonalny gigant na którym jeśli długość trasy faktycznie wynosi 1000m jechaliśmy z prędkością od 70 do 80 km/h

No własnie widzialem, że coś musiało się przydarzyć. Zdrowia Szymek.

Cześć

... na tej trasie mielismy trening jakis tydzien wczesniej (ja nie jezdilem tylko przestawialem bramiki :o), poczatek jest plaski ale potem jest co jechac :D i tam pewnie bylo troche podkrecone, film raczej tego nie oddaje bo kamera jest w miare rownolegle do kierunku jazdy i do nachylenia, tak mi sie wydaje.

Kluszkowce to chyba jednyne miejsce w Polsce gdzie nie rozbudowuje sie wyciagow tylko zwieksza ilosc tras. No i to utrzymanie sniegu wrecz juz legendarne :D

Znam stok i znam trasę i historie hinduska też - ale sie skończyła. :)

A co do ostatniego akapitu - wielka myśl i uznanie. Rzadko tak myslą niestety.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...