Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kartofle i inne kwiatki


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo jestem ciekaw Waszych komentarzy.:D:P

Pozdrawiam.

Ciekawe czy dużo takich fachowców od przekazywania wiedzy w tym zakresie mamy:eek:, trzeba by to wystrzelać, albo wyzamykać, coś z tym trzeba na pewno robić, bo jak nie to się zrobi niebezpiecznie na stokach:eek:.

Szkoda że jeszcze nie karze podczas tych zjazdów zamykać oczy i nucić "lecę bo chcę, lecę bo życie jest złe...":D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy tak:

Nie chciałbym się mądrzyć na tematy w których nie czuję się kompetentny - czyli "takie jeżdżenie", ale:

  • kompletnie mi się ta jazda nie podoba, nawet bym tego nie nazwał jazdą tylko jakąś tam "zabawą na śniegu";
  • dydaktyka pod tą "zabawę" nie pasuje mi jeszcze bardziej :confused:

Ten przemiły Pan w wersji jak Top Gun / FBI agent who is ? Wie ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czasami jeżdże Fun carving bo nie jest tak bardzo kontaktowy jak Body carving.

To co prezentują na filmiku też nie bardzo mi sie podoba bo jak trafimy na jakąs muldę to może być nie ciekawie, tym bardziej jazda Body opiera się głównie na dociążeniu wewnetrznej narty co jest odmnienne w porównaniu do tego co lubię jezdzić, czyli jazda sportowa na tykach.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to się kojarzy z kolejnym stopniem zawansowania i z jakąś odmianą z nudów ,bo co by nie powiedzieć to jeździć trzeba dobrze aby sobie na to pozwolić,co nie zmienia faktu że mi się to nie podoba.Ot taka forma urozmaicenia od czasu do czasu jak warunki pozwoą bardziej,niż styl lub trwały trend .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A raczej ich zbieranie. Natknąłem się przypadkiem na coś takiego:

isZrhvikScw

Bardzo jestem ciekaw Waszych komentarzy.:D:P

Pozdrawiam.

Po około minucie Pan instruktor pokazuje na czym ta jazda ma polegać.

Kładzie sie na tyły nart i demonstruje koszmarną pozycje jazdy na plecach.

Tu naprawdę nie ma techniki. To wszystko przypomina ćwiczenia na siłowni.

W jezdzie na nartach dążymy do ładnej sylwetki, ładnego ruchu, lekkosci.

Tu widzę siłowe galery.A może to ,dla takich co mają lęk wysokości:D

Ale zwolennicy jazdy w parterze będą przekonani, ze wszyscy na nich patrzą (nie znaczy , że podziwiają) . I chyba się nie mylą.

O wiele trudniej zwrócic na siebie uwagę piękną jazdą.

No, ale na parkiecie też nie wszyscy tańczą ze smakiem.

Dziwna to technika -jazda na jednej narcie i ramieniu.:o

Ciekaw jestem czy potrafią wykonać royal lub jazdę na jednej narcie.:P

Film ładnie zrobiony, dobre podejscie metodyczne, facet też umie sie zaprezentować :cool:, ale szkoda ,ze na tak "niskich" lotach.

Edytowane przez niko130
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie na czym ten gość jeździ to musiało być nagrane pod koniec lat dziewięćdziesiątych.

SB, nie podniecaj się tak bardzo ;) było, minęło. To były błędy młodości nart karwingowych.;):)

He,he-są to atomici 10.11,o ile dobrze pamiętam z roku 2001/2002 - sam na nich kiedyś jeździłem i do dziś leżą u mnie w garażu-dostała je w spadku żona i śmiga na nich do dziś-150 cm i promień skrętu 8,3m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He,he-są to atomici 10.11,o ile dobrze pamiętam z roku 2001/2002 - sam na nich kiedyś jeździłem i do dziś leżą u mnie w garażu-dostała je w spadku żona i śmiga na nich do dziś-150 cm i promień skrętu 8,3m

Od zeszłego sezonu jestem posiadaczem takowych. Tylko jakoś dogadać się z nimi nie mogłem przez jeden dzień na Kronplatz (kolejne dni na nartach spędziłem na kwaterze w gipsie). To pewnie wina tego, że nie spotkały się jeszcze z moją ostrzałką. W tym sezonie po "serwisie" zobaczymy może faktycznie są takie och i ach jak wszyscy mówią.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

No i super goście jeżdżą ekstremalny carving. Żelazne nogi dobrze porozciągane kolana. Tylko podziwiać sprawność fizyczną i technikę. Co do estetyki czy ładne czy nie-rzecz gustu. Ciekawe urozmaicenie pitolenia stoku race carvingiem czy szuraniem. Tych co się oburzają zapewniam, że te gostki sądząc po ich sprawności fizycznej szybciej będą jeździć na jednej narcie czy royalem niż krytycy extrem carvingiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...