Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polizei - podpatrzone w Austrii :)


JC

Rekomendowane odpowiedzi

U nas wydaje się to dziwne ale sam byłem świadkiem będąc w Austrii jak gość opieprzał policjantów za zbyt bliskie zaparkowanie ich samochodu względem jego. Policjanci nie cwaniakowali tylko przeprosili.

Racja, że u nas to trochę inaczej wygląda.

Będąc w Heiligenblut zapytałem policjanta, czy wolno przewozić narty w środku samochodu, a on na to czy życzę sobie, aby on mi pomógł prawidłowo je łożyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tam nie narzekajcie na policjantów, ja tam nie dam na nich złego słowa powiedzieć.

Nie dalej jak kilka dni temu zaparkowałem samochód w moim ulubionym miejscu do parkowania, na jezdni tak zwanej wyłączonej z ruchu, czyli na tych paskach białych. Zawsze tam staję i osobówką i krowiokiem i już się śmieją ze mnie że mnie kiedyś zamkną za to:eek:.

No i na to akurat nadjechał radiowóz, włączyli sygnały dźwiękowe żeby zwrócić moją uwagę na nich i pan policjant gestem poprosił mnie abym spuścił szybkę celem nawiązania słownej łączności ze mną i na to był taki dialog:

Policjant: Dzień dobry panie kierowco

ja: Dzień dobry

Policjant: panie kierowco niestety nie może pan tutaj parkować, to strefa wyłączona z ruchu

ja: ale ja się nie będę ruszał, będę stał

Policjant: no niestety panie kierowco, musi pan stąd odjechać, bardzo proszę przestawić samochód w miejsce dozwolone do parkowania

ja: dobrze

Policjant: dziękuję panie kierowco, do widzenia

ja: do widzenia

Tak że pełna kultura

dzisiaj znowu tam stałem, bo mi się tak podoba i jest mi tak wygodnie:applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

johnny po to jest prawo i przepisy aby je przestrzegać. W Austrii też karzą i to dużo bardziej boleśnie niż u nas. Różnica, tam chodzi o zasadę, w Polsce to trudne do zrozumienia że za złamanie przepisu jest kara. Ja jak nabroję to nie "pluje" na wszystkich i wszystko tylko wyskakuje z kasy.

Niedouczeni stróże prawa, sam zjeba...łem policjanta w aucie za trąbienie, nie znał znaku który nie dawał mu pierwszeństwa wjazdu na drogę publiczną.

Zresztą dzieje się tak ponieważ jako społeczeństwo mało wiemy co można obywatelowi a co nie a to daje pole do nadużywania prawa przez np Policję:/

....i innych urzędników państwowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dalej jak kilka dni temu zaparkowałem samochód w moim ulubionym miejscu do parkowania, na jezdni tak zwanej wyłączonej z ruchu, czyli na tych paskach białych. Zawsze tam staję...

Tak że pełna kultura

dzisiaj znowu tam stałem, bo mi się tak podoba i jest mi tak wygodnie:applause:

Hmm...:confused::

Polnische Wirtschaft und Ornung :redface:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tam nie narzekajcie na policjantów, ja tam nie dam na nich złego słowa powiedzieć.

Nie dalej jak kilka dni temu zaparkowałem samochód w moim ulubionym miejscu do parkowania, na jezdni tak zwanej wyłączonej z ruchu, czyli na tych paskach białych. Zawsze tam staję...

Tak że pełna kultura

dzisiaj znowu tam stałem, bo mi się tak podoba i jest mi tak wygodnie:applause:

Hmm...:confused::

Polnische Wirtschaft und Ornung :redface:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...