Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dzieci za darmo


Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie skorzystam z doświadczeń

Z uwagą śledzę wątek zniżkowy bo jestem w podobnej sytuacji, tzn. ojciec z 4ką chłopstwa.Najstarszy 2000cznik.2 sezony temu byłęm w gross glokner.Ceny był:ok 200 euro dorosły (6dni), 2 dzieci-połówka, pozostałe dzieci za free.Szukam czegoś z podobnymi ulgami.Pojawiające się tu propozycje są fajne.Potrzebuję tylko kwatery/pokoju dla 4 osób (mieścimy się z dzieciakami w 4ce) lub może być coś większego bo wstępnie jestem umówiony ze znajomymi.Nigdy nie rezerwowałem przez internet a na emaile to oni raczej nie odpowiadają.Pisałem kilka razy.Mój termin to 1 polowa lutego ewentualnie po Świętach 27 gru-3 sty.Może ktoś ma jakiś namiar na kwaterkę w pobliżu zniżkowych ośrodków.Nie mam nic przeciwko skibusom, nie musi byś pod wyciągiem.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ wątek pomimo tematu "Dzieci za darmo" niepostrzeżenie zmienił się w "Dzieci troszkę taniej", więc by podtrzymać tematykę wątku muszę napisać o tym, co faktycznie moje wnuki w Alpach dostały za darmo.

Otóż gdy w marcu byliśmy w Zillertal , to w kasie kolejki na Hintertuxer Gletscher, kasjer do skipassów dorzucił dla dzieciaków po malutkiej paczce żelków.

Może to drobiazg, ale bardzo miły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci dorastają:)

No niestety czas nie stoi w miejscu i dzieci są coraz starsze:). Ja muszę przyznać dość dobrze wykorzystałem czas w którym można było skorzystać z promocji dla dzieci bo byłem chyba z moimi dziewczynami przez ten czas na siedmiu alpejskich wyjazdach i na karnety dla nich wydałem może w sumie z 10 euro:). Teraz przyszedł chyba czas na poszukiwanie ośrodków z ofertami dla rodzin, albo po prostu z nieco tańszymi karnetami i noclegami. W tym roku mój wybór padł na ośrodek Dachstein West i 17.01 wyjeżdżamy. Jak będzie pogoda powinno być dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku mój wybór padł na ośrodek Dachstein West i 17.01 wyjeżdżamy. Jak będzie pogoda powinno być dobrze.

Tam właśnie kilkanaście lat temu pojechałem po raz pierwszy w Alpy.

Będę oczekiwał od Ciebie skiboob rzetelnego i wyczerpującego sprawozdania z wyjazdu.

Poszukując miejsca na zimowy wypad,też doszedłem do tego wniosku,że ten ośrodek nie jest drogi a szczególnie dla rodzinki z dziećmi w wieku szkolnym ma ciekawą ofertę.

Nie mam dzieci w wieku szkolnym i taką promocją mnie nie skuszą.

Ale z sentymentu chętnie bym tam wrócił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cześć

No niestety czas nie stoi w miejscu i dzieci są coraz starsze:). Ja muszę przyznać dość dobrze wykorzystałem czas w którym można było skorzystać z promocji dla dzieci bo byłem chyba z moimi dziewczynami przez ten czas na siedmiu alpejskich wyjazdach i na karnety dla nich wydałem może w sumie z 10 euro:). Teraz przyszedł chyba czas na poszukiwanie ośrodków z ofertami dla rodzin, albo po prostu z nieco tańszymi karnetami i noclegami. W tym roku mój wybór padł na ośrodek Dachstein West i 17.01 wyjeżdżamy. Jak będzie pogoda powinno być dobrze.

Jeżeli rzeczywiście dobrze wykorzystałeś czas to dzieci są samodzielnymi narciarzami, które jeżdżą przynajmniej tak jak pomocnik instruktora albo lepiej. Jeżeli nie to jedynie zaoszczędziłeś trochę kasy i nie bardzo jest się czym chwalić.

Tyle.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 9 months later...

2016

Witam Wszystkich śledzących ten wątek. No już jak co roku, poszukuję wyjazdu i szukam dobrej ceny na skipass dla 12 i 10 latki lub karnetu rodzinnego w dobrej cenie. W przyszłym roku ferie mamy od 30.01 i już w tym terminie chciałbym wyjechać. Gdyby komuś przy okazji szukania ofert trafiła się jakaś okazja proszę o podesłanie. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc

W styczniu w Dachstein West było super, trafiliśmy z pogodą i cenowo było przyzwoicie. Jedna rada, gdyby ktoś się tam wybierał to lepiej znaleźć nocleg w Russbach lub Gosau bo ja spałem w Annaberg i sporo czasu zajmowało mi dostanie się na nartach do tej drugiej części ośrodka gdzie moim zdaniem są lepsze trasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jeżeli rzeczywiście dobrze wykorzystałeś czas to dzieci są samodzielnymi narciarzami, które jeżdżą przynajmniej tak jak pomocnik instruktora albo lepiej. Jeżeli nie to jedynie zaoszczędziłeś trochę kasy i nie bardzo jest się czym chwalić.

Tyle.

Pozdro[/Q

Witam, Widzę wielki wkład w rozwój tematu z Pana strony, Dziękujemy, pełen szacun "TYLE":sorrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...