Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ski Team w Katowicach


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ta sieć to ogólnie lipa i drożyzna. W Katowicach nie można się przecież spodziewać czegoś nowego.

Jak nowego?

Przecież Katowice są zatowarowane tym co od lat zalegało na półkach w pozostałych sklepach, zamysł był pewnie taki że wypchają na prowincje(bo K ce z perspektywy Wawy to prowincja:wink:) "leżaki" półkowe dawno już nie modne, a tu pójdą jak rarytas:tongue:, a tu d...a:applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam!

Chciałabym zapytać o Ski Team, ponieważ otwiera się ten sklep 18 sierpnia w moim Krakowie. Chciałabym zakupić w nim narty dla całej mojej rodziny w związku z tym mam pytanie, czy jak sklep otwierał się w Katowicach to były przygotowane w dzień otwarcia jakieś ekstra promocje? Czy faktycznie były niższe ceny - bo nie ukrywam, że jak czekają mnie zakupy dla całej rodziny to będę miała trochę pieniędzy do wydania a mimo wszystko w Internecie wiele pozytywnych słów o Ski Teamie wyczytałam. Czy w katowickim sklepie coś się zmieniło od otwarcia? Z mężem w góry jedziemy dopiero w grudniu, ale już teraz planowaliśmy zakup sprzętu aby załapać się na bardzo promocyjne ceny. Nie szukamy sprzętu najnowszego więc nie musimy mieć najnowszych kolekcji. Czy sklep Ski Team to będzie dobry wybór? Wcześniej w Krakowie nie szukałam nart no i mam teraz dylemat... szczerze dziękuję za wszelkie odpowiedzi. Czy jak Redakcja była na otwarciu to pamięta czy były jakieś promocyjne oferty w tym dniu?

Witam krajankę :)

Coś wiadomo o tym otwarciu, cyt. za FB:

"W Krakowie czeka na Was letni asortyment i trochę zimy :) Szykujemy też akcję promocyjną!!! Od łącznej wartości towarów zakupionych w naszym sklepie, Klienci otrzymają bony upominkowe w wysokości do 30% wartości dokonanych zakupów :)"

i strona nt. otwarcia:

http://www.sklepsportowykrakow.pl/

czyli w sumie niewiele wiadomo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

No i Skiteam w Gdańsku otwarty! Nie ukrywam, że byłem wielce ciekaw jak to wszystko będzie wyglądało. Wybrałem się więc osobiście na mały rekonesans. A tu .... LIPA! Dumna nazwa Skiteam Pro Shop ma się nijak do tego co zastaniemy wewnątrz. Sklep w porównaniu z innymi sklepami tej sieci nie jest duży. Cały regał z nartami spokojnie zmieściłby się do niedużej szafy. Ilością nart byłem wręcz zszokowany! Dosłownie kilkanaście par! :eek: Trochę słabo jak na sklep ukierunkowany na narciarzy. Trochę więcej butów, gogli i fatałaszków. Ceny - jak to w Skiteamie - mało zachęcające. :frown:: Serwisu narciarskiego nie ma i nie będzie (!) :eek: :confused: ::frown:: Choć pewnie niektórzy powiedzą, że może to i lepiej. Ale największą porażką jest to, że póki co personel nie ma bladego pojęcia o tym co sprzedaje. I o tym może się łatwo przekonać już ktoś kto ma opanowane tylko narciarskie "abc". W tej sytuacji nazwa Pro Shop jest (przynajmniej póki co) na wyrost. Mam nadzieję, że w krótkim czasie się podciągną bo inaczej zrażą do siebie wielu miłośników narciarstwa.:frown:: Już raz Skiteam w Trójmieście poniósł porażkę. Swego czasu był sklep w centrum Gdyni, który niestety zakończył działalność. :frown:: Teraz powinni być bardziej uważni. A niestety otwarcie nowego sklepu w Gdańsku wygląda na słabo przygotowane. :confused::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale w Pro Shop dostajesz na niektóre karty kredytowe wiekszy rabat :biggrin:

No, ale ile 50%?

Bo żebym tam kupił kurtkę która mi się podoba, to musiał bym właśnie tyle dostać, ów kurtka tam kosztuje 3590 zł, więc tam sobie tylko spasowałem rozmiar, a kurteczkę zamawiam w niemieckim sklepie internetowym za 449 e, a jak mi się nie spodoba to za 13 e mogę ją w ciągu 2 tygodni odesłać:rolleyes::.

