Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Lodowiec Stubai 11.2012


Rekomendowane odpowiedzi

Jak doczekałem do szóstej minuty i 58 sekundy to lekko ostygłem.Ten ogonek do orczyka przypomina mi np.Szczyrk :sorrow:

W poprzedni weekend jak była totalna lampa i przyjechało sporo Niemców to mój rekord w kolejce wynosił 7 min. (orczyk do czarnej trasy). Na krzesełkach jak się stało 4 min to był maks. mimo że wyglądało ze jest chmara ludzi. Te krzesła naprawdę mają sporą przepustowość.

Kolejki żeby zjechać na parking o 16 nie liczę bo to faktycznie można było i z godzinę postać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tam wypociny

Po tym filmie to już właściwie nie muszę tam jechać! :stupid:

Jak doczekałem do szóstej minuty i 58 sekundy to lekko ostygłem.Ten ogonek do orczyka przypomina mi np.Szczyrk :sorrow:

No dobra.

Próbowałem tylko sobie obrzydzić,ale mi nie wyszło.

I tak tęsknię za Stubaiem i to strasznie tęsknię.

To zobaczcie na zdjęcie poniżej. Zrobi Wam się troszkę lepiej :)

Dzisiaj na Stubai przyjechały chyba całe Niemcy?!

Ciekawe co na to Figo? :confused:: Podejrzewam, że jednak nadal tęskni. I to strasznie! :sorrow:

No i czy komuś zrobiło się lepiej? Choćby troszkę? Wątpię! :sorrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek, ja mam możliwość banowania - jaki mu dajemy: dożywotni, czy czasowy, aby przemyślał swoje nieodpowiedzialne zachowanie w postaci swych filmów? :)

Na razie zostaw, bo się stara, zobacz zdjęcie w poście 59, zwerbował statystów do zdjęcia:biggrin:, słyszałem że dał mi za to po 1 Krówce w papierku z napisem SKIONLINE:applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym mógł

np. jutro-pojutrze,...

to z pewnością obrałbym tę "dziurę" :wink:

http://pl.bergfex.com/sulden-ortler/#/sulden-ortler/webcams/

W czwartek rano się tam malduje.

Zapowiadają mega zimowe warunki i śniegu po szyję.

http://www.meteoblue.com/de_DE/wetter/vorhersage/woche/sulden_it_26337

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek rano się tam malduje.

Zapowiadają mega zimowe warunki i śniegu po szyję.

http://www.meteoblue.com/de_DE/wetter/vorhersage/woche/sulden_it_26337

Zdaje się ,że prognoza się sprawdziła.

Do tego stopnia ,że wczoraj czyli w czwartek (wg.info z Bergfexu) trasy były zamknięte.

ale poczekamy na naszego wysłannika,aż zda raport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie zamieściłem galerie zdjęć z moich wypadów na lodowiec Stubai

Jeżeli ktoś z Was wybiera się do Tyrolu to zachęcam do zamówienia przepysznych past w restauracji Eisgrat

I jeszcze możecie obejrzeć kilka fotek nowej ósemki oraz widoki z platformy Top of Tyrol wybudowanej na wysokości 3210 m n.p.m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...