Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Chopok - nowe inwestycje


Rekomendowane odpowiedzi

Jak mówimy o NARCIARZACH to wszyscy skumulują się na Prehibie i Funitel nie nadąży (już nie wydala) największe kolejki przy ładnej pogodzie są właśnie tam. Wszyscy wjedziemy na wąski szczyt i za dwie godziny go rozjeździmy do kamieni i co dalej?

No właśnie, skoro Funitel i tak już woził narciarzy na pełnej przepustowości, to nie zwiększy się ilość narciarzy na szczycie. Zmniejszy się za to znacznie na trasie 1a (Lukova-Priehyba), bo nikomu się nie będzie opłacało wjeżdżać starą ławką na Lukovą do połowy góry. Do Funitela raczej wielkich kolejek nie spotykałem, może tylko rano by się na południe dostać, ale ogólnie narciarze preferują kanapy (zwłaszcza w gorszą pogodę).

Pieszym to akurat nie robi specjalnej różnicy ile czasu się jedzie, a nawet ten Twinliner był pewnym urozmaiceniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

A ja nadal myślę że dla TMR-u liczy się chyba głównie biznes. Robiony na narciarzach (także tych wybitnych co to latem jeżdżą na motorze i chodzą po górach) :biggrin: i na każdych innych turystach którym się nie chce z górami obcować a tylko chcą leniwie wjechać i strzelić fotkę. :biggrin:

Proponuję skontaktujcie się z zarządem TMR-u by dać im swoje dobre i jedynie słuszne rady. :biggrin: Bo jeszcze wybudują to co zaplanowali bez Waszej aprobaty - i co wtedy - obsmarujecie ich na forum. :biggrin:

Pewnie się strasznie zmartwią :biggrin:

Natomiast ja w tej i chyba w większości innych forumowych dyskusji postąpię w myśl zasady że z głupim mądralą i dwa słowa za dużo. :stupid:

Nie nazwałem Cię nigdzie głupcem a jedynie odniosłem się do Twojego postu. Jakbyś był na tyle kulturalny i zrewanżował się tym samym byłoby miło i świadczyło, że masz klasę, a tak... słabo.

Ja Twój post rozumiem jako poparcie dla idei zabudowywania wszelkich obszarów infrastrukturą udostępniającą. Czy rzeczywiście uważasz, że opisani przez Ciebie ludzie docenią walory przyrodnicze miejsc do, których zawiezie ich gondola czy inny ruchomy chodnik. Za dużo śmieci z Tatr wyniosłem aby w to uwierzyć w związku z tym jestem zdecydowanym zwolennikiem reglamentacji dostępu do obszarów obogatych walorach przyrodniczych. Ci co chcą i docenią to tam dotrą, reszta najpierw musi pojąc z czym ma do czynienia.

Pozdrawiam i sugeruję delikatne przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...