Podobnie jest zresztą w Intersporcie:cool::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale ile 50%?Bo żebym tam kupił kurtkę która mi się podoba, to musiał bym właśnie tyle dostać, ów kurtka tam kosztuje 3590 zł, więc tam sobie tylko spasowałem rozmiar, a kurteczkę zamawiam w niemieckim sklepie internetowym za 449 e, a jak mi się nie spodoba to za 13 e mogę ją w ciągu 2 tygodni odesłać:rolleyes::.Podobnie jest zresztą w Intersporcie:cool::
Przy okazji mojej wizyty w Skiteamie widziałem kurteczkę firmy Spyder o wdzięcznej nazwie Phenomenon za jedyne ...... 5500 PLN!!! :eek: :eek: :eek:

Spyder Phenomenon.jpg

Taka sama kurtka w USA kosztuje 1200 $ czyli około 3900 PLN. Jest to normalna regularna cena. A jak się zaczną wyprzedaże i obniżki to pewnie cena zjedzie do 600 $. I jak to się będzie miało do tych 5500 PLN?! :confused:: :eek: No w Polsce może też będą obniżki i wyprzedaże no i może cena spadnie do 4000 PLN. Ale różnica i tak jest kolosalna!!! :eek:

57da818bd8051_SpyderPhenomenon.jpg.c7e682b324214fac18d099245788a3c6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już wcześniej wspominałem ceny mają kosmiczne sprzętu nie za dużo- ( choć w katowicach było go całkiem sporo zeszłej zimy) ciekawe jak będzie w gliwicach w nowym centrum handlowym przy węźle sośnica :) BTW we Wrocławiu ten outlet to porażka mieszkałem obok niego przez jakieś 5 lat a cały sprzęt jeździłem oglądać gdzie indziej :) Ceny dla warszawiaków (bez obrazy dla obecnych tutaj z wwa) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praktycznie 50% jak leciało i było z czego wybierać a teraz :rolleyes::

Może szykują się na zamkniecie?

50% rabatu fajnie brzmi ale wszystko zależy od tego od jakiej kwoty te 50% jest odejmowane! Bo pomimo takich upustów ceny w Skiteam nadal są wysokie. Z moich obserwacji wynika, że tam upusty sięgają czasami i 70%, a tłumów w sklepie nie widać. :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nawet do 80%...z zaznaczeniem "DO" :) To praktyka z naszych sklepów..." SALE (maczkiem gdzieś z bouku tzw DO) 80% ....A tu człowiek chodzi i jak trafi 20% to sukces.

To sztuczki, wejdzesz to moze coś kupisz...tak sobie myslą.

Dlatego kupuje wtedy gdy jest okazja a nie kiedy mi się chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego kupuje wtedy gdy jest okazja a nie kiedy mi się chce :)

No dokładnie! :cool:: A jak rzeczywiście mam jakąś potrzebę kupna to śmigam do internetu i to najlepiej od razu na strony amerykańskie. Największy wybór, największa konkurencja, najniższe ceny! :happy: Cóż ......Business is business. :cool::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podaj te strony i czym wysyłasz :)

Przed wszystkim to też się przyczajam na wyprzedaże. Normalka! :biggrin: Z tym, że w normalnych krajach zaczynają się one o wiele wcześniej niż w Polsce. No i już w połowie sezonu można zacząć łowy. :biggrin: Oczywiście im później tym lepsze ceny. W marcu to już można naprawdę fajne ceny wyhaczyć. A jak to robię? Pierwszy sposób to "googluję". Zwykle już to daje dobre rezultaty. Jest też taka porównywarka cen - nextag. Też się można tym posiłkować. Czasem wyszukuję strony sklepów na e-bay-u. Nie wiem czy podawanie adresów konkretnych stron jest dozwolone więc wyśle Ci parę na priva, ok?

Jak już coś sobie fajnego upatrzę no to trzeba to jakoś kupić. Tu może być pewien problem, jednak sporo sklepów już oferuje wysyłkę do Europy włączając w to Polskę. Oczywiście za odpowiednią opłatą w zależności od tego jak duża i ciężka jest paczka. Im droższą rzecz kupujesz tym bardziej się opłaca. Ja osobiście mam nieco inny sposób bo mam tam "swojego człowieka" i korzystam z jego pomocy. :biggrin: Oczywiście nie można uogólniać, że zawsze i wszystko jest tańsze i lepsze ale jak się zakręcisz i dobrze poszukasz ....... to może być fajnie! :cool::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

