Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ski Team w Katowicach


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj o godzinie 10 w Katowicach w centrum handlowym 3 Stawy ul. Alpejska 3 otwarty zostanie sklep Ski Team. Jest to pierwszy sklep tej sieci na południu Polski.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 10.00 - 21.00

Wtorek: 10.00 - 21.00

Środa: 10.00 - 21.00

Czwartek: 10.00 - 21.00

Piątek: 10.00 - 21.00

Sobota: 10.00 - 21.00

Niedziela: 10.00 - 19.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Czyli rozumiem Sławek,że zaczniesz w nim regularnie bywać. A możesz uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć czy z bywalca przeistoczysz się w kupowalca? ;)

Nie wykluczone, jak tylko będzie coś ciekawego:rolleyes:

ps. A ty co dzwonisz z miesiąc temu o 7 rano w sobotę, a potem przepadasz jak jakiś kajak na morzu:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to co?Pogadać chciałem,ale skoro spałeś to przepadło.A świadomość tego,że można tak do późna w sobotę byczyć się w koi ,do tego stopnia wyprowadziła mnie z równowagi,że zaszyłem się na ''chwilę'' w Bieszczadach.

A po chwili,znalazłem się w pracy i.... ot cała historia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep zaliczony. moim zdaniem do pełnego zatowarowania w nową kolekcję nie ma po co w nim bywać. dużo rzeczy z bardzo starych kolekcji w cenach zupełnie nie wyprzedażowych. kask lange race sprzed 2 czy 3 lat jest tam nadal w cenie początkowej. to tak dla przykładu. ubrania dużo z niskiej pólki cenowej z wyższej klika sztuk i to widać ze trochę już liczą czasu. narty sporo damskich nawet poprzecenianych, trochę starych allroundów ale ceny średnie, mam wrażenie że zwiezli tam towar nierotujący w pozostałych sklepach. dynastary legendy 8000 są tam w cenie 2500 a 30 km dalej w outlecie są za 1000 z małym hakiem. dla mnie na dzień dzisiejszy jest to równie nie zachęcający sklep jak mieszczący się obok go sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja:

1) pustki

2) duży wybór szmatek, kasków, średni nartki butów, duży rowerów, snowboardy mnie nie interesują

2) ceny jak wszędzie, dosłownie parę ciekawostek cenowych. Kaski Carrery w kosmicznych cenach.

3) serwis narciarski zbadam organoleptycznie czy zasługuje na zainteresowanie.

Dostanę trzy-cztery pary nart do zrobienia do przygotowania do sezonu i zobaczymy co z tego wyjdzie

4) niestety nie za dobrze widać sam sklep a i reklamy wcześniej nie widziałem. Przez 30minut byliśmy sami z żoną.

Dużo pracy przed nimi zważając na szeroką do tej pory ofertę w Katowicach.

A ogólnie do 3 Stawów ludzie mniej chętnie jeżdżą na coś innego niż zakupy poza samym CH.

Podsumowując: potencjał jest ale na razie nie ma kompletnie zachęty i imho nie ma po co tam jechać.

No może poza zniżką na wspomniany serwis. Ale czy serwis sensowny dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Swego czasu oddałem narty do serwisu na promocji w SkiTeamie i w Sylwestra miałem okazję zobaczyć jak się spisują... niestety fatalnie.

Kompletny brak trzymania na pólkach lodowych...

Dziwna sprawa, bo ogólnie jechały bardzo dobrze. Ale kawałek mały lodu i pełen ześlizg.

Dzisiaj oddałem narty do Tirol Ski i zobaczymy czy w porównaniu do zeszłego roku nie spadł ich poziom.

Uprzejmie poprosiłem o ręczną robotą, czym Pan się delikatnie zdziwił.

Uwaga: na ręczne robienie trzeba czekać tydzień!!

Standardowo w sklepie nikt nie zwrócił na mnie uwagi :) Tak samo jak w SkiTeamie. Tu mają1:1.

Wypożyczenie BBRów na cały dzień 100pln :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Witam!

Chciałabym zapytać o Ski Team, ponieważ otwiera się ten sklep 18 sierpnia w moim Krakowie. Chciałabym zakupić w nim narty dla całej mojej rodziny w związku z tym mam pytanie, czy jak sklep otwierał się w Katowicach to były przygotowane w dzień otwarcia jakieś ekstra promocje? Czy faktycznie były niższe ceny - bo nie ukrywam, że jak czekają mnie zakupy dla całej rodziny to będę miała trochę pieniędzy do wydania a mimo wszystko w Internecie wiele pozytywnych słów o Ski Teamie wyczytałam. Czy w katowickim sklepie coś się zmieniło od otwarcia? Z mężem w góry jedziemy dopiero w grudniu, ale już teraz planowaliśmy zakup sprzętu aby załapać się na bardzo promocyjne ceny. Nie szukamy sprzętu najnowszego więc nie musimy mieć najnowszych kolekcji. Czy sklep Ski Team to będzie dobry wybór? Wcześniej w Krakowie nie szukałam nart no i mam teraz dylemat... szczerze dziękuję za wszelkie odpowiedzi. Czy jak Redakcja była na otwarciu to pamięta czy były jakieś promocyjne oferty w tym dniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przeczytać wpisy poniżej!

1) pustki

2) duży wybór szmatek, kasków, średni nartki butów, duży rowerów, snowboardy mnie nie interesują

2) ceny jak wszędzie, dosłownie parę ciekawostek cenowych. Kaski Carrery w kosmicznych cenach.

3) serwis narciarski zbadam organoleptycznie czy zasługuje na zainteresowanie.

Dostanę trzy-cztery pary nart do zrobienia do przygotowania do sezonu i zobaczymy co z tego wyjdzie

4) niestety nie za dobrze widać sam sklep a i reklamy wcześniej nie widziałem. Przez 30minut byliśmy sami z żoną.

- Sklep zaliczony. moim zdaniem do pełnego zatowarowania w nową kolekcję nie ma po co w nim bywać. dużo rzeczy z bardzo starych kolekcji w cenach zupełnie nie wyprzedażowych. kask lange race sprzed 2 czy 3 lat jest tam nadal w cenie początkowej. to tak dla przykładu. ubrania dużo z niskiej pólki cenowej z wyższej klika sztuk i to widać ze trochę już liczą czasu. narty sporo damskich nawet poprzecenianych, trochę starych allroundów ale ceny średnie, mam wrażenie że zwiezli tam towar nierotujący w pozostałych sklepach. dynastary legendy 8000 są tam w cenie 2500 a 30 km dalej w outlecie są za 1000 z małym hakiem. dla mnie na dzień dzisiejszy jest to równie nie zachęcający sklep jak mieszczący się obok go sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Katowicach jedno może ciut się zmieniło. Obsługa jest bardzo pomocna, naprawdę pierwsza klasa w obeznaniu się ze sprzętem LETNIM .... ale czasem trzeba jej szukać :) obsługi :) w pustce :)

Jedyny plus sklepu to całkiem niezłe zaopatrzenie, głównie wyższa półka i wyższe ceny.

Czasem tam wpadam ale do tej pory tylko oglądałem + raz serwis (ostatni raz) i jeden zakup bo na szybko pod ręką tylko skiteam miałem.

Ogólnie w skali 1-10 wychodzi na 2+ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...