Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - Schladming 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedaż biletów na przyszłoroczne Alpejski Mistrzostwa Świata w Schaldming wystartowała 19. marca, a już w ciągu dwóch pierwszych tygodni organizatorzy sprzedali 15 tys. wejściówek. Niemniej jednak - w związku z ogromnym zainteresowaniem imprezą - do końca kwietnia na rynek trafi kolejna pula.

Więcej informacji: http://www.skionline.pl/stacje/?co=newsy&id_txt=5099

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
a ceny? ;] nie powiesz mi że będą takie same:)

Byłem we Flachau i Zauchensee kiedy był Puchar Świata i nie zauważyłem różnic w cenach.

Być może to nie to samo co Mistrzostwa Świata.

Myślę,że tylko duża część bazy noclegowej jest już pobukowana.Poza tym powinno być OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie się zapowiada :)) Schladming super miejscówka- w 2013 trzeba będzie omijać :P

Racja :) Super miejscówka ale na wszelki wypadek byłem tam tydzień przed finałem PŚ w ub. sezonie :)

A dlaczego? Byłem w Schladming w trakcie finałów i na trasach nie było tłoku.

Mistrzostwa są w połowie lutego a nie marca jak finał - trudno porównywać. Warunki wtedy w połowie marca też były takie sobie - tzn. śniegu było moc ale akurat wtedy przyszła solidna odwilż - akurat na finał. Potem znów było chłodniej ale wtedy akurat ludzie taplali się w przystokowych basenach (jak na filmiku z Cuchem) ;)

Podczas MŚ kwestie kwater - ich dostępności i cen, logistyki - dojazdy i parkingi - wiadomo, że jest sporo zamieszanie i kłopoty. Parę tras zamkniętych na zawody - choć akurat organizator gwarantuje dużą liczbę dostępnych tras i wyciągów dla turystów - 85%

http://www.schladming2013.at/en/travel-visitor-info/planai-hochwurzen/

To jest bardzo popularny i bywa, że zatłoczony region, niezbyt tani - a do tego dojdą jakieś reklamy, spoty w TV, więc pewnie będzie jeszcze więcej ludzi poza MŚ.

Oczywiście, gdybym miał luz (finansowy i czasowy) to chciałbym taką imprezę zobaczyć :)

Tak w ogóle to polecam - w Austrii atmosfera niemal jak u nas na meczach piłkarskich (tylko fajnie i z kulturą) ...no, ale coś za coś - nie można mieć wszystkiego :)

PS. Filmy coś nie działają wam tu: http://www.skionline.pl/stacje/?co=newsy&id_txt=5099

....ale u nich też nie :/http://www.schladming2013.at/en/news/video-clips/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Jutro o 1830 w Schladming oficjalnie otwarcie Mistrzostw Świata w narciarstwie alpejskim, oczywiście na żadnym z kanałów Eurosportu nie będzie nam dane tego zobaczyć, wygląda na to że na RAI Sport też:sorrow:

Oficjalna strona MS Schladming 2013

Od razu na pierwszej stronie widzimy ładny interaktywny program, który pewnie w razie jakichś przesunięć będzie korygowany więc może szkoda wstawiać tu coś co może się de-aktualizować.

Próbowałem znaleźć skład naszej reprezentacji, no ale nie udało się mi, może za mało uparty byłem, znaczy znalazłem na MS 2011, ale na 2013 nie, no chyba że się nic nie zmieniło i jadą Ci sami:applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mało uparty byłeś

To też, ale przede wszystkim w złym miejscu szukałem, bo na stronie PZN:rolleyes::, przecież pan prezes to się dowiedział że mamy kadrę alpejczyków jak się okazało że im narty skradziono:tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż siedmioro?! :eek: Taką liczną mamy kadrę? :eek: I w tylu konkurencjach?! :eek: To ile to par nart będzie potrzeba?! :eek: A tamte się odnalazły czy trzeba było wyżebrać nówki? :confused:: Pan Prezes się załamie! Nie dość, że jak grom z jasnego nieba spadła na niego wiadomość o istnieniu kadry w narciarstwie alpejskim to teraz jeszcze pojawiły się "nieprzewidziane wydatki"! Nie daj Boże jeszcze dojdzie do tego, że trzeba będzie premie zarządowi PZN obniżyć! I co wtedy?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z tym dzisiejszym supergigantem?

przejechało 36 zawodniczek - ceremonia medalowa itd. , a reszta...? od 37 do 59 : DNS - w ogóle nie wystartowały...

ciekawy musi być ten regulamin - nie dali szansy tym z dalszymi numerami- a np. z 33 nr Goggia wskoczyła na 4 miejsce....

i od razu mówię,że nie liczyłem na medale naszych dziewczyn:proud:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż siedmioro?! :eek: Taką liczną mamy kadrę? :eek: I w tylu konkurencjach?! :eek: To ile to par nart będzie potrzeba?! :eek: A tamte się odnalazły czy trzeba było wyżebrać nówki? :confused:: Pan Prezes się załamie! Nie dość, że jak grom z jasnego nieba spadła na niego wiadomość o istnieniu kadry w narciarstwie alpejskim to teraz jeszcze pojawiły się "nieprzewidziane wydatki"! Nie daj Boże jeszcze dojdzie do tego, że trzeba będzie premie zarządowi PZN obniżyć! I co wtedy?!

No to Cię zaskoczę. Z tego co się orientuje to miała jechać 8-ka. Niestety pod koniec stycznia'' Garnek" -Mateusz Garniewicz doznał kontuzji/złamana kość śródręcza :frown:: i w Schladming go nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też tego nie rozumiem(chociaz nie znam regulaminu) jak można nie dać szansy pozostałym zawodniczkom.A może któraś , może nawet polka zaszalałaby na 100% swoich mozliwości i nie mówie żeby wygrała ale była by sklasyfikowana i jest wtedy jakis odpowiednik i rezultat całego okresu przygotowań.

Ale nie wierze ze to tak kończy sie zawody pewnie jakos to jest mądrze wytłumaczone w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizatorzy mają co prawda "odbębnione" zawody, ale ja patrzyłam na nie z lekkim niesmakiem...

Eee tam majstersztyk z tą bramką, którą tak często mijały.

Nie wiem czy one nie widziały tej bramki z prawej zupełnie, czy reklama z lewej strony wprowadzała je w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super G mężczyzn za nami. Niezawodny Ted, a austryjacy nadal bez medalu!

(

Zaraz po Jego przejeździe byłem przekonany że to akcja medalowa:smile: no ale że aż ZŁOTO? :eek: tego nie mogłem przewidzieć-Bravo Ted:smile: fantastyczna robota. Axel trochę:wink:pomógł na ostatnich metrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...