W sklepach Skiteam ogłosili teraz taką promocję, że jeśli kupisz u nich narty, a potem znajdziesz gdzieś indziej takie same ale tańsze to zwrócą Ci podwójną różnicę. Trudno powiedzieć czy to wystarczająco interesująca oferta tym bardziej, że jak mówi regulamin promocji odpadają aukcje internetowe i outlety oraz starsze kolekcje. Trzeba porównać ale może się okazać, że i tak będzie drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50% rabatu fajnie brzmi ale wszystko zależy od tego od jakiej kwoty te 50% jest odejmowane! Bo pomimo takich upustów ceny w Skiteam nadal są wysokie. Z moich obserwacji wynika, że tam upusty sięgają czasami i 70%, a tłumów w sklepie nie widać. :shocked:
No byłem tydzień temu w Katowicach w Ski Teamie i ceny są baardzo wysokie ,mimo rabatów to i tak żywcem przeniesione z cen katalogowych w Euro ,rzeczy piękne ,markowe chociaż większość Spydera ale... no właśnie.Co do sprowadzenia czegoś z USA to nie wiem czy ktoś z Was to robił ale ja tak i jak podsumowałem wszystko razem z tym ohydnym cłem to zrozumiałem że chyba byłem głupi i nie wynykałem na miejscu jakiejś rzeczy nie mówiąc o tym ,że do dziś zalega na półce bo mi nie pasuje aa..szkoda gadać ,lepiej przestudiujciesobie najpierw cło i wysyłkę UPC statkiem najtaniej ale idzie miesiąc - 2 ,samolotem 2 tyg. trochę taniej ale i tak za byle drobiazg z 70$ nie mówiąc o cięższych rzeczach np. nart -odechciało mi się ,wolę kupić coś będąc w Austrii na wyprz. lub tu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No byłem tydzień temu w Katowicach w Ski Teamie i ceny są baardzo wysokie ,mimo rabatów to i tak żywcem przeniesione z cen katalogowych w Euro ,rzeczy piękne ,markowe chociaż większość Spydera ale... no właśnie.Co do sprowadzenia czegoś z USA to nie wiem czy ktoś z Was to robił ale ja tak i jak podsumowałem wszystko razem z tym ohydnym cłem to zrozumiałem że chyba byłem głupi i nie wynykałem na miejscu jakiejś rzeczy nie mówiąc o tym ,że do dziś zalega na półce bo mi nie pasuje aa..szkoda gadać ,lepiej przestudiujciesobie najpierw cło i wysyłkę UPC statkiem najtaniej ale idzie miesiąc - 2 ,samolotem 2 tyg. trochę taniej ale i tak za byle drobiazg z 70$ nie mówiąc o cięższych rzeczach np. nart -odechciało mi się ,wolę kupić coś będąc w Austrii na wyprz. lub tu.

Ja tak właśnie zrobiłem i sobie do dziś chwalę! :cool:: Ale! Nie twierdzę stanowczo, że to się zawsze opłaca. Zależy od sytuacji. Na opłacalność transakcji składa się cena towaru w USA, aktualny kurs dolara, koszty transportu, czasem i cło. W moim przypadku zakup był opłacalny przede wszystkim dlatego, że był o wiele bardziej atrakcyjny kurs dolara! I to był wtedy główny czynnik. Przy dzisiejszym kursie dolara cała sprawa wyglądałaby nieco inaczej. Kurtkę, bluzę, bieliznę termiczną można zmieścić do małej lekkiej paczki. Z nartami czy butami narciarskimi jest juz trochę gorzej.

Natomiast oczywistym jest fakt, że w USA wszystko jest tańsze niż w Europie. Porównaj ceny regularne, porównaj wyprzedażowe. Zawsze taniej! :confused::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

W Krakowie jest 2 razy większy i też echo:rolleyes::, a teraz w Gliwicach chyba otwarli następny.

A to że obsługa nie atakuje, to jak dla mnie akurat dobrze, nie lubię:mad::, jak coś potrzebuję to poproszę o pomoc, ale napadany od samego wejścia nie znoszę być:mad::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie jest 2 razy większy i też echo:rolleyes::, a teraz w Gliwicach chyba otwarli następny.

A to że obsługa nie atakuje, to jak dla mnie akurat dobrze, nie lubię:mad::, jak coś potrzebuję to poproszę o pomoc, ale napadany od samego wejścia nie znoszę być:mad::

Sławek, ale ja szwędałem się sam i przymierzałem rzeczy z pół godziny :) Z ciekawości bym zapytał gościa czy czegoś nie poszukuje żeby mu cokolwiek wcisnać.... z nudów bym się zainsteresował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 3-mieście też 2 nowe otworzyli:rolleyes:: Ja swego czasu będąc w W-wie odwiedziłem wszystkie obecne tam ski teamy i byłem jedynym klientem w każdym z nich :cool:: Oczywiście cenowo to najwyższa półka:stupid:

Zwiedzającym raczej, bo chyba nic nie kupiłeś:stